Autor Wątek: F3 Crashuje Niemiłosiernie  (Przeczytany 42633 razy)

Glorin

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: F3 Crashuje Niemiłosiernie
« Odpowiedź #60 dnia: 23 Lipca 2010, 12:16:35 »
Witam. Niedawno zaopatrzyłem się w nowy notebook... nie grałem wcześniej w f3, więc oczywiście musiałem spróbować. Kupiłem sobie na allegro wersję Game of the Year, zainstalowałem... i tu pojawia się mój problem. Po 10 minutach gry obraz staje, muzyka płynie dalej. Zacząłem szperać w sieci, stosować się do rad. Aktualnie jestem po formacie, na czyściutkim windowsie, mam zainstalowane tylko co niezbędne. "Ulepszyłem" zgodnie z zaleceniami pliki konfiguracyjne, usunąłem takowe z moich dokumentów itd., ba uruchamiając grę wyłączam nawet explorer.exe. I oczywiście w niczym to nie pomaga. Średni czas gry=1min. Przy szczęściu 15 min się uda zagrać.
Da się coś z tym zrobić? Czy pozostaje mi sprzedać grę na allegro?

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: F3 Crashuje Niemiłosiernie
« Odpowiedź #61 dnia: 27 Października 2010, 18:06:40 »
Takie zachowanie laptopa może być spowodowane słabym sprzętem na którym został odpalony Fallout 3, inaczej mówiąc komp nie wyrabia. Proszę spróbować obniżyć detale a w szczególności cienie do minimum, rozdzielczość i obadać temat.

Mentor

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: F3 Crashuje Niemiłosiernie
« Odpowiedź #62 dnia: 28 Listopada 2011, 21:53:02 »
Nie wiem czy już ktoś dał rozwiązanie, chodzi o crashowanie podczas save.Wystarczy tylko wczytać ten save na którym się gra ponownie i powinno działać sprawnie.Mi poszło.