Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 23, 2017, 08:17:17 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: [1% z PIT] Przekazuj procenta z głową, a nie z d...  (Przeczytany 7072 razy)
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!

« : Styczeń 17, 2011, 03:14:58 »

Jeśli zdecydujesz się przekazać przy rozliczeniu swojego PIT'a, 1% podatku organizacji mającej status OPP, to być może będzie to jedna z tych, które są wymienione na tej tablicy, a być może inna. Mimo to zawsze warto sprawdzić kto zacz i jak to zrobić z głową, a nie z d*pą (lub co gorsza z czym innym)  Hyhyhy

O to mała pomoc:
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2016, 01:40:59 wysłane przez Squonk » Zapisane

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #1 : Styczeń 29, 2012, 16:39:58 »

Aktualizacja tematu  Cool

Postapokalipsa w Polsce || Postapokalipsa bez ograniczeń! || OSP Pruszcz Gdański

Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #2 : Luty 27, 2012, 00:02:14 »

Garść klasycznych i legendarnych już grafik promocyjnych akcji  Zwyrol

soq
Plutonowy
*

« Odpowiedz #3 : Kwiecień 15, 2012, 02:45:55 »

a czy mozna 1% przekazac w jakis sposob na dzialanosc schronu (koszty serwera itp)
Jerzy
Major - Redaktor
*

Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem

« Odpowiedz #4 : Kwiecień 15, 2012, 05:17:55 »

Niestety  nie Cry .

Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.
Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #5 : Kwiecień 15, 2012, 11:41:35 »

Aczkolwiek jest pewna opcja i to zgodna z normami prawnymi...  Kiss

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 07, 2013, 17:18:29 »

Aktualizacja tematu Ordynus?

DoPr
Marszałek 13S
*

« Odpowiedz #7 : Marzec 12, 2013, 00:09:34 »

Zawsze przekazuję na Wikipedię.... Podarunek wiedzy.

* Results may worry
Hugo1979
St. sierżant sztab.
*

« Odpowiedz #8 : Grudzień 10, 2013, 08:51:47 »

Za ubiegły rok przekazaliśmy... koledze Zuzi ze żłobka Smiley Urodził się z porażeniem mózgowym.

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #9 : Marzec 23, 2014, 17:30:17 »

Aktualizacja tematu  Wyjebka! Słoneczko

Squonk
Schronowy Inżynier
Gen. broni - Redaktor
*

« Odpowiedz #10 : Marzec 08, 2016, 01:42:09 »

Aktualizacja tematu  Paranoja naczelnego

drakon79
Kapral
*

« Odpowiedz #11 : Kwiecień 02, 2016, 21:37:25 »

Towarzyszu Naczelny!  Melduję, że procent przekazany!
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!