Autor Wątek: [XII.2010] Nawiązania do poprzednich Falloutów w FNV  (Przeczytany 4601 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
[XII.2010] Nawiązania do poprzednich Falloutów w FNV
« dnia: 04 Grudnia 2010, 03:25:22 »

Sekcja poświęcona najnowszemu Falloutowi rozwija się u nas z taką samą werwą, z jaką Cenega zabrała się do jego sprzedaży w Polsce (o kolejnym kuriozum pisze Szpon na Fallout Corner).

Różnica jednak jest taka, że mimo to idziemy do przodu jak śnieżny pług przez zasypane ulice. Tym razem za kierownicą zasiadł nightmaster, który przygarnął materiał o nawiązaniach do poprzednich Falloutów, na które natrafimy podczas rozgrywki w Fallgasa.

Nawiązania do poprzednich części w Falloucie New Vegas.
« Ostatnia zmiana: 31 Grudnia 2010, 00:09:58 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [XII.2010] Nawiązania do poprzednich Falloutów w FNV
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Grudnia 2010, 13:39:04 »
A co do ostatnich działań Cenegi to Game Corner coś się uwziął (wiadomo hejterzy  :hyh) na tak mocno lansowaną przez nich grę Polskie Imperium, o której trąbili już od bodajże maja, zacieszając nawet to jaki serwis będzie ją lansił. No a teraz się okazuje, że:

Cóż, kiepska strategia, ktoś powie - i będzie miał rację całkowitą. I nie mam nic do takich gier, skoro są dobre jakieś, to muszą być i takie złe, prawda? Równowaga w przyrodzie. Tyle, że to bardzo nieładnie robić taki szum, tak reklamować i tak zagrywać w patriotyczną nutę promując knota. Jak już trzeba wydać taki szrot, to się to robi po cichu, w kioskach, za 19.90 zł - i wtedy nikt nie może mieć pretensji, że dobrze się bawił tylko kilka godzin.

Gra jak gra, za 19,90 kupiłbym ją sobie na pewno. Zastanawia za to postawa Cenegi, która nie zrobiła nawet 1/10 takiego szumu medialnego w przypadku Fallouta New Vegas :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Deat(c)hClaw

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 76
  • Demon Pustkowi
    • Fallout Corner
Odp: [XII.2010] Nawiązania do poprzednich Falloutów w FNV
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Grudnia 2010, 16:59:58 »
Ja na miejscu kierownictwa zwolnilbym tam ludzi odpowiedzialnych za marketing...
Robili szum (i to ogromny) w okol F3, ale mieli prawo. Byl to powrot kultowej serii po ponad 10 latach, robiony przez znane studio, ktore ma na swoim koncie duzo bestsellerow. Byl to murowany hit.

Problem polega na tym, ze osoba z chociazby niewielka znajomoscia polskiej sceny RPG, latwo domyslilaby sie, ze polski beton jeszcze lepiej zareaguje na NV, ktore przeciez zostalo zrobione przez 'ojcow' tej kultowej serii. Tego jednak Cenega sie nie domyslila. F: NV juz zbiera i bedzie zbieral nagrody, a nasz oficjalny dystrybutor na razie zakonczyl sprzedawanie gry - czuje sie jakbym zyl w kraju trzeciego swiata ;] ...

Jak ja zaluje, ze prawa do dystrybucji kupila Cenega, a nie CDP :(

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: [XII 2010] Nawiązania do poprzednich Falloutów w FNV
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Grudnia 2010, 00:03:09 »
Tylko nigdzie nie jest powiedziane, że CDP byłby bardziej konkretny w swoich działaniach promocyjnych F3 i FNV, od Cenegi :zwr
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.