Autor Wątek: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.  (Przeczytany 4290 razy)

PipaBoy5000

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« dnia: 18 Września 2010, 21:29:13 »
Witam

Postaram się jak najkrócej, więc do rzeczy.

Którą wersje powinienem kupić PC czy PS3?

Pytam dlatego ponieważ mam średniej klasy PC na którym grałem w trójkę na średnich detalach i mimo to były małe-duże chrupki. I również posiadam PS'a 3. Z moją obecną pracą nie ma mowy o modernizacji kompa, a kupienie nowego w ogóle nie wchodzi w grę. Więc już nie wiem co mam zrobić. Kupić PC wer i się użerać na średnich i niskich? Czy kupić PS3 wersje? (droższa i tyle) Dodam również że nie bawię się w jakieś tam mody więc nie zdzieram takich cudaków.

PS: Sterowanie nie przeszkadza mi bo wychowałem się na padzie. I żeby nie było, gram w Fallouta od premiery pierwszej części.

Pozdrawiam i czekam na jakąś podpowiedź.
"There is no need to pretend.., simply do what u can"

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Września 2010, 22:36:46 »
Nie wiem, o czym mówisz, ale jak nie masz zamiaru kupować nowego blaszaka to spokojnie na twoim miejscu bym wydał na wersje PSX, po co się męczyć skokami w nadprzestrzeni jak może miodnie chodzić.
Ps. Wychowałem się na automatach, takich z budy. O buda przyjechała! – idę wysępić od matki 20 tysięcy na żeton.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Września 2010, 08:45:19 »
Kup na PS3 skoro nie bawisz się w mody oraz gra będzie płynnie chodzić.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Września 2010, 09:38:35 »
Tylko, że wtedy ob. PipaBoy5000 będzie musiał wydać no ile? 200 zł jak nie więcej za grę na PS3, która na PC będzie kosztowała może 99 albo 119 zł, zaś po pół roku już 69 zł. Jednak zostanie problem ze sprzętem.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« Odpowiedź #4 dnia: 19 Września 2010, 10:01:50 »
Skoro stać go na PS3 to i stać na gry ,taka prawda ,a skoro nie może zmodernizować kompa to mu pozostaje tańsza alternatywa - nie modernizować i zakupić wersję na PS.

PipaBoy5000

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Dylemat, pomóżcie Vaullt'owcy.
« Odpowiedź #5 dnia: 19 Września 2010, 12:22:48 »
O to chodziło, dziękuje za pomoc. Złożyłem preorder na PS3 wersje za 184zł. Rzeczywiście, drożej ale miałem odłożone pieniądze. Tylko nie mogłem się zdecydować na wersje. W sumie już mi ulżyło na myśl że nie będę miał chrupków przez pół cholernej gry na średnich detalach uff.

Pozdrawiam gorąco.
"There is no need to pretend.., simply do what u can"