Autor Wątek: Fallout 2 - Klamath save  (Przeczytany 13099 razy)

Eragon

  • Wiadomości: 4
Fallout 2 - Klamath save
« dnia: 01 Stycznia 2009, 02:58:00 »
Witam.

Od pewnego czasu, przeszukuję moje stare pliki z fallouta, które ściągnąłem z stron takich jak fallout center czy fallout.emiasto z których miałem przyjemność ściągać pliki. Również z tego co pamiętam, chociaż nie jestem pewien, również było na 13-schronie. Chodzi dokładnie o Save Klamath, w którym po wejściu do Klamath na dzień dobry mamy dużą ilość skrzynek (w każdej 999999x każdej rzeczy). W moich zasobach niespodziewanie nie ma tego pliku  :'( :'( :'( i jeśli ktoś ma go, proszę o wrzucenie na forum lub stronę. Jeśli ktoś poszukuje różnych innych z chęcią pomogę (o ile są w moim zbiorze).

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Fallout 2 - Klamath save
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Stycznia 2009, 15:48:54 »
Jeśli takie coś było na Trzynastym Schronie to powinno być. Jeśli nie ma to nie ma - może w jakimś newsie ktoś o tym kiedyś pisał :P

Jedyna, zbliżona do tego rzecz, która jest w plikowni to trainer/mod do F2 - Trainer do Fallouta 2 - sekcja MODY, HAKI, TRAINERY itp.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Eragon

  • Wiadomości: 4
Odp: Fallout 2 - Klamath save
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Stycznia 2009, 17:19:59 »
Być może to to, ale sprawdze dopiero gdy będę miał komputer sprawny

Qba

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 4
  • Mistrzu xD
Odp: Fallout 2 - Klamath save
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Marca 2009, 12:23:18 »
War... war never changes... life is brutal, and sometimes kopas w dupas... ; >