Autor Wątek: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!  (Przeczytany 9619 razy)

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« dnia: 09 Października 2010, 18:27:29 »
Jak już wszyscy Wiecie, dzisiaj jest internetowa premiera Pandemi:):) Narazie jestem w trakcie wrzucania ostatniej częsci filmu na YT. Potrwa to jeszcze ok. 1,5 h wiec link na kanał z filmem prześlę ok. godziny 20. Powiem po krótce. Jest to mój pierwszy film z udziałem aktorów. Mnustwo błędów począwszy od dzwięku i montażu po błędy w scenach:) Bardzo dużo nauczyłem się kręcąc ten film i gwarantuje, że następna moja produkcja będzie lepsza i bardziej profesionalna. Jednak na razie Musicie zadowolić się tym co  jest:) Nie wiem czy film będzie dla Was żenadą, polewką, komedią czy jak to miałem w zamyśle thilerem. Mam nadzieję, że w miarę udało mi się stworzyć coś kreatywnego co nieznudzi większości widzów i nie będzie w komentarzach tekstó wstylu "jeśli ten film zmarnował 30 minut twojego życia skopiuj ten komentarz". Tym czasem uzobrojcie się w cierpliwośc i poczekajcie do godziny 20, a wtedy się wszystko okarze:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Października 2010, 00:17:19 »
Nie jestem typem upierdliwca i "niemogącego się doczekać dzieciaka" ale... kurcze, co jest z tym linkiem?  :blk
Już późna godzina a tu ani widu ani słychu naszej wyczekiwanej z niecierpliwością premiery
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Października 2010, 01:30:15 »
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #3 dnia: 10 Października 2010, 02:36:46 »
 Failed (upload aborted) - co to oznacza na yt?? q%#%#a mać!!!! ostatnia część filmu ma się wgrać a tu coś takiego!!!!!!!!
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #4 dnia: 10 Października 2010, 12:51:32 »
mam problem z wgraniem ostatniej czesci filmy na ytjavascript:void(0);. Prosze o cierpliwosc
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #5 dnia: 10 Października 2010, 17:07:47 »
Spokojnie - poczekamy  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Archanix

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 90
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #6 dnia: 10 Października 2010, 20:07:11 »
To przypomina mi pewien chwyt marketingowy...

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #7 dnia: 10 Października 2010, 20:51:48 »
To przypomina mi pewien chwyt marketingowy...

Nie bądź taki mądry. SSI rozpoznało sprawę i faktycznie coś na YT niedomaga.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #8 dnia: 11 Października 2010, 20:49:21 »
Witam! Z przyjemnością i z małym opóźnieniem przedstawaim w końcu pandemię Mam nadzieję, że amatorska gra aktorska, mój "dziwny" głos i multum błędów w montażu i nagranich nie przysłoni idei tego filmu, ani nie popsuje zabawy Jeszcze raz zapraszam do oglądania i przepraszam za opóźnienie:
eature=mhum
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

Grosswick

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 432
  • Jestem betonem i jestem z tego dumny!
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #9 dnia: 11 Października 2010, 23:36:32 »
Właśnie obejrzałem i powiem że jest całkiem fajne.
Montaż/kamera jak dla mnie spoko, podobała mi się kolorystyka, miała swój klimat. Nie pokazywała dosłownie wszystkiego więc pewna sfera pozostawała wyobraźni pole do działania - w produkcjach niskobudżetowych myślę, że jest ten aspekt dość istotny, gdyż pozwala zachować klimat ograniczając liczbę efektów :)
Gra aktorska - biorąc pod uwagę amatorski charakter filmu - nie przyczepię się :)
Dźwięk - muzyka, nie jest jakaś niesamowita, ale podkreśla charakter filmu, a przede wszystkim nie przeszkadza w odbiorze. Jest klimatycznym, nie narzucającym się dodatkiem. Nieco gorzej z narracją, nie wiem czy to kwestia mikrofonu, czy może po prostu wymowy, ale momentami (zwłaszcza na samym początku) nie rozumiałem wszystkich tekstów. Może wystarczyło się przyzwyczaić, bo później nie sprawiało to problemów, ale jednak nad dźwiękiem w tej sferze można by popracować :).
Ogólnie bardzo pozytywnie
Cieszę, się że coś się na polskiej scenie dzieje, i ubolewam, że YT się wziął i zbuntował - może to jakieś limity związane z subskrybcjami? zdaje mi się, że dany kanał musi mieć daną ilość subscriberów, aby zamieścić daną ilośc danych - ale mogę się mylić.
Przypomina mi to pewien film "Bunkier" się chyba nazywał, też na YT był prezentowany.

Ogólnie mnie się podobało, i chętnie zobaczył bym jakąś kontynuację, albo może całkiem nowy film :D
Powodzenia innymi słowy
gadulec: 5765578
"Człowiek człowiekowi wilkiem, a Zombie Zombie Zombie"

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #10 dnia: 12 Października 2010, 00:38:45 »
Staram się - po załadowaniu w wysokiej rozdziałce - wyciągnąć części "Pandemi" z kejcza przeglądarki i obejrzeć już bez zamuły za pomocą  FLV Playera, ale coś nie mogę pobrać drugiej części  :/

Obejrzałem więc pierwszą i na szybkiego mogę powiedzieć, że ciut za dużo tam efektów montażowych, a za mało naturalnie kręconych ujęć (co było bodajże w jakimś mejking ofie). Jeśli miały one przykryć - według twórców - słabą grę aktorską, to nie potrzebnie, bo ich gra jest taka jaka powinna być. Bardziej przerysowane, a przez to niewiarygodnie wyglądające filmy fanowskie widziałem. Tacy goście jak my tutaj sobie siedzą przy ognichu, żłopią piwo, opowiadają głupoty - nagle coś się zaczyna dziać dziwnego - ciężko wtedy "mówić Szekspirem"  ;D

Głos bohatera może i jest "dziwny", ale przez to potęgujący efekt naturalnej sytuacji. Muzyka w buduje klimat.

