Autor Wątek: Avkiem 'em all  (Przeczytany 123739 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Avkiem 'em all
« dnia: 06 Stycznia 2009, 00:59:53 »
Patrzę i widzę, że coś na naszym forum (mimo, że newsowym) bardzo ssąco godzillowego ogóra jest na odcinku avatarów. Są osoby, które takowe mają, ale jest sporo których takiego nie ma.

NIE LĘKAJCIE SIĘ!!! WRZUCAJCIE SWOJE AVATARY!

A w tym temacie opisujcie co taki znaczy i co pokazuje  :)

Mojego nie opiszę, choć jeśli ktoś zgadnie co on przedstawia, to ta osoba dostanie, hmm... No coś dostanie  :-*
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Stycznia 2009, 01:12:51 »
jakiś czas temu zrobiłem tego avka i nie wiem co o nim sądzić - nie jest wkurzający ?;p Tak czy siak odpowiadam na apel, jak nie macie pomysłu na coś własnego to wystarczy wpisać avatary w google albo skorzystać z tych forumowych, swoją drogą przydało by sie tam dodać kilka kategorii hmm

btw avka chyba nie musze opisywać  :P
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2009, 01:35:56 wysłana przez Holden »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Stycznia 2009, 01:37:27 »
Żadnych forumowych - niech każdy sam kmini swojego  :P No masz takiego avkowego avka  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #3 dnia: 06 Stycznia 2009, 12:37:18 »
Mój to wykres paraboli, rysowany ręcznie, z opisami osi i jakimiś niekoniecznie sensownymi równaniami:P Jak ktoś chce zobaczyć wersję, którą da się przeczytać, to niech napisze na pm ^^
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Kaznodzieja

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 119
  • miziantrop
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #4 dnia: 06 Stycznia 2009, 13:49:01 »
No a tak w sumie to po co te avatary mają ludzie ustawiać?  ??? Kto chce, ten będzie miał, kto nie chce, ten mieć nie będzie. Skoro taki jest rozkaz odgórny, chyba zaraz go usunę  :D

Nie, za bardzo mi się podoba. A co to ma oznaczać? Nie wiem, szukałem sobie kiedyś na guglu jakichś obrazków z nudów i znalazłem tego cwanego małpiszona. Podejrzewam, że każdy w tym wzroku widzi co innego, jeśli, np. pisze posta, w którym kłamie, a potem patrzy na te świdrujące duszę oczy, pewnie w głowie słyszy pełen przekory głos, który mówi "Ja wiem..." albo "Czyżby?".
Dodatkowo siwiejące włosie przypominające brodę i to niesamowicie inteligentne spojrzenie może stanowić oznaki niewyobrażalnej inteligencji filozoficzno-moralno-matematyczno-chemiczno-fizycznej zamkniętej w postaci małpy, co nadaje temu wszystkiego wymiar komiczny(bądź tragiczny). No bo nawet jeśli jest to nieprawdopodnie mądra małpa, to jest to tylko nieprawdopodobnie mądra małpa - nie znajdzie miejsca wśród małp, ale nie znajdzie go także wśród ludzi.
Krótko mówiąc, to chyba ma stanowić podpowiedź, żeby nigdy, przenigdy nie brać tego, co mówię(piszę) MODYFIKACJA: całkiem na poważnie.

Hehe, brakuje jednego słówka i sens wypowiedzi jest znacząco różny od tego, jaki miałem na myśli. No bo chyba nawet idiota może mieć czasem rację?
« Ostatnia zmiana: 06 Stycznia 2009, 13:58:07 wysłana przez McGregor »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #5 dnia: 06 Stycznia 2009, 22:36:36 »
Dodatkowo siwiejące włosie przypominające brodę i to niesamowicie inteligentne spojrzenie może stanowić oznaki niewyobrażalnej inteligencji filozoficzno-moralno-matematyczno-chemiczno-fizycznej zamkniętej w postaci małpy, co nadaje temu wszystkiego wymiar komiczny(bądź tragiczny).
Lub też refleksyjny, ponieważ taka oto małpa może znaleźć jakieś miejsce wśród ludzi, bo wśród małp pewnie i sama by nie chciała, jako że nie miałaby z nimi o czym gadać. Może nie każdy człowiek by ją akceptował, ale małpa (w tym wydaniu) to świetny obserwator, krytyk no i taki jakby spławik na wodach normalności, który chyba by nie pozwolił ludziom, poprzez milczącą negację ich głupoty, zatonąć w odmętach przedcywilizacji :)
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Stycznia 2009, 00:16:49 »
To dla odmiany mój avek przedstawia bohatera gry Freedom Fighters ( w którą nawiasem mówiąc nigdy nie grałem :D )

Bohatera który wstąpił do partyzantki amerykańskiej gdy sowieci zabrali mu brata podczas okupacji Nowego Jorku  8)

------

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Stycznia 2009, 00:50:30 »
No a tak w sumie to po co te avatary mają ludzie ustawiać?  ??? Kto chce, ten będzie miał, kto nie chce, ten mieć nie będzie. Skoro taki jest rozkaz odgórny, chyba zaraz go usunę  :D
Bo te forum whoojowo wygląda gdy ludzie nie wrzucają sobie avków. Ja mam świadomość, że większość luda zapisała się tu dla F3 - i chwała oraz dzięki im za to  (w końcu jesteśmy pierwszą i największą polską stroną o tej grze) - a sprawy Trzynastego Schronu, jak i to czym się także innym zajmujemy im latają.

