Autor Wątek: Nowy temat dla F3  (Przeczytany 2811 razy)

Jagoda

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 55
Nowy temat dla F3
« dnia: 27 Października 2010, 14:00:53 »
Witam.

Nie jestem pewna, bo szukałam ale nie znalazłam działu AAR z angielskiego After Action Report, czyli najnormalniej w świecie w tym dziale każdy chętny forumowicz mógłby pisać opowiadanie, lub raport z gry F3 i związnanych z nim dodatkami. Każdy z forumowiczów musi założyć dwa tematy. W pierwszym temacie forumowicz zamieszczał by swoje opowiadanie i nikt inny nie ma prawa ingerować w jego temat, w drugim natomiast gracz jak i inni forumowicze mogli by dyskutować nad tym opowiadaniem. Miło by było by gracz w dziale Komentarze zamieściłby info odnosnie tego na jakich modach gra, z jakimi dodatkami i temu podobne.
Dzisiaj chciałabym rozpocząć nową grę i podzielić się z wami moim opowiadaniem, który otrzymałby nazwę Dommsday i Doomsday - Komentarze. Co prawda nigdy nie miałam zdolności twórczych, aczkolwiek uważam że fajnie by było poczytać takie opowiadanie i gdyby inni forumowicze również zaczęli opisywać historie swoich bohaterów.
Tak więc prosiłabym moderatorów lub administratorów o założenie nowego tematu w głównym dziale Fallout 3 Temat mógłby nosić nazwę AAR lub jakoś inaczej.

Pozdrawiam.