Oglądam 2 część  :)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

roofoos

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 31
  • Slowpoke...
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Października 2010, 20:30:45 »
Powiem tak: próbowałem się przekonać, ale niestety Twój głos brzmiał dla mnie strasznie sztucznie :) aczkolwiek, ja jak kręcę z kumplami filmy to również uważam swój głos za brzmiący niezbyt naturalnie :)

Czasami były straszne dłużyzny i niezbyt mnie to jakoś wciągało, ale spróbuję jeszcze raz potem obejrzeć, żeby wyrobić sobie ew. lepsze zdanie.

Ale jedno co chcę przyznać, to to, że odwaliłeś kawał dobrej roboty i (może się mylę) przetarłeś szlaki dla przyszłych twórców amatorskich filmów w klimatach postapo (mówię oczywiście o Polsce). Naprawdę, jesteś zajebisty! :) Dzięki Tobie sam mam ochotę coś nakręcić...

Dragunov

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 34
  • fuckin' hostile
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Października 2010, 10:40:25 »
Przydałoby się trochę pracy nad dykcją. Może kółko teatralne or sth? :-\

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Października 2010, 20:46:50 »
Bardzo dziekuje za opinie:) Naprawde sie przyda troche krytyki w nastepnym filmie:) Odpoczne teraz chwilke i siade do pisania nastepnego scenraiusza, zeby na wiosne rozpoczac jakis nowy projekt:) Tym czaem ciesze sie ze film jako tako sie podobal:)

Cytuj
Naprawdę, jesteś zajebisty!  Dzięki Tobie sam mam ochotę coś nakręcić...

To najlepszy komplement jaki dostalem javascript:void(0); Wielie dzieki roofoos i powiem Ci, ze jesli masz tylko pomysl na film relizuj i pokaz go swiatu:) Najwazniejsze to sie niebac i dzialac:) I szczerze Ci tego zycze!
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Października 2010, 21:07:01 »
Ty się tu chłopaku nie jaraj,tylko dawaj do Nasy na priwa! Bo pomysły ma na Ciebie i scenariusz mi się we łbie gotuje na następną opowiastkę....  Pierdzielony Nasa, ze swoimi popierdzielonymi pomysłami- ale ktoś tu musi mieć nie po kolei pod sufitem, by ten bajzel się czasami kręcił - NIE ?
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

---Kuba111---

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #15 dnia: 16 Października 2010, 09:44:45 »
Film mi się osobiście bardzo podobał, gdybym ja mógł nakręcić coś takiego... Jeżeli zamierzasz zrobić jeszcze taki film to przypudruj zombie na blado   :hyh. Gra aktorska była bardzo dobra (w filmach o zombie zwykle bohaterowie z powodu scenariusza nie zachowują się realistycznie, mnóstwo tam heroizmu, pompowanych scen...). Wiem że nie było to zbyt możliwe, ale moim zdaniem przydałoby się więcej zombie. W końcu gdzie się podziało 600 tysięcy ludzi? :hyh. Twój film mnie zainteresował, ale nie zdążyłem się wciągnąć (krótki). Muzyka oddaje klimat, podkreśla film, i nie jest ani trochę drażniąca czy niedopasowana. Twój głos? Moim zdaniem normalny, może nie jakiegoś macho, ale ani trochę nie psuje filmu! Rzeczywiście na początku nie szło zrozumieć zdań bez zastanowienia, ale przyszło mi to w miarę łatwo i nie zraziło mnie ani trochę. Ogólnie nie ma żadnej fabularnej rewelacji, ale gdy myślę, że ten film stworzył polak (do tego amator), i to z bardzo niewielkim budżetem, niemający doświadczenia w tworzeniu filmów z aktorami, to aż mi się ciepło w sercu robi. Odwaliłeś kawał dobrej roboty, życzę ci kolejnych sukcesów!

PS. Zaskoczyło mnie zakończenie, ale wydawało mi się bardzo dobre: nie zauważyłem żeby zombie gryzł cię  :P, a mimo to zaraziłeś się (drogą kropelkową czy czym tam sobie wymyśliłeś) wirusem, czego nie ma w większości (ja nie widziałem żadnego takiego) filmów o zombie. Może się mylę i cię tam skubnął, ale naprawdę film mi się podobał, i nawet zrzuciłem go na płytkę :D

Maros

  • Moderator
  • *
  • Wiadomości: 167
Odp: Internetowa premiera filmu!!!!!!!!!!
« Odpowiedź #16 dnia: 17 Października 2010, 20:17:21 »
"gdybym ja mógł nakręcić coś takiego..." - Oczywiście możesz nakręcić taki film, ba- nawet dużo lepszy i do tego wcale nie trzeba super extra sprzętu:) Wystarczy ciekawy pomysł i zwykła kamera no i entuzjazm znajomych którzy pomogą bez wahania:P

Bardzo dziękuję za obejrzenie mojego filmu i pozytywny komentarz:)
Pierwsze odcinki mody na sukces, zostały wykute w skale