Autor Wątek: konkurecja Vault-Tec.  (Przeczytany 16180 razy)

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: konkurecja Vault-Tec.
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwietnia 2009, 18:59:26 »
Łojezus!,  dopiero jak sobie odświeżyłem pamięć Biblią Fallouta, doszukałem się akapitu o systemie kontroli krypt i ZAX'ie - to właśnie ten projekt był tajny. Mój błąd xd starość nie radość.

Co do braku prywatnych schronów w FO - nie widać ich zapewne dlatego, że byłoby z tym za dużo roboty/grzebania w stosunkach społecznych. Bo zapewne znakomita część mieszkańców pustkowia pochodzi z piwnic z piklami, czy schronach domowej roboty gdzie przeczekali nuklearną zimę*, ew. opad. No i nie zapominajmy o znanych i kochanych publicznych schronach w szpitalach, ważniejszych urzędach... A właśnie: zawsze można się schronić w podziemnym parkingu albo studzience kanalizacyjnej :D

*Uhh była taka, prawda? Powinna być.
« Ostatnia zmiana: 27 Kwietnia 2009, 19:02:03 wysłana przez RadioActive »

szymon12

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: konkurecja Vault-Tec.
« Odpowiedź #21 dnia: 10 Sierpnia 2009, 14:24:17 »
Pytanie to w końcu, do czego służyły te jedno osobowe schrony w F3 i tak nie było w nich jedzenia ani powietrza do przeżycia ?A tak w ogóle to skażenie trwało jakieś 200 lat to, po co zostały stworzone, żeby sprawdzić czy człowiek przeżyje 200 lat bez jakich kolwiek środków do życia ? :)I kto je w ogóle stworzył?

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: konkurecja Vault-Tec.
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Listopada 2009, 20:13:55 »
Prawdopodobnie nie miały chronić przed bobą atomową tylko przed konwencjonalną.  8)

Kretson

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: konkurecja Vault-Tec.
« Odpowiedź #23 dnia: 16 Lipca 2010, 12:44:59 »
Nie w środku jest napisane "Poczekaj aż skażenie minie"


http://www.dobroni.pl - portal historii ożywionej