- ściśle w tematach (ten znaczek nie oznacza jednak że film jest fajny)
- ten film jest fajny! Według pucki.
Sobota (20 sierpnia) 8:00
ALE KINO! - Wzgórze (wojenny)
8:15
POLSAT - Pies Huckleberry (animowany 1958r czyli to klasyk ^^)
8:45
POLSAT - Scooby-Doo (animowany 1985r czyli to klasyk ^^)
9:00
DISCOVERY WORLD - Dzieje ludzkości w obliczu klimatu
11:00
DISCOVERY WORLD - Historia oręża (w tym odcinku, granaty odłamkowe
)
12:25
ALE KINO! - Joanna d'Arc (historyczny)
12:55
TVN7 - Columbo (serial kryminalny z 1975r czyli to klasyk ^^)
16:00
TV PULS - Policyjna opowieść (sensacyjny)
16:15
TVN - Kosmiczny mecz (film familijny, trochę młodszy ale kultowy)
19:30
TVN7 - Czy leci z nami pilot? (komedia)
20:00
TV PULS - Przepowiednia końca (thriller)
20:10
ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (niczym misja z Fallouta 3 - Tranquility Lane)
21:10
HBO - Niesamowity Hulk (2008r)
21:00
AXN - Kolekcjoner kości (thriller)
21:00
POLSAT FILM - Snajper 3 (sensacyjny)
21:00
TCM- Lśnienie (horror)
21:00
TV4 - Siódma kampania w świetle księżyca (komedia wojenna)
22:00
HBO2 - Zamurowani (horror)
22:05
TVP POLONIA - Podwójne życie Weroniki (dramat psychologiczny)
22:15
TVP2 - Ukryta tożsamość (thriller)
22:25
TVN - Agent z przypadku (komedia)
22:25
TV PULS - Bunt maszyn (sf)
23:00
POLSAT FILM - Dracula (horror 1992r)
23:15
TVN7 - Dwanaście małp (sf)
23:30
HBO2 - Dorian Gray
0:50
HBO - Zombieland (horror komediowy)
Niedziela (21 sierpnia)10:25
ALE KINO! - Kolumbowie
12:05
TVP2 - Żandarm w Nowym Jorku (komedia)
12:25
ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (komedodramat)
12:40
KINO POLSKA - Chłopi (1/2 film obyczajowy)
13:15
TVP1 - Smerfy (animowany Belgia 1988r - z dedykacją dla toga5)
14:20
TVN7 - Czy leci z nami pilot? (komedia)
14:35
ALE KINO! - Jurassic Park (przygodowy)
14:50
POLSAT - D.E.B.S. (komedia szpiegowska)
15:55
TVN - RRRrrrr!!! (komedia)
17:25
ALE KINO! - Dark Water (horor, Japonia 2002r)
17:35
HBO - 2012 (katastroficzny)
18:05
TVN7 - Columbo (serial kryminalny)
20:00
POLSAT - Testosteron (komedia polska)
20:00
CANAL+ - Drużyna A (komedia sensacyjna)
20:05
TVN7 - Dwanaście małp (sf)
21:00
POLSAT FILM - Drakula (horror z 1992r)
21:00
TCM - Nagłe zderzenie (sensacyjny)
21:00
TV4 - Mafia! (komedia)
21:00
AXN - Spider-Man 3 (przygodowy)
21:10
TVP2 - Człowiek prezydenta 2: Punkt zero (thriller)
21:45
HBO - Paranormal Activity (horror)
22:55
TVP1 - Diagnoza zbrodni (sensacyjny)
23:30
ALE KINO! - Lwica (dramat)
0:25
TVP2 - Przypadek (obyczajowy)
Poniedziałek (22 sierpnia) 9:05
HBO - 2012 (katastroficzny)
14:00
TELE5 - Eksplozja w metrze (thriller)
15:55
CANAL+ - Atak dinozaurów (sf - facet odprawia indiański rytuał i ożywia dinozaury
)
16:20
ALE KINO! - Batman Forever (przygodowy)
17:35
TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
20:00
POLSAT - Osaczeni (sensacyjny)
20:10
ALE KINO! - Will Penny (western)
20:10
HBO - Czy ktoś tam jest? (obyczajowy)
21:00
POLSAT FILM - Inna niż wszyscy (obyczajowy)
