Autor Wątek: Gra wychodzi do systemu  (Przeczytany 3557 razy)

angel_punx

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Gra wychodzi do systemu
« dnia: 05 Marca 2011, 22:11:18 »
Gram w angielską wersję, bodajże 1.2. Przez długi czas nie było problemu (poza dwiema lub trzema zawiechami). Zazwyczaj chodzę sam (nie lubię tłumu  :hyh) i gra chodziła cacy. Ale od pewnego momentu zaczęła się sypać. Najpierw po kilkunastu minutach, później po paru. Nie szło grać, a mnie krew zalewała co jest pięć. I oczywiście szukanie odpowiedzi na necie o co chodzi. Że gra ma problem z kodekami audio i z innym szajsem, ale ja postanowiłem przyjrzeć się bliżej mojemu przypadkowi. I moje wnioski: wszystko się zaczęło od momentu kiedy dołączyłem kogoś do mnie (dokładnie Cass). Kiedy gram z nią i spotykamy kogoś, zaczyna się walka i ona walnie jakiś tekst gra od razu wychodzi do systemu. Zrobiłem eksperyment, zostawiłem ją gdzieś i sam eksplorowałem mapę. I co ?. I nic. Grałem kilka godzin bez żadnego problemu. Uwierzcie mi, kilkanaście razy próbowałem i zawsze było tak samo. Grasz sam, gra działa, grasz z kimś, po kilku minutach wyjście do systemu. Nie wiem czy to zależy od wersji językowej czy od czegoś innego. A, wersja czysta, bez żadnych modów.  

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Gra wychodzi do systemu
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Marca 2011, 23:20:07 »
No dobra ale o so chodzi? Buahahhahaha
A próbowałeś może zainstalować nowe sterowniki do karty graficznej?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Gra wychodzi do systemu
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Marca 2011, 23:59:17 »
wygląda na to że masz zabugowaną grę, jeśli używasz STEAM to po prostu pobierz gre na nowo, jeśli nie używasz to masz problem i tutaj Ci nikt nie pomoże
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego