Autor Wątek: Czujniki dla ED-E...  (Przeczytany 9633 razy)

wiko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 54
Czujniki dla ED-E...
« dnia: 22 Listopada 2010, 15:47:50 »
No właśnie... gram przez 47h i nie spotkałem się z żadnym przedmiotem mającym w tytule "czujnik"...myślałem że to moduł sensora...nie wypaliło.No więc jaka jest poprawna nazwa i gdzie je można znaleźć ?
EDIT:Już nie ważne, moduł sensora to jest czujnik,ale po prostu nie zauważyłem opcji "napraw za pomocą części"  :face:
« Ostatnia zmiana: 22 Listopada 2010, 16:07:42 wysłana przez wiko »
I'm a potato!

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Czujniki dla ED-E...
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Listopada 2010, 16:23:11 »
Można było też nauką naprawić : )

wiko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 54
Odp: Czujniki dla ED-E...
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Listopada 2010, 14:28:48 »
Mam jeszcze kilka pytań o wątkach pobocznych w grze:
1.Gdzie znaleźć ostatniego aktora do The Tops mam już:komika ze stripu,ghula z Atomic Wranglera i gościa z Nowego Reno.
2.Jak dołączyć do Bractwa Stali, lub z nimi współpracować (zrobiłem wszystko żeby zdjąć Starszego ze swojej pozycji a główny paladyn mówi że musi dokończyć parę spraw i żebym wrócił za parę dni, no i przychodzę i nic) jeszcze spróbuję raz.
3.Co dalej zrobić z ED-E czytałem że porozmawiać ze Staruszką Gibson,ale rozmawiam i ED-E dalej nie przemawia... (nie wiem czy to przez to ,ale rozmawiam z nią 2 raz i wykończyłem z nią wszystkie tematy)
4.Gdzie znaleźć Enklawę ?
I'm a potato!

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Czujniki dla ED-E...
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Listopada 2010, 16:32:32 »
1. Idź z Novac drogą na północ i on będzie stał koło znaku przy drodze. Taki koleś w kowbojskim kapeluszu z gitarą. Przy okazji radar pokazuje to miejsce...

2. Musisz wykonać dla bractwa drugie zadanie. Zatem odczekaj jakiś czas i przyjdź znów do najstarszego paladyna, albo do starszego, czy kto tam będzie dowodził bractwem.

3. Po tym jak pogadasz ze staruszką Gibbson, ED-E powinien się sam odezwać. Może masz buga  :/ .

4. Enklawy to z tego co kojarzę nie ma w NV. Jest jedynie coś co się nazywa Bunkier Ocalałych. Aby się tam dostać musisz mieć w drużynie doktorka od Uczniów apokalipsy i wykonać dla niego zadanie.