Autor Wątek: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.  (Przeczytany 7946 razy)

Bristol

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« dnia: 04 Listopada 2010, 12:36:30 »
Otóż mam problem z misją dotyczącą wizytą prezydenta na Tamie Hoovera. Mianowicie nie jestem w stanie go ocalić przed zestrzeleniem. Co powinienem zrobić, aby go ocalić. Jeżeli chodzi po zbadanie poszlak to nie wiem, gdzie się udać w celu uzyskania wskazówek dot. misji.

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Listopada 2010, 13:14:16 »
Snajper w przebraniu żołnierza NCR pojawi się na dachu budynku znajdującego się za sceną i najpierw zdejmie znajdującego się tam strażnika. Chyba nie ma żadnych wskazówek co do jego obecności, po prostu trzeba obserwować co się dzieje dookoła podczas przemówienia.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Listopada 2010, 16:13:46 »
Jeżeli posiadasz spore umiejętności w naukach ścisłych, to wskazówkę możesz znaleźć włamując się do terminalu, znajdującym się w centrum dla gości. Niestety prócz tego, że ktoś szperał w logach i zna dokładny rozkład warty, nie dowiesz się niczego konkretnego.

Jak znasz się też na materiałach wybuchowych to możesz rozbroić bombę podłożoną w lataczu prezydenta i poinformować o tym dowodzącego akcją. Wtedy rozpocznie się cicha ewakuacja i snajper nie zdąży zabić głowy republiki ;)

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Listopada 2010, 19:09:47 »
Dziwne, ja nie zrobiłem żadnej z tych rzeczy o których piszecie, a zadanie wykonałem.
U mnie było tak, kiedy prezydent zaczął swoje przemówienie zauważyłem jak jeden z inżynierów w tłumie zaczyna się do niego zbliżać. Zagadnąłem go i okazało się, że to zamachowiec więc go rozwaliłem. Prezydent uciekł lataczem, nie było żadnej bomby, nie było żadnego snajpera...

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Listopada 2010, 19:27:07 »
O tym, że należy uważać na inżynierów można się dowiedzieć podczas rozmowy z jedną z pracownic zapory. Wspomina ona o tym, że jej przyjaciel niedawno zniknął, więc można podejrzewać, że ktoś go załatwił i przywłaszczył sobie jego klucze, dokumenty i/lub strój. Więc przeszukałem wszystkich inżynierów, jakich znalazłem w okolicy i jednemu z nich ukradłem bombę.

Zamachowiec w tłumie też u mnie się pojawił, ale żołnierze sami go zgarnęli.

W sumie to chyba najciekawszy quest w New Vegas, jeden z niewielu, w których nie jesteśmy prowadzeni za rączkę i sami musimy dokonać odpowiednich obserwacji i odpowiednio zareagować.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Listopada 2010, 20:40:58 »
Wiem o tym :). Chodziło mi tylko o to, że nie musiałem nic robić ze snajperem, ani z bombą w lataczu, a i tak zadanie zostało zaliczone :). Zatem po co się męczyć i szukać jakiś wskazówek?

Wrathu

  • Gen. dywizji - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1004
    • Wrathu Bandcamp
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Listopada 2010, 20:00:56 »
Zgadzam się, to jeden z ciekawszych questów. Kiedy prezydent zaczynał przemówienie, w oddali można było zobaczyć, że koło gościa z NCR na wieży pojawia się drugi i spycha go (niemałe zdziwienie w tym momencie). Biegnę więc tam i załatwiam go, a za chwilę prezydent odlatuje lataczem i bóm.
Innym razem załatwiłem snajpera, a z tłumu zaczął biec inżynier, którego po prostu zastrzeliłem. Latacz nie wybuchł, a quest został wykonany.
Wydaje mi się, że jest to w pewnym stopniu losowe, ale głowy nie dam.
Tak czy inaczej, jeden z ciekawszych questów.
Hmm, fajnie by było zrobić takie zestawienie, głosowanie na najciekawsze zadania w NV...
W facebook: https://www.facebook.com/Wrathu
W Soundcloud: https://soundcloud.com/wrathu
W Bandcamp: http://wrathu.bandcamp.com/
W YouTube: www.youtube.pl/Wrathu
Last FM użytkownik: http://www.lastfm.pl/user/Wrathu
Email: wrathu(małpa)trzynasty-schron.net

Marcosan

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 62
Odp: Fallout New Vegas - Wizyta prezydenta.
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Listopada 2010, 15:33:39 »
Ja ukradłem detonator inżynierowi doniosłem o tym strażnikom a ci go załatwili , nie chciał się dać aresztować, prezydent uciekł a snajper załatwił elitarnego strażnika z jego obstawy .