Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Styczeń 20, 2018, 16:19:31 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 9 10 [11]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 38634 razy)
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #200 : Grudzień 23, 2017, 19:54:45 »

No dobra, ale w czym rzecz? Bo jakoś twój nonsensowny bucowaty komentarz nijak ma się do stwierdzenia nonsensu wyrażania takich opinii na bazie jednostkowej próby sprzętu. Jak sam zauważyłeś są tacy co zajmują się tym zawodowo.

Poza tym stanowczo oświadczam że nie przyjmuję korzyści finansowych za opisy gier które uznałem za warte wspomnienia, stąd wstrzymaj się za swoimi bezpodstawnymi oskarżeniami o reklamowanie czegokolwiek.. SSI
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #201 : Grudzień 23, 2017, 22:03:07 »

No tak, dobry komputer to dopiero połowa sukcesu, bo jest wiele czynników które decydują czy dana gra będzie dobrze działała. Może z tym opisem trochę przesadziłem, chodziło mi bardziej o informację czy może z daną grą ktoś miał jakiś problem, bo np gdybym dał posta z opisem dead rising 2 wersja pudełkową to dodał bym adnotację typu: Uwaga nie uruchamiać instalatora gry z płyty, kod na płycie jest także kodem dodającym grę na steam. Dodatkowo w wypadku uruchamiania gry pod Win 7 należy w opcjach głośnika pozmieniać to i owo.

Coś w ten deseń, bardziej info czy ktoś miał problemy i tyle.

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #202 : Grudzień 23, 2017, 22:41:50 »

Gdybym napotkał jakiś problem warty odnotowania to bym o nim powiedział..
Rodrrik
Mł. chorąży sztab. - Redaktor
*

" Zło już nie istnieje, Bo nie ma już ludzkości "

« Odpowiedz #203 : Grudzień 23, 2017, 23:02:48 »

No dobra, ale w czym rzecz? Bo jakoś twój nonsensowny bucowaty komentarz nijak ma się do stwierdzenia nonsensu wyrażania takich opinii na bazie jednostkowej próby sprzętu. Jak sam zauważyłeś są tacy co zajmują się tym zawodowo.

Poza tym stanowczo oświadczam że nie przyjmuję korzyści finansowych za opisy gier które uznałem za warte wspomnienia, stąd wstrzymaj się za swoimi bezpodstawnymi oskarżeniami o reklamowanie czegokolwiek.. SSI

Ja tylko zwróciłem uwagę na to że odpowiedź na prośbę o podanie specyfikację gry brzmiąca "Trzeba kupić dobry komputer to nie będziesz tego potrzebował" jest do dupy. Co tu jest nonsensowne.

Co do drugiej części to mam nadzieję że to troll. Reklama nie wiąże się bezpośrednio z płacą, reklamowanie produktu to jego promowanie. Jeśli piszesz o czymś to robisz mu reklamę, dobrą lub złą. To naturalne.

"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #204 : Grudzień 23, 2017, 23:39:06 »

Ty tak na serio?