Autor Wątek: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)  (Przeczytany 16640 razy)

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #20 dnia: 27 Kwietnia 2012, 12:27:31 »
Klasyfikacja z ok. 8:40
my 31439 i dalej
26820
26144
24962
20826

Teraz my mamy 31861, a reszty nie chce mi się sprawdzać :hyh

DZIĘ-KU-JE-MY :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #21 dnia: 27 Kwietnia 2012, 15:57:44 »
32 121  :zwr

Ale ta Captcha to mocno  :wkur:
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #22 dnia: 01 Maja 2012, 12:00:13 »
Są już jakieś informacje na odcinku wyników konkursu? Natrzepaliśmy 36 569 głosów, po przebieżce galerii nie znalazłem większej liczby, ale że jej ułożenie jest takie mało przyjazne dla użytkownika, więc mogłem coś przegapić  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #23 dnia: 01 Maja 2012, 12:18:21 »
Oczywiście, że wygraliśmy :D

DZIĘ-KU-JE-MY! :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #24 dnia: 01 Maja 2012, 12:26:53 »
Na pewno? Bo trzeba by to polansić, ale wpierw pewna pewność jest potrzebna, bo ja to tam nie do końca ufam krawaciarzom  :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #25 dnia: 22 Maja 2012, 18:13:30 »
No tak, wśród Internautów wygraliśmy. Jednak regulamin konkursu jest tak skonstruowany, że to nie oznacza zdobycia pierwszej nagrody!
Cytuj
O szlag! Pieprzony regulamin. Internauci głosowali na Piłę, a wygra i tak Warszawka?
 "3.1. Wyłonienie Zwycięzców Konkursu nastąpi w dwóch etapach, opisanych poniżej.
 3.2. ETAP I – Pierwszy etap: wyłonienie Wyróżnień, odbędzie się poprzez głosowanie
 internautów, na następujących zasadach:
 [...]
 3.3. ETAP II – Drugi etap: wyłonienie Laureata Konkursu, podczas obrad jury, które odbędą
 się na następujących zasadach:
 [...]
 c) Spośród wszystkich prawidłowo nadesłanych Formularzy ze Zdjęciami jury wybierze 1
 (jedno) najlepsze Zdjęcie, a tym samym 1 (jednego) Laureata nagrody głównej, zgodnie z
 kryteriami wskazanymi poniżej.
 d) Jury dokona oceny nadesłanych Zdjęć i dokona wyboru 1 (jednego) Zdjęcia zwycięskiego
 według następujących kryteriów: zdjęcie powinno obrazować dziecko przy posiłku i
 powinno w sposób pomysłowy, oryginalny i zabawny obrazować hasło „W naszym
 żłobku zdrowo jemy i zdrowo rośniemy”."
 Więc mimo 6k przewagi, nic pewnego, jeśli chodzi o I. nagrodę...

No i co tu dużo pisać - wydymali nas z wynikami w konkursie:
http://nutricia.com.pl/odpowiedzialnosc-spoleczna/​rogram-dla-twojego-zlobka/wyniki-konkursu
Zajęliśmy drugie miejsce, wygrał żłobek z Opola, który zdobył 110 głosów... wejdźcie w zakładkę "Kontakt" i zobaczcie, gdzie mieszczą się zakłady produkcyjne firmy...

Na prośbę dyrektorki żłobka, napisałem "reklamację" (tak się nazywa odwołanie w regulaminie). Okazuje się, że nie my jedyni się odwołujemy.

DZIĘKUJĘ jeszcze raz za wsparcie!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #26 dnia: 23 Maja 2012, 12:46:40 »
Od początku zakładałem, baaa - nie muszę niczego zakładać - bo mam przypuszczenia graniczące z pewnością, że takie akcje organizowane przez korporacje są wh00ja warte  :gdpk Ale w tym całym "biznesie" nie chodziło przecież o to, by lansować Nutricię, ale konieczność budowy i wspierania w każdy możliwy sposób żłobków. Bo tym się skutecznie oddali widmo geriatrokalipsy czy demokalipsy. Także tutaj wygraliśmy, a białe kołnierzyki niech się wypchają  :spk
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Hugo1979

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 448
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #27 dnia: 23 Maja 2012, 18:35:21 »
Oczywiście zajęliśmy II miejsce - zabawki za 1.500 zł :)

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Hugo1979 prosi o maleńką pomoc :)
« Odpowiedź #28 dnia: 23 Maja 2012, 20:13:58 »
Może być.  :)
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.