Autor Wątek: Schronzin 4  (Przeczytany 3077 razy)

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Schronzin 4
« dnia: 31 Grudnia 2011, 19:06:24 »

Jeszcze w starym roku, składany naprędce, pojawił się! Oto czwarty numer Schronzina, postapokaliptycznego nieregularnika Trzynastego Schronu. W tym numerze tematyka jest szeroka niczym wejście do budy Schronka. Swoją drogą to właśnie on jest głównym bohaterem czwartego Schronzina.

Tym razem w zinie prezentujemy szeroki przekrój tekstów i kategorii. Przeczytacie o dziegciu w kontekście produkcji i używania materiałów po apokalipsie. Odświeżymy temat studia Disturbia Games, poznamy imię Róży… eee, to znaczy Zombie, dowiemy się jak naprawdę wygląda Schronek (chociaż w świecie schronowo-naukowym wszystkie jego opisy to jedynie hipotezy), a także przeglądniemy prasę. A na deser nawiążemy do korzeni Trzynastego Schronu i zaserwujemy Wam tekst o Falloutach. Tych niewydanych Falloutach.

W czwartym numerze Schronzina prezentujemy również pierwszy fragment jednej z prac, które przyszły do nas w ramach konkursu Droga Ślepców. To fenomenalny konkurs w historii Schronu, bo prace, które wzbogaciły nasze zasoby dzięki niemu przewyższały często jakość nagrody głównej. Zaznaczam, że to wyłącznie moje zdanie, nie stanowisko skondensowanego, o rozmytej jaźni Trzynastego Schronu. Nie publikujemy pracy zwycięskiej – na tę na pewno wszyscy zwrócą uwagę. My zauważyliśmy wartość w rozważaniach Specynki, znanej pod pseudonimem Cichutki Spec.


>>> Schronzin 4 <<<

Numer czwarty jest sponsorowany przez literki L i N jak Lithium i Nightmaster.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2011, 19:13:50 wysłana przez Squonk »
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Schronzin 4
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Grudnia 2011, 20:06:48 »
Błyskawiczne tempo!. Dla sponsorów (N i L)  :piwo2: . Bardzo bogaty ten koniec roku.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: Schronzin 4
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Grudnia 2011, 20:23:49 »
Świetna robota, gratuluję... Nie przeczytałem co prawda wszystkiego, ale resztę dokończę już w 2012. :)

Cichutki Spec

  • ...od psychotroniki
  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • Przyczajony snajper, ukryty zbok
Odp: Schronzin 4
« Odpowiedź #3 dnia: 03 Stycznia 2012, 15:09:01 »
Gratulacje. Czuję się mile wyróżniona, że mój tekst z konkursu trafił na te zacne łamy, chociaż mnie się on podoba z każdym dniem coraz mniej (mogłam lepiej napisać, ych... Pośpiech :/) ;) Tak jak BeF, jeszcze całości nie przeczytałam, ale na dniach nadrobię. Opis Schronka mnie rozwalił, chociaż trochę demonicznie wypadł. Przecież to słodka, puchata bestyjka jest. :schrk:

Zaciekawił mnie dziegieć... Trwale barwi naskórek, hmm... Ale jak trwale? Jak henna, jak tatuaż? Bo przypomniał mi się Bohun, jak to to do beczki dziegciu wskoczył. Czarny jak diabeł potem był, ale tylko chwilowo. A teraz wnioskuję, że ładnie się upaprać powinien... :bab

W ogóle to bardzo lubię takie survivalowe zajawki. Kiedy planujecie/my? następny numer? :P

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schronzin 4
« Odpowiedź #4 dnia: 03 Stycznia 2012, 15:17:46 »
W ogóle to bardzo lubię takie survivalowe zajawki. Kiedy planujecie/my? następny numer? :P

I to jest dobre pytanie, ale o tym później ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!