Autor Wątek: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4  (Przeczytany 3717 razy)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« dnia: 01 Października 2008, 14:27:16 »
Bezpośredni link do newsa


Seria „Fallout” poza możliwością wybrania praworządnej ścieżki pokazuje wiele zachowań które mogą być postrzegane jako… cóż… moralnie dwuznaczne? Może po prostu złe? Ale samo zło też nie musi być jednoznaczne. Weźmy na przykład próbującego stworzyć swoje własne imperium Gizma, charyzmatycznego Loxley-a, również znanego z Fallout 1 – ot złodziejaszka, posługującego się jednak własnym kodeksem honorowym, o ile można mówić o honorze wśród złodziei. Innymi przykładami mogą być Butch, Bob, Metzger, rodziny Nowego Reno, czy też dziesiątki innych postaci które przecież nie są kluczowymi w naszej przygodzie – wiele brakuje im do rozsiewającego naiwną ideologię, nie przebierającego w środkach Mistrza. Nic zatem dziwnego, że od trzeciej części gry oczekuje się, by przynajmniej dotrzymała kroku pierwowzorom, dając nie tylko możliwość odczucia czym jest zło na postnuklearnym Pustkowiu ale też i możliwość zagrania postacią, której zależy tylko na sobie.

Zły do szpiku kości – przedostatnia odsłona „Tygodnia z Falloutem 3”

Fallout 3 zdaniem jego twórców daje ogromne możliwości eksploracji świata, nie tylko pod względem zwiedzania Pustkowia, ale i odkrywania złożoności moralnej otaczającej gracza rzeczywistości. Zdradzanie co i jak trzeba zrobić, by być obiektywnie złym „Bad A$$em” jest odrobinę jak opowiadanie fabuły filmu przed jego obejrzeniem – to dla twórców, ale i dla mnie, powód wystarczający, by nie zdradzać co można, a co nie. Warto jednak powtórzyć wszystko co zostało już powiedziane. Kradzież – tak, zniszczenie Megaton – oczywiście. Podrzucenie komuś granatu do kieszeni również można dopisać do listy, tak samo ze strzelaniem do innych postaci, zwłaszcza dobrych. Kłamstwo podobno również popłaca. A to tylko przedsmak tego, co zgodnie z obietnicami dostaniemy z Falloutem 3. Zapraszamy zatem do obejrzenia krótkiego filmu.

Link do filmiku
« Ostatnia zmiana: 02 Października 2008, 00:37:22 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Października 2008, 14:50:44 »
Tego newsa trzeba będzie jakoś antydatować w przód w niusowni - bo nie ma go w Archiwum  :( Ale jak nie będziesz chciał to będzie mógło to zostać - ja dziś miałem coś wrzuić (i przez chwilę to było) - ale patrzę, że dziś pierwszy to nie :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Października 2008, 14:52:33 »
Wrzuciłem i tak, a po północy wrzucę raz jeszcze. Byleby oglądalność i dziś była :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #3 dnia: 01 Października 2008, 15:02:31 »
Ja mam już w zanadrzu newsa z tłumaczeniem komiksu Penny Arcade, więc zawsze jest o czym pisać  :P

BTW:
Oglądam teraz te filmiki z IGN - męczą tam te same szneki, znane już z gejmpleji - oprócz walki z ghulemi nie wyczaiłem nic noweg - ale i tak je sobie ściągnę - co by mieć dowód o czym to gadali przed a co wyszło po  ::)

EDIT:
Polecam każdemu archiwizować sobie takie filmiki  ;)
« Ostatnia zmiana: 01 Października 2008, 15:04:10 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

bio_hazard

  • Gość
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #4 dnia: 01 Października 2008, 16:56:21 »
ee tam - po co - skoro juz to robisz TY :P

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Października 2008, 19:33:31 »
Ale nie ze wszystkimi dzielę się tymi zasobami  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Tydzień z Falloutem 3 – cz. 4
« Odpowiedź #6 dnia: 02 Października 2008, 00:38:09 »
Poprawiłem w pierwszym poście linka do newsa - więc już jest git  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.