Autor Wątek: Dotatki do F3 - jaka kolejność instalacji, jakie patche są niezbędne itp...  (Przeczytany 6688 razy)

Andy

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Hej!

Mam oryginalną ang. wersję F3, którą spolszczyłem plikiem językowym <nie mam żadnych bugów, wszystko git>

Zassałem z net'u dodatki <Operation Anchorage, The PItt, Broken Steel, Point Lookout, i Mothership Zeta>
Dodatki są w wersji ang.

Jak mam je zainstalować  :@?
Zainstalowane w kolejności jaką zapisałem nie zmienią mojej dotychczasowej rozgrywki <nie przeteleportuje mnie nagle gdzieś:D?>

Mój F3 nie był patchowany, czy instalując dodatki muszę jakieś poprawki zasysać i jak tak to jakie , oraz w którym momencie mam je instalować <chodzi czy np. po zainstalowaniu OA nie musze patcha jakiegos wgrac i dopiero brać się za instalację np. Broken Steel>

Dodatki mam po ang, czy po ich instalacji bede miał całą grę znowu ang czy tylko te misje będą w jęz ang...czy może zostanie wszystko w pl jak teraz mam:)

sorry ale szukałem po necie i nie mogę znaleźć nigdzie jakiejś jasnej i pełnej instrukcji inst. tych dodatków...

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Dotatki do F3 - jaka kolejność instalacji, jakie patche są niezbędne itp...
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Września 2010, 18:12:06 »
Instaluj jak chcesz aby przedtem był najnowszy patch ,po ang będą tylko DLC.