Autor Wątek: Twitterowe szaleństwo  (Przeczytany 3997 razy)

Uqahs

  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1002
  • Extraterrestrial
    • Trzynasty Schron
Twitterowe szaleństwo
« dnia: 14 Września 2010, 00:40:58 »


Trzynasty Schron, pomimo dość archaicznej otoczki, którą widzicie na co dzień, nie boi się eksperymentować z nowymi sposobami docierania do szerszego grona odbiorców. Tak jest choćby dzięki oficjalnemu profilowi na Facebooku, ale dzisiaj główną uwagę chciałbym poświęcić Twitterowi.

Nie wszyscy wiedzą, że Schron prowadzi zmasowaną twitterową ofensywę. Okazja do wspomnienia o naszych Twitterach jest podwójna, a nawet potrójna, bowiem liczniki wpisów na tych mikroblogach osiągnęły wielokrotności setek. Oby wam inne setki nie zwielokrotniły poziomu zamroczenia, gdy będziecie świętować. Teraz przejdźmy do konkretów:

- Postapokalipsa PL (ponad 300 wpisów) - oficjalny Twitter Trzynastego Schronu, zbierający wieści o postapokalipsie w Polsce, lecz nie tylko te schronowe.
- PA GAMES (ponad 200 wpisów) - znajdziecie tu zbiór newsów na temat gier w klimatach, które zbiera skromny redaktorzyna, Uqahs.

Zachęcamy was, drodzy czytelnicy, do subskrybowania tych kanałów rozprzestrzeniania postapokaliptycznych wieści. My jednocześnie życzymy sobie i wam kolejnych setek wpisów do obalenia.
« Ostatnia zmiana: 17 Listopada 2010, 00:56:44 wysłana przez Squonk »

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Twitterowe szaleństwo
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Września 2010, 00:58:18 »
Ćwierkacze śledzone od dawna, bo jak mogłoby być inaczej?  :hyh Kawał dobrej roboty.

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twitterowe szaleństwo
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Września 2010, 13:32:16 »
Nie wiem czy działał link do facebooka wszystkim, ale mi nie działał, więc poprawiłem na taki, który mi działa, ale za to istnieje prawdopodobieństwo, że wam nie będzie działał. Dlatego jakby co dajcie tutaj znać. Chociaż powinno działać. No ale może nie działać.

Sami rozumiecie.
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Twitterowe szaleństwo
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Grudnia 2010, 23:44:23 »

To już 400 notek na schronowym Twitterze Postapokalipsa PL, informującym o najważniejszych i najbardziej godnych uwagi wydarzeniach w Polsce na odcinku szeroko rozumianej kultury postapokaliptycznej!

Co będzie dalej? Oczywiście kolejne czterysta, jak nie więcej!

Przy okazji wpadajcie też na Twittera PA GAMES, pełnym informacji o tym co w świecie postapokaliptycznych gier i na Trzynastym Schronie piszczy.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.