Ale nie znaczy, że osoby o szerszych horyzontach nie mogą budować żywszej twarzy tego forum poprzez walnięcie sobie własnego avka.

Howgh!!!!  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

maYa

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 177
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #8 dnia: 10 Stycznia 2009, 20:18:38 »
A ja mam avka osobistego, jest ze mną na kilku forach. Zrobiłam sama i sama też na nim jestem.

@Holden jak zobaczyłam Twojego avka, to omal z krzesła nie spadłam. Wygląda bardzo... hmmm... no... ten... stylowo. O właśnie! Stylowo. ;)
Pytanie pomonicze: ile miałeś lat, gdy go robiłeś i czy musiał to być paint? Tylko w paincie można robić tak stylowe obrazki :P
"Kiedy widzisz kobietę, pamiętaj: to diabeł! Ona jest swoistym piekłem."

Smutny

  • Gość
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #9 dnia: 10 Stycznia 2009, 20:35:57 »
Cytuj
Bo te forum whoojowo wygląda gdy ludzie nie wrzucają sobie avków. Ja mam świadomość, że większość luda zapisała się tu dla F3 - i chwała oraz dzięki im za to  (w końcu jesteśmy pierwszą i największą polską stroną o tej grze) - a sprawy Trzynastego Schronu, jak i to czym się także innym zajmujemy im latają.

Ale nie znaczy, że osoby o szerszych horyzontach nie mogą budować żywszej twarzy tego forum poprzez walnięcie sobie własnego avka.

Howgh!!!!  8)

Ha, sam swojego zrobiłem,a el nie powiem wahałem się długo między nim a Burcem Campbellem z galerii =]
Ps. Squonq - Twój avatar to widok z mojego okna z nałożoną teksturą jakiegoś słupa i Twoją głową =]


hej lol, wziąłem sobie kolor tła avatara ale z postów podkreślonych na drugi kolor :P

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #10 dnia: 10 Stycznia 2009, 20:43:49 »
no ... zrobiłem go chyba tydzień temu  :P biorąc pod uwagę moją umiejętność rysowania i znajomość programów graficznych - tak to musiał być paint :)

Chociaż to jest w pełni zamierzony efekt, nie chciałem czegoś wynajdywać z neta ani sięgać po dosyć oklepane avki jak na przykład żołnierze BoS (chociaż sam taki avek przez jakiś czas miałem  - na swoją obronę mam to że sam go wyciąłem ze screena z F3 ;D), przez co postanowiłem zrobić coś samemu no i wyszło jak wyszło - stylowy voult boy ;p
« Ostatnia zmiana: 10 Stycznia 2009, 20:45:42 wysłana przez Holden »

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #11 dnia: 10 Stycznia 2009, 21:11:22 »
Ta, bo to było tak, że ja zrobiłem swojego i Holden mi zazdrościł, że zrobiłem sam, więc sam też zrobił sam :D Mnie się tam holdenowy avek podoba - ma głębię  ^^
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Chris

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 122
    • Strona o PS3
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #12 dnia: 11 Stycznia 2009, 15:19:38 »
Mój avatar to obrazek koncepcyjny z Arcanum (najlepszy cRPG zaraz za Falloutami  ;D). Strasznie lubię krasnoludy to musiałem sobie go dać na avatara :D.


Tu się prezentuje w całej okazałości


PS. Squonk w tym Twoim avku to jakiś motyw z Another World ?   ;)
« Ostatnia zmiana: 11 Stycznia 2009, 15:25:54 wysłana przez Chris »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #13 dnia: 12 Stycznia 2009, 02:46:13 »
Du...sza tam a nie zgadniecie skąd pochodzi mój avek  :-[

Odpowiedź  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #14 dnia: 12 Stycznia 2009, 23:18:10 »
postanowiłem zmienić avka na takiego który bardziej wyraża moją psychopatyczno-socjopatyczno-antyspołeczną osobowość ;p przed wami MÓZG !

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Stycznia 2009, 02:01:22 »
Podobno avki pokazują przeciwieństwo charakteru jego posiadacza  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Stycznia 2009, 13:25:30 »
Avek Holdena jest słooodki :D I świetnie oddaje jego charakter- mózgowiec, który chce zapanować nad światem! :D
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Smutny

  • Gość
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Stycznia 2009, 15:27:24 »
Avek Holdena jest słooodki :D I świetnie oddaje jego charakter- mózgowiec, który chce zapanować nad światem! :D

No ale patrząc an to co Squong napisał, znaczy się że nie uważna sie za zbytniego intelektualistkę i pragnie zostać zapomnianym przez potomność  ;)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Stycznia 2009, 16:03:49 »
A to całkiem możliwe. No ale tak czy inaczej avek przecudnistaszczy :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Avkiem 'em all
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Stycznia 2009, 23:27:41 »
No ale patrząc an to co Squong napisał, znaczy się że nie uważna sie za zbytniego intelektualistkę i pragnie zostać zapomnianym przez potomność  ;)
Raczej miałem na myśli, że Holden jest miłym gościem - tylko jeszcze tego nie wie  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.