Autor Wątek: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu  (Przeczytany 4689 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« dnia: 05 Listopada 2010, 22:07:38 »

Byli, widzieli i... co mogli to nagrali!

Nasi ludzie na odcinku zachodniopomorskim czyli nasa3000 oraz Morbid 19 października udali się w szacowne mury Uniwersytetu Szczecińskiego, by tam wziąć udział w spotkaniu z prof. dr hab. Zbigniewem Jaworowskim. Sam wykład profesora nagrali, ale to nie wszystko. Otóż nasa3000 dzielnie stanął za mikrofonem, Morbid zaś za kamerą, i przeprowadzili z szacownym gościem krótki wideo wywiad!

Póki jednak co prezentujemy Wam zapis audio wykładu, w którym prof. Jaworowski porusza zagadnienia energii atomowej oraz nadal wywołującą wiele kontrowersji sprawę awarii czarnobylskiej. I nie tylko. Jakość nagrania nie dorównuje lucasowskiemu THX, choćby z przyczyn obiektywnych, ale zrobiliśmy co się dało.

Polecamy!

Czarnobyl w Polsce i na świecie - zapis audio.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Odp: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« Odpowiedź #1 dnia: 06 Listopada 2010, 12:53:21 »
Ściągnąłem pierwszą część, a tu przez 9 minut jakiś koleś zapowiada pana profesora.

Drugą część też ściągnąłem, ale pomimo wytężonych działań Squonka na odcinku poprawy jakości dźwięku, trudno momentami zrozumieć wypowiedzi profesora. Też chciałbym w wieku 80 lat mieć tak sprawny umysł. :)

Czekam z niecierpliwością na film z wywiadem.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« Odpowiedź #2 dnia: 06 Listopada 2010, 13:02:16 »
Jakość jest średnia bo profesor ma ponad 80 lat, a i jak słychać we wstępie wykład był prowadzony przez niego na siedząco. A wtedy to wiadomo - przepona nie ma tego pałera by dotłoczyć powietrze do gardzioła  ;)

Dodałem opisy co jest na każdym z plików, aby było wiadomo.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Listopada 2010, 08:51:45 »
Na początku Profesor w ogóle zapomniał o mikrofonie  :P Nie ściągałem jeszcze tego wykładu ale podejrzewam że właśnie ten fragment może mieć gorszą jakość (chociaż wydawało mi się że krócej bez mikrofonu przemawiał).

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Listopada 2010, 09:32:06 »
Dobra jak mi gówniarz nie wyskoczy, że coś jeszcze mam z nim odrobić typu Histeria lub Polaj to dziś to zakończę i jutro wrzucę  :blk

Żeby człek nawet przy niedzieli musiał się z dzieciakiem uczyć zamiast pić - a miało być tak pięknie na stare lata  ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Czarnobyl w Polsce i na świecie - audio zapis wykładu
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Listopada 2010, 09:50:07 »
A swoją drogą za tydzień można jakieś piwo zrobić, bo ostatnio masę spraw mam na głowie i nie wypaliło jak się ustawialiśmy :P