Autor Wątek: Vree z Cytadeli nie chce rozmawiać. Dlaczego?  (Przeczytany 3548 razy)

joshwattnick

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Vree z Cytadeli nie chce rozmawiać. Dlaczego?
« dnia: 23 Lutego 2011, 22:35:55 »

Cytadela Bractwa Stali: Jest pewna Vree, która, wg paru opinii krążących po Internecie, ma mi coś do powiedzenia nt. mutantów, i/lub zamierza wręczyć holodysk z ważnymi danymi. Tymczasem, o jakiejkolwiek porze bym nie przyszedł, przeszkadzam jej w medytacjach (gdy zaczynam rozmowę po raz pierwszy; później również nie ma opcji rzeczowej konwersacji).

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Vree z Cytadeli nie chce rozmawiać. Dlaczego?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Lutego 2011, 10:43:39 »
Opcja 1
Pomyliłeś ludzi i gadasz z nie tą zakapturzoną postacią co trzeba :D Ja tak miałem
http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20080822213838/fallout/images/thumb/8/81/Fallout_Lost_Hills_Level_3.png/830px-Fallout_Lost_Hills_Level_3.png
Vree powinna by obok tych trzech świecących na czerwono kolumn.

Opcja 2
Musisz pogadać z kimś innym w bractwie na temat Vree, i później ją dopiero "odszukać". Ale tej opcji pewien nie jestem.

Opcja 3
Jeśli Vree faktycznie prowadzi jakieś zajęcia (coś tam mówi do studentów), stań z boku, i poczekaj. Po chwili powinna skończyć tekstem "dziękuję to na dzisiaj wszystko" czy coś w ten deseń, i będziesz mógł z nią pogadać.

I takie ogólne pytanie: grasz na patchu? :P Bo jak masz 'surową' grę to krzaczków może być sporo
« Ostatnia zmiana: 24 Lutego 2011, 10:45:37 wysłana przez Grosswick »
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

joshwattnick

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Vree z Cytadeli nie chce rozmawiać. Dlaczego?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Lutego 2011, 11:45:27 »
ad. Opcja 1:
Hmm, obok tych kolumn (przynajmniej w mojej rozgrywce) stoi Sophia, Vree znajduje się na samym środku sali.
ad. Opcja 2:
Zaczynałem zwiedzanie Cytadeli od poziomu pierwszego, więc już na początku rozmawiałem o Vree z Talusem, który powiedział mi, gdzie ją mogę znaleźć.
ad. Opcja 3:
Vree nie prowadzi żadnych zajęć, stoi przy komputerze, o każdej porze dnia i nocy.

Jeśli nie wiem, co to patch to pewnie nie gram na nim :) Grę kupiłem - po zbyt długich poszukiwaniach - w sklepie internetowym jako Saga Fallout.

Tak czy inaczej, podobno od Vree mam dostać holodysk, a wiem, że potrafię go ukraść, więc można powiedzieć, że jakoś sobie poradzę. Dzięki za pomoc mimo wszystko.