22:30
POLSAT - Oblicze strachu (sensacyjny)
23:10
TVN7 - Mściciel (western)
2:00
TVP2 - Czy świat oszalał?: Stalin wiecznie żywy (film dokumentalny)
Wtorek (23 sierpnia)17:35 TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
20:00
TVN7 - Mściciel (western)
20:15
TVP2 - Pułkownik Kwiatkowski (komediodramat)
20:20
TVP KULTURA - Walc z Bashirem (animowany dla dorosłych)
20:25
TVP1 - Bieguny śmierci (katastroficzny)
20:30
POLSAT - Liga Mistrzów - mecz APOEL Nikozja - Wisła Kraków (dla tych co lubią sport i filmy katastroficzne)
21:00
TCM - Pola śmierci (wojenny)
22:10
TVN7 - Brudna wojna (sensacyjny)
23:00
TV PULS - Rzeźnik (horror)
23:50
POLSAT - Apokalipsa androidów (sf)
23:50
TV4 - Tragedia Makbeta (kostiumowy)
1:00
TV PULS - Jerry Cotton (komedia)
Środa (24 sierpnia)17:35
TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:15
HBO - Niesamowity Hulk (sf 2008r)
20:30
POLSAT - Wszystko zostaje w rodzinie
20:50
TVN - Cast Away: Poza światem (przygodowy - skrzyżowanie Forresta Gumpa z Robinsonem Crusoe )
21:00
TV4 - Christine (horror)
21:00
POLSAT FILM - Błękitny Grom (sensacyjny)
21:00
TCM - Wyzwanie (sensacyjny)
23:45
POLSAT - Ziemskie dziewczyny są łatwe (komedia)
23:45
TVN7 - Rezolucja 819 (obyczajowy)
23:50
TVN - Rzeka śmierci (sensacyjny)
3:55
TVP2 - Obcy przybywają do Kolorado (sf)
Czwartek (25 sierpnia)13:15
ALE KINO! - Rio Grande (western)
13:05
KINO POLSKA - Kingsajz
16:15
KINO POLSKA - Marek Edelman: Życie. Po prostu
17:00
ALE KINO! - Miasteczko Pleasantville (komediodramat)
17:35
TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:35
POLSAT FILM - Królestwo demonów
20:15
TVP2 - Obcy przybywają do Kolorado (sf)
21:00
TCM - Ścigany (sensacyjny)
21:00
TV4 - Terrorysta (sensacyjny)
22:15
TVP1 - Egzekutor (sensacyjny)
22.40
TVP POLONIA - Dekalog (VII)
23:00
CANAL+ - Piła 3D (horror)
23:10
POLSAT FILM - Ewolucja (komedia sf)
23:10
TVN7 - Parszywa dwunastka (wojenny)
0:45
ALE KINO! - Jak chcę gwizdać, to gwiżdżę (dramat obyczajowy)
0:55
TV4 - Braterstwo broni (dramat wojenny)
Piątek (26 sierpnia)16:20
HBO2 - Książę Persji: Piaski czasu (film przygodowy)
17:35
TVP1 - Bao-bab, czyli zielono mi (serial komediowy)
18:15
HBO - Alicja w Krainie Czarów (film)
18:30
DISCOVERY WORLD - Normandia 1944 (dokument - obie części: 1 i 2)
20:00
TVN - Szukając sprawiedliwości (sensacyjny)
20:00
TVN7 - Parszywa dwunastka (wojenny)
20:05
HBO - Wojna uczuć
20:05
HBO2 - Gran Torino
20:25
KINO POLSKA - Orzeł (wojenny)
21:00
POLSAT FILM - Ewolucja (komedia sf)
22:00
TVN - Wybuch (sensacyjny)
22:20
TVP1 - Pitch Black (sf - uwielbiam ten film ^^)
22:20
TVP KULTURA - Skazany na bluesa (muzyczny)
22:50
TVP2 - Tragedia "Posejdona" (katastroficzny)
23:00
TCM - Dziwolągi (horror)
23:30
TV PULS - Hydra (horror sf)
23:30
HBO - Zejście 2 (horror)
0:10
TCM - Narzeczona diabła (horror)
1:30
TV PULS - Bunt maszyn (sf)
1:55
TCM - Wzgórze (dramat wojenny)
4:05
TVP1 - Jestem synem ludobójcy (dokument)
A w kinach:
Conan Barbarzyńca 3D