Autor Wątek: What Remains - kolejny mod na silniku FOnline  (Przeczytany 4471 razy)

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
What Remains - kolejny mod na silniku FOnline
« dnia: 13 Grudnia 2011, 22:44:25 »

Nie wiem czy już się spotkaliście z tą grą/modem, na forum nie znalazłem nic na ten temat więc pozwoliłem sobie założyć nowy wątek i zapytać Was co o tym sądzicie?

Zapowiada się naprawdę ciekawie, a screeny wyglądają epicko... Zainteresowanych zapraszam na:
http://www.moddb.com/mods/what-remains

jan0s1k

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
    • FOnline: Desert Europe
Odp: What Remains - kolejny mod na silniku FOnline
« Odpowiedź #1 dnia: 31 Stycznia 2012, 17:44:31 »
Projekt jest o tyle ciekawy, iż jest to pierwszy (co prawda jeszcze nie wydany) "mod" do FOnline w trybie SinglePlayer :) (FOnline jest raczej wykorzystywany do tworzenia kolejnych serwerów na bazie/zawartości TLA... choć zdarzają się wyjątki, jak FO-Kawai - można by go nazwać FOnline: Tactics :> jak i ArcReborn: Riverrise- Arcanum online na silniku FOnline)

Kto zainteresowany poczytaniem o innych serwerach, to jest kilka godnych uwag stron, a mianowicie:
Subforum z projektami - oficjalnie forum FOnline Engine, niestety głownie po rosyjsku, ale kto zna ten język, albo umie się posługiwać tłumaczem wujka google, to nie powinno stanowić problemu
Strona z opisami (i statusami) konkretnych serwerów wg jakiegoś rosjanina

BeF1990

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 295
  • Fallout fan
    • Outsiders Parkour Sosnowiec - official website
Odp: What Remains - kolejny mod na silniku FOnline
« Odpowiedź #2 dnia: 31 Stycznia 2012, 18:41:11 »
Rosjanie to jednak całkiem sprytne ludziska, nie tylko wódkę pić potrafią, ale również mody tworzą bardzo ciekawe. Najlepszym przykładem jest sam silnik FOnline. :D
Przyznać muszę, że pomysł przeniesienia Arcanum do FOnline bardzo mi się podoba... Czekamy, może coś z tego będzie.