- ściśle w tematach (ten znaczek nie oznacza jednak że film jest fajny)
- ten film jest fajny! Według pucki.
Sobota (3 września) 8:45
POLSAT - Pinky i Mózg (animowany)
14:00
DISCOVERY WORLD - Polowanie na K-129 (dokumentalny, obie części)
14:05
TVN - Madagaskar (animowany)
16:50
HBO2 - Sherlock Holmes (kryminalny 2009r)
20:00
POLSAT - Ryś (komedia polska)
20:00
ZONE EUROPA - Ostatni Mohikanin
20:10
ALE KINO! - Nikita (sensacyjny)
20:20
TVP1 - Walkiria (wojenny)
21:00
FilmBox - Cop land
21:00
POLSAT FILM - Strażnik czasu (thriller sf)
22:15
ALE KINO! - Lśnienie (horror)
23:45
TVN - Żona astronauty (thriller sf)
23:50
TVN7 - Mission: Impossible (sensacyjny)
2:25
TV PULS - Chupacabra (horror)
2:45
TVP2 - Bitwa o Anglię (dramat wojenny z 1969r)
Niedziela (4 września)11:10
HBO2 - 2012 (katastroficzny)
13:00
ALE KINO! - Trzy królestwa: Wskrzeszenie smoka (przygodowy)
16:50
POLSAT FILM - 2001: Odyseja kosmiczna (komedia)
17:15
POLSAT - Naga broń 2 1/2 (komedia)
18:35
TVN7 - Columbo (serial kryminalny)
20:05
TVN7 - Mission: Impossible (sensacyjny)
21:00
AXN - Kod da Vinci (thriller)
21:00
FILMBOX - Królewska jesień: Lew w zimie (1/2 kostiumowy)
21:25
TVP1 - Iluzjonista
22:20
Kino Polska - Kroll
22:30
HBO - Czarna śmierć (horror)
23:55
TVP2 - Uśpieni (sensacyjny)
00:25
TVP1 - Sprzedawcy II
1:40
TVP1 - Appleseed (anime, zrobię jego recenzje jak się zbiorę w sobie)
Poniedziałek (5 września)20:00
POLSAT - Mission: Impossible 3 (sensacyjny)
20:10
ALE KINO - Pokochajmy się (komedia muzyczna - gra w niej Marilyn Monroe)
22:50
TVP2 - Huragan (obyczajowy)
1:20
TVP2 - Czy świat oszalał?: Heinrich Himmler - anatomia zagłady (dokumentalny)
1:25
HBO - Resident Evil: Afterlife (horror)
Wtorek (6 września)13:00
ALE KINO! - Rio Grande (western)
14:55
ALE KINO! - Idioci w Korei (dokumentalny)
16:35
ALE KINO! - Nasza Ameryka (dramat obyczajowy)
18:25
HBO - Gdzie jest Nemo? (animowany)
20:00
POLSAT - Ryzykanci (sensacyjny)
20:00
TVN7 - Krytyczna terapia (thriller)
20:10
ALE KINO - Resident Evil: Apokalipsa (horror sf)
20:15
KINO POLSKA - Pan Wołodyjowski (historyczny)
22:00
TV4 - Delta Force 3 - Zabójcza gra (sensacyjny)
23:10
POLSAT FILM - Mgła (horror)
23:20
TVN7 - Morderczy przyjaciel (thriller)
1:05
HBO - Dorian Gray (thriller)
1:35
TVP KULTURA - Siódma pieczęć (kostiumowy)
1:50
TVP1 - W środku Europy (obyczajowy)
Środa (7 września)15:00
POLSAT FILM - Potwór z kosmosu (sf)
20:00
TVN7 - Imperium słońca (wojenny)
21:00
POLSAT FILM - Mgła (horror - ta mgła jest rzeczywiście wszędzie)
22:25
TV4 - Boa kontra pyton (thriller sf)
1:50
HBO - Ligeja (horror)
Czwartek ( 8 września) 9:20
HBO - Misja na Marsa (sf)
12:00
DISCOVERY WORLD - Największe bitwy pancerne (dokumentalny)
18:35
HBO - Opowieść Wigilijna (animowany 2009r)
20:30
COMEDY CENTRAL - Straszny film (horror komediowy)
21:30
DISCOVERY WORLD - Wirtualna historia
21:40
TVP2 - Ladykillers, czyli zabójczy kwintet (komedia kryminalna)
22:15
TVN7 - Simone (komedia sf)
22:30
TVN - Śmierć z otchłani (katastroficzny)
22:35
TV PULS - Horror nad Loch Ness (horror)
23:45
TV4 - Tajemnicza zbrodnia (kryminalny)
Piątek (9 września)19:00
TCM - Ślicznotka z Memphis (wojenny)
20:00
POLSAT - Simpsons Movie (animowany)
20:10
ALE KINO! - Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego (komedia kryminalna)
20:35
TVN - Transformers (sf)
21:00
TCM - Pola śmierci (wojenny)
22:00
HBO - Krew: Ostatni wampir (horror, tytuł oryginału "BLOOD: THE LAST VAMPIRE" film na podstawie kultowego anime/mangi, niestety film jest średni, ale anime polecam)
22:00
POLSAT - Zdarzenie (dramat sf)
22:25
TVP1 - Licencja na zabijanie (sensacyjny)
22:45
TVP2 - Rambo - Pierwsza krew (sensacyjny)
23:30
TVN - Oszukać przeznaczenie (horror)
A kinach: Postrach nocy (horror - premiera 2 września)
Columbiana (sensacyjny - premiera 2 września)
Czarna Wenus (dramat - premiera 2 września)
Inny (thriller - premiera 2 września)
Premiery na
Blu-ray: Sucker Punch (akcja sf premiera 9 września)
A.I. Sztuczna inteligencja (sf premiera 9 września)
(przyznaje mu samozwańczą nagrodę schronowej wisienki)