Autor Wątek: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL  (Przeczytany 25359 razy)

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« dnia: 11 Stycznia 2012, 16:36:59 »
Ten mod jest zbiorem łatek i nieoficjalnych modów dla pierwszej części Fallout i ma on na celu poprawienie komfortu rozrywki przez wprowadzenie poprawek do gry jak i kilku nowych postaci i questów pobocznych  :D

Patch zawiera w sobie:
   -Nieoficjalny Patch 1.3.5 TeamX
   -NPCmod 3.5
   -Update Mod for Fallout 1.1 (Fallout v1.2.5)
   -Fallout 1 Help Screen PL 0.3
   -Spolszczenie dla Hi-res 3.0.5
   -Animated Containers Mod

Udostępniam tutaj jako wersja próbna bo przyznam szczerze, że nie sprawdzałem dokładnie czy skrypty nie gryzą się między sobą.


Lista zmian na szybko:
   -Wszystkie poprawki z patcha 1.3.5
   -27 nowych postaci
   -Spolszczenie do hi-res
   -3 nowe zadania
   -NPC mod (Teraz widzimy kiedy postacie noszą pancerze)

Wszystkie błędy proszę zgłaszać tutaj :)
« Ostatnia zmiana: 02 Sierpnia 2012, 01:14:54 wysłana przez kryspin013 »

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Stycznia 2012, 00:04:11 »
Kurde a ja właśnie przechodzę Fallota 2 z Restoration Project... Muszę już skończyć ale zaraz po tym biorę się za jedyneczke z tymi modami.
Fajnie, że to tutaj wrzuciłeś. Dziex. :D

PS: Będę wdzięczny jak komuś uda się to wszystko wcześniej przetestować.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Stycznia 2012, 08:30:05 »
Czy można go użyć do wersji angielskiej?

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Stycznia 2012, 10:27:57 »
Czy można go użyć do wersji angielskiej?

Polecam Ci użyć Fallout Fixt mod. Wprowadza więcej rzeczy niż "mój" mod i do tego jest po angielsku. Zauważyłem go przypadkiem dopiero wczoraj dlatego nie próbowałem go "tłumaczyć" i właściwie nawet go jeszcze nie sprawdziłem.

P.s Za jakiś czas dodam do moda nową wersję Restoration Procject, która dodaje inwazje do gry...

Jeśli znajdzie się grupa osób, która by mi pomogła w tłumaczeniu FIXT mod, mogę się tym zająć i od razu przygotowywać pliki...

Sam nie dam rady bo mój angielski jest słaby... I tekstu raczej nie powinno by dużo ;)



Edit:

Sprawdziłem pliki Fallout FIXT... Niestety tekstu jest dużo bo mod wprowadza dużo nowych postaci, które mają bardziej rozbudowane dialogi niż ich usunięte odpowiedniki w oryginalnej grze. Dodatkowo poprawili opisy niektórych przedmiotów i dodali nowe grafiki.

Dodatkowo zauważyłem, że mod wprowadza naprawdę dużo nowych rzeczy ale też wprowadza kilka jak dla mnie bezsensownych, np niektóre potwory z fallouta 2 (po co komu modliszki, one zawsze mnie wnerwiały), mnóstwo jakiegoś shitu, który ma nam usunąć błędy związane z niekompatybilnością systemu (tzn znajduje się w tym modzie zdecydowanie każda metoda którą opisałem na usunięcie problemu z grafiką... Pytam się tylko po co?... mogli to dodać opcjonalnie, tak tylko zbędnie zajmuje miejsce) lub nowe grafiki umierania postaci z których część wygląda kiepsko, chyba że je zaktualizowali...

Jeśli znajdzie się przynajmniej z 5 osób, które będą chciały tłumaczyć i trzymają "poziom tłumaczenia" to mogę zacząć przygotowywać pliki do tłumaczenia. Ale jeśli nie to trudno... Samemu na pewno nie uda mi się tego przetłumaczyć a jak na razie zgłosiła się jedna osoba.

Ehh... Fajnie by było jakby Schron pomógł ;)
W końcu jesteśmy grupą ludzi, którzy chcą podtrzymać ducha Fallouta jako uniwersum i jako gry.  Na razie nie robi się nic wokół tego drugiego...  :'(

« Ostatnia zmiana: 12 Stycznia 2012, 19:31:02 wysłana przez kryspin013 »

jonusiescu

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Listopada 2015, 21:33:48 »
Czy ktoś posiada powyższą kompilację? Niestety link już nie działa, a mam ochotę coś zmienić w starym, dobrym Falloucie podczas ponownego przechodzenia gry. :)

kryspin013

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 412
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopada 2015, 21:43:44 »
Wstawię linki jutro jak nie zapomnę. A jeśli nie przeszkadza ci granie na wersji angielskiej to polecam pobrać Fallout FIXIT bo to taki Restoration Project dla Fo1

matx1002

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Listopada 2015, 13:00:48 »
« Ostatnia zmiana: 11 Grudnia 2017, 19:26:05 wysłana przez matx1002 »

jonusiescu

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 1 Update mod v1.2.5 PL
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Listopada 2015, 14:03:32 »
Dziękuję bardzo. :) Zabieram się do gry.

A co do Fixt - na pewno moda sprawdzę, angielski nie jest problemem. Po prostu w tej chwili mam ochotę sobie odświeżyć serię w naszym rodzimym języku, tym bardziej, że miałem z nią kilkuletni rozbrat. ;)