Autor Wątek: Strony dla Geek'ów  (Przeczytany 4720 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Strony dla Geek'ów
« dnia: 25 Sierpnia 2011, 20:48:28 »
Na dobry początek polecam zbiorczy portal dla video blogerów:
That Guy With The Glasses
W tym jeden z moich ulubionych krytyków gier, filmów i innych mediów, czyli:
The Spoony Experiment

Czy może znacie jeszcze jakieś ciekawe strony o takiej tematyce? A może przypadł wam do gustu któryś z video blogerów (także w.w.)? Jeśli tak to piszcie, o chętnie poznam wasze opinie!

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Strony dla Geek'ów
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Sierpnia 2011, 22:48:25 »
Angry Joe Show - genialny i zarazem szalony krytyk, który w bezbłędny sposób łączy wyczerpującą recenzję danej gry komputerowej z ogromnymi pokładami humoru. Joe nie okaże miłosierdzia żadnej produkcji i oprócz dowcipkowania, trzeźwo wypunktowuje mankamenty oraz celnie zauważa zalety ocenianego tytułu. Do drobiazgowej analizy, dochodzi jeszcze niezwykła wiedza recenzenta i staranne przygotowanie. Dzięki temu zazwyczaj serwuje on nam materiały, które bawią i uczą, a czegóż pragnąć więcej?

Polecam również Zero Punctuation, gdzie gość zazwyczaj kompletnie masakruje największe hity ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Strony dla Geek'ów
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Sierpnia 2011, 23:46:40 »
A tego tematu nie przenieść może do gier? :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Strony dla Geek'ów
« Odpowiedź #3 dnia: 25 Sierpnia 2011, 23:57:55 »
A tego tematu nie przenieść może do gier? :-\

Z początku o tym myślałem, ale temat mimo wszystko jest szerszy niż tylko gry...

KeniG

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 126
Odp: Strony dla Geek'ów
« Odpowiedź #4 dnia: 26 Sierpnia 2011, 01:41:29 »
Cinemasnob http://www.thecinemasnob.com/

AVGN http://cinemassacre.com/

Ogólnie strony które podał Rezro i te co ja podałem śledze od paru lat i musze przynać że zeszły na psy :( coraz durniejsze dowcipy i za dożo gry aktorskiej z "efektami specjalnymi" a za mało sensu. No i te "gościnne występy" tych internetowych sław u siebie nawzajem coraz bardziej wkurzające, ja to śledze już długo więc "kumam fabułe" i wiem "kto co" (ale i tak mnie to wkurwia) jednak jak ktoś pierwszy raz jakiś filmik obejrzy może być troche skołowany.

Angry Joe to sie nieźle skompromitował na VGA :lol: ale i tak go na swój sposób lubie bo nie boi się zjechać gry, nie wstydzi sie przyznać że lubi gry taneczne no i jego wstawki w recenzjach to nie są jakieś fabularne epopeje ciągnące sie latami tylko zwykłe dowcipy i scenki zaczynające sie i kończące w recenzji. Sponnego który zszedł na psy troche ratuje jechanie po Final Fantasy (fajnie że ktoś w sieci nie bał sie publicznie powiedzieć co myśli o emo chłopcach z tych gier) i bardzo ładne podsumowanie Ultimy ale i tak teraz to już takie odcinanie kuponów.  

Z całej paczki ludzi związanych z "That Guy With The Glasses" to tylko Snob trzyma poziom ale wiadomo to człowiek z dobrym gustem filmowym (tak jak ja ;) ).



No i oczywiście kultowy Irate gamer z chyba największą bazą antyfanów http://www.theirategamer.com/ :)

A jak ktoś nie kuma kto kim jest itp polecam INDb http://deadhorseinterchange.com/wiki/index.php?title=Main_Page ogólnie teksty może mocno krytyczne ale niestety w wiekszości prawdziwe :)
Wysłane ze schronu przeciwatomowego przy pomocy komputera Odra 1325

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Strony dla Geek'ów
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Września 2011, 06:27:34 »
Kurde uwielbiam Angry Video Game Nerd, szkoda tylko że tak rzadko ostatnio wydaje nowe filmiki.