Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Sierpień 19, 2017, 07:43:16 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Co nie podoba mi się na Trzynastym Schronie?  (Przeczytany 34134 razy)
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #180 : Luty 04, 2014, 21:24:08 »

Mnie tam bawi jedno.. Aq użył argumentu "uderz w stół" w sytuacji w której ja nie stanąłem w swojej obronie, a tylko odbiłem piłeczkę. Czyżby zakładał z góry że coś jest na rzeczy i że będę się bronił? No cóż.. co do jego "poziomu" raczej wątpliwości nie mam.
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #181 : Luty 04, 2014, 21:53:29 »

rezro  Emanacja 13S nie znasz mnie w ogóle, po co więc taka gadka, nie wszystko kręci się w koło twojej dupy

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #182 : Luty 04, 2014, 23:29:58 »

Czy ja gdzieś mówiłem że cię znam? Po prostu jak walnąłeś to..
a sądzisz, że bez google poziom dyskusji i wiedzy co poniektórych użytkowników będzie nadal taki sam ?Wink
To ci odpowiedziałam dla jaj.. (swoją drogą to jakieś dziwne założenie podałeś?)
Jak się obawiasz że sobie nie poradzisz Aq, to weź ze sobą Smartfona Cheesy
A ty z kretyńskim..
uderz w stół a ....
No jak widać się odezwały i widać w okół której dupy to się kręci.. nie mojej, choć widać tego nie zapałałeś Roll Eyes
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #183 : Luty 04, 2014, 23:35:29 »

Jasiu rzucił ciekawą propozycją, a Wy wolicie o dupie  Fuuuj  Żeby chociaż Maryny...

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Adam
St. sierżant
*

« Odpowiedz #184 : Luty 04, 2014, 23:55:37 »

Moja dupa popiera pomysł i jest umiarkowanie zainteresowana, w sensie dowlecze się jeśli będzie jej czas i termin odpowiadał. Jak to mówią, człowiek umiera - na dupie leży, wszystko na świecie od dupy zależy. Więc się podporządkuję.
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #185 : Luty 05, 2014, 00:44:22 »

Podobnie.. mam ostatnio mało czasu, ale jeśli termin i lokalizacja będzie znośna to chętnie wpadnę.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #186 : Luty 05, 2014, 01:58:47 »

Nie sądzę, że wszyscy bazują tutaj na Google przy każdej wypowiedzi, chcę się po prostu spotkać przy jakimś browarze, żeby nie było, że znamy się tylko w wirtualu  Pijmy piwo!  Zwyrol

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #187 : Luty 05, 2014, 09:03:36 »

Pijmy piwo! i poziom dyskusji się podniesie  Smiley

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
nie wiem
Leseferyzm schronowy!
Gen. brygady - Redaktor
*

Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!

« Odpowiedz #188 : Luty 05, 2014, 11:55:40 »

Lokalizacja znośna, tzn. gdzieś w środku Polski, żeby każdy miał mniej więcej tyle samo do przejechania? Tongue

Oto człowiek stał się taki jak My (...)

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #189 : Marzec 30, 2017, 00:10:50 »

nie podoba mi się zalewanie działów dot. kinematografii i filmografii kupą różnych pozycji kompletnie nie związanych z tematyką schronu. Proponuje pozamiatać to w jeden post "nie związane", tam sobie będzie mógł każdy opisać swój serial czy też film który mu się spodobał, a który nie jest związany. Ogólnie we wszystkich działach mogło by być coś takiego jak nie związane lub inna nazwa. Schronowicze mogli by tam wrzucać rożne rzeczy i w drodze dyskusji mogło by to ewoluować do związanego. 

The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« Odpowiedz #190 : Marzec 30, 2017, 00:57:37 »

Doszedłeś to tej samej kwestii, która wywołuje również ogromne ( Kilo wpierdolu) spory w redakcji, co "jest tematyką Schronu"  Hyhyhy Uważam, że sztywne trzymanie się jakiejś niezdefiniowanej definicji tejże tematyki, jest prostą drogą... No nie wiem do czego w sumie, poza tym, że bez szerszego otworzenia się na pop-kulturę, robi się nudno.

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #191 : Marzec 30, 2017, 08:02:52 »

No to może Aq zostawimy tylko to co dotyczy Fallouta, bo to oryginalna treść schronu? Co ja poradzę że filmów post-apo jest mało i nie zawsze są z mojej perspektywy warte obejrzenia? Ja nie jestem redaktorem a to jest tylko i wyłącznie forum więc, co twa opinia tak w zasadzie ma nawet do schronu jako takiego? Tym bardziej że nie przypominam sobie być sam był aktywy w temacie, więc twoja opinia jest jak narzekanie na polityków przez osoby które nie chodzą na wybory..

Bez dalszego komentarza..
Aq
Mł. chorąży
*

« Odpowiedz #192 : Marzec 31, 2017, 21:25:56 »

Nie mówię żeby wywalać, tylko żeby nie tworzyć nowych tematów, np w filmografii można zrobić nowy wątek i tam post po poście wrzucać co się obejrzało, co jest fajne i co nie związane. Przeciętny nowy schronowicz wchodząc na taki dział jest zmuszony wertować wszystko po kolei przekopując się przez wątki nie związane kompletnie z tematyką strony.

Rezro
St. chorąży
*

« Odpowiedz #193 : Kwiecień 01, 2017, 07:35:18 »

Tylko w sumie po co? Filmografia na właściwym schronie bodajże jest od tego.. co najwyżej można by dać jakiegoś wyraźnego linka o ile go nie ma.
Strony: 1 ... 8 9 [10]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!