Autor Wątek: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)  (Przeczytany 157693 razy)

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #200 dnia: 05 Grudnia 2015, 13:04:40 »
To co pisze Aurelinus brzmi rozsadnie. Nie dalbym rady jakby mi co chwila spawnowalo przeciwnikow. Na tej paczce ciez kosie walczy 1v1. Co do downloadu, to jest to wersja bodajze 3.0 i dzialaja tylko te linki z paczka podzielona na części.
Najnowsze linki macie dostępne tutaj, temat wyżej. Innych nie ma. jeśli link nie działa to jest to wina Dropboxa, który regularnie je wyłącza z nieznanych mi przyczyn (dostaję info o rzekomym przeciążeniu linii), kiedy zaprotestowałem linki szybko się "włączyły" i dostałem przeprosiny ale znowu jest to samo... Mirrory są na Chomiku, ale polecam tylko w akcie desperacji, bo to nie jest darmowe ściąganie.

Aurelinus, wplyw degradacji na obrażenia da się jakoś wyłączyć?
Pewnie tak, ale nie wiem który parametr za to odpowiada. Osobiście raczej bym to jeszcze podkręcił, a nie osłabił ;).

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #201 dnia: 05 Grudnia 2015, 13:20:09 »
W poscie powyzej dawales jakis link Aurelinus? Z jakiegos powodu chyba nie wyswietla mi linkow/zalacznikow.

http://www.1m3.pl/Fallout3/Mod_Collection_Fallout3_PL.zip - ten link nie dziala od conajmniej miesiaca.
« Ostatnia zmiana: 06 Grudnia 2015, 14:35:19 wysłana przez Aurelinus »

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #202 dnia: 06 Grudnia 2015, 14:36:24 »
ten link nie dziala od conajmniej miesiaca.
I nie będzie (niestety darmowy host na zaprzyjaźnionej stronie się skończył), usunąłem.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #203 dnia: 11 Grudnia 2015, 22:15:06 »
Pare pytan:

1. Nie mam w grze cieni (poza cieniem postaci). Ten engine jzu tak ma, czy jakis mod z tej paczki to powoduje. Tylko nie piszcie "sprawdz w opcjach czy masz alaczone".
2. Mam juz przegrane kiladziesiat godzin i 8lvl. Od poczatku gry znalazlem (przez demontaz) 3 lunety i zero innycg dodatkow do broni. Co jest nie tak?
3. Czy instalowanie lunety ma w ogole sens jak to jest imo wada, a nie zaleta. Celownik przy zblizeniu lata tak, ze nie idzie w cokolwiek trafic. Dodam, ze ta sama bronia bez zblizenia bez problemu trafiam przeciwnika z tej samej odleglosci (duzej). W borni palnej mam 5x punktow. Przy ok. 100 ruch celownika znika? Jezeli nie, to prosilbym o informacje jak ro wylaczyc z poziomu konsoli. ps: vats jest beznadziejny.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #204 dnia: 12 Grudnia 2015, 09:39:09 »
Aurelinus, jakbys mogl.. :)

Aurelinus

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #205 dnia: 14 Grudnia 2015, 22:16:12 »
1. Nie mam w grze cieni (poza cieniem postaci). Ten engine jzu tak ma, czy jakis mod z tej paczki to powoduje.
Nie mam pojęcia. Nigdy się nie przyglądałem cieniom w grze, ale raczej zakładam, że to jakiś problem na linii gra-karta graficzna, Fallout 3 ma już pare lat i w momencie wydanie silnik do najlepszych nie należał.
2. Mam juz przegrane kiladziesiat godzin i 8lvl. Od poczatku gry znalazlem (przez demontaz) 3 lunety i zero innycg dodatkow do broni. Co jest nie tak?
Po prostu w grze jest bardzo mało modów do broni, próbuj u sprzedawców.
3. Czy instalowanie lunety ma w ogole sens jak to jest imo wada, a nie zaleta. Celownik przy zblizeniu lata tak, ze nie idzie w cokolwiek trafic. Dodam, ze ta sama bronia bez zblizenia bez problemu trafiam przeciwnika z tej samej odleglosci (duzej). W borni palnej mam 5x punktow. Przy ok. 100 ruch celownika znika? Jezeli nie, to prosilbym o informacje jak ro wylaczyc z poziomu konsoli. ps: vats jest beznadziejny.
Tak, ilość punktów w broni palnej zmniejsza ruch lunety. Wbrew pozorom - to całkiem normalne "w naturze", spróbuj utrzymać jakiś sztucer, jak masz znajomego myśliwego, w pozycji niepodpartej, celując lunetą, lub w ogóle celując.

Fenix

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Kolekcja modułów do Fallout 3 PL w dawnym, dobrym duchu (wątek informacyjny)
« Odpowiedź #206 dnia: 15 Grudnia 2015, 18:18:35 »
Co do cieni, to ten silnik tak ma. Nie generuje cieni obiektow w grze poza postaciami. Poza tym, to F3 jest swietny. Pamietam ile swego czasu bylo narzekan. Jak dla mnie gra jest rownie dobra, co dwie pierwsze czesci. Mogloby byc wiece jciekawszyn zadan, lepsza fabula i ogolnie bogatszy lore, ale i tak nie jest zle. Kilka dlc psuje balans i jest ogolnie kiepskich (ten z komsitami i archonage), ale na przykla "The Pit" jest swietny.

Fajny klimat (taki stalkerowy) daje mod urealniajacy oswietlenie plus latarka. Zupelnie inna gra. Szkoda, ze ciekawych interiorow jest malo.

http://zapodaj.net/ffb709d47051e.jpg.html
http://zapodaj.net/aa441586bb54a.jpg.html