Autor Wątek: 7 grzechów fabularnych gier cRPG  (Przeczytany 10311 razy)

bio_hazard

  • Gość
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Września 2008, 08:28:13 »
11. To wyp....ol komputer przez okno
12. Powiedz - Amen

Deckard

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 30
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #21 dnia: 25 Września 2008, 10:51:01 »
XP ma sporo racji, tylko że na dzień dzisiejszy, nie widzę nawet światełka w tunelu dla takiego rpga. To jest po prostu technicznie niemożliwe. Pozostaje więc cieszyć się tym co jest, albo zastosować się do punktów bio_hazarda...

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #22 dnia: 25 Września 2008, 14:41:50 »
11. To wyp....ol komputer przez okno
12. Powiedz - Amen

Pewnie bym to zrobił, ale pod dwoma warunkami:
1. gdybym nie miał update kompa przynajmniej od 2000 roku - nie było by żal.
2. komputer służył by mi tylko i wyłącznie do grania.

XPL0173R

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 6
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #23 dnia: 26 Września 2008, 02:04:25 »
A czy ja mówię, że jest możliwe? Z technicznego punktu widzenia za dużo pracy(tak z parę lat więcej?) nad rzeczami, które i tak są przez ogół mało zauważalne. A i tak najlepiej skupić się na grafice, to ładny trailer wyjdzie chociaż i promocja jak się patrzy ;)
BTW, z jednej strony jestem realistą, z drugiej nikt przecież nie zabroni mi marzyć xD

DEDE060493

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 39
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #24 dnia: 11 Października 2008, 10:06:21 »
Ja jak grałem w fallouta miałem jakąś chorobe...Mówiłem sobie że jak dzisiaj mi coś nie wyjdzie to wszystko wczytam i dzień zacznie sie od nowa...no cóż...
A co do Fallouta to nie przeszłem tylko Tacticsa(jak to coś można nazwać Falloutem :-\)

(jak ktoś ma Fallouta 2 lub Tacticsa w kartonowym pódełku i chce sprzedać to niech pisze...bardziej mi chodzi o dobry stan pódełka[wystawka lub ołtarzyk :)]...
« Ostatnia zmiana: 11 Października 2008, 10:19:42 wysłana przez DEDE060493 »

Irrhas

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 164
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #25 dnia: 11 Października 2008, 13:21:26 »
W obecnych grach jest zbyt wiele do przewidzenia;wiesz po paru minutach czego możesz się spodziewać..heh.
Marzy się mi gra gdzie każdy mój krok będzie w pewien sposób krokiem w nieznane;gdzie fabuła pozwoli zatracić się w owym świecie;gdzie przestanie mi towarzyszyć w najdalszych zakątkach umysłu myśl jeszcze następny lvl.postaci(wyścig szczurów  ;)).
Większe zróżnicowanie;nie istnieje coś co jest czystym dobrem bądź złem.Nie wierzę w superbohatera o krystalicznym sercu lub w czyste wcielone zło(no chyba że się jest robotem ze sztywno przypisanym jakimś tam kodeksem ;)).Struktura ludzkiego umysłu jest bardziej złożona niż się nam wydaje;i takiej to złożoności(chociaż w małym stopniu 8))chciałbym oczekiwać po produkcjach w które dane mi będzie zagrać.
Oczywiście jest to moje zdanie ;)
PS.Ale zgadzam się ze stwierdzeniem iż napisanie dobrej fabuły gry cRPG to nie kaszka z mlekiem;pozostawię to innym ;D
« Ostatnia zmiana: 11 Października 2008, 13:31:36 wysłana przez Irrhas »
Jeżeli bardzo chcesz zmieniać świat,to nie zapomnij zacząć od siebie...

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Października 2008, 10:39:27 »
(jak ktoś ma Fallouta 2 lub Tacticsa w kartonowym pódełku i chce sprzedać to niech pisze...bardziej mi chodzi o dobry stan pódełka[wystawka lub ołtarzyk :)]...

Zapomnij - takie coś to tylko w erze...  :P Na alegrach poszukaj.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

mbwrobel

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 74
Odp: 7 grzechów fabularnych gier cRPG
« Odpowiedź #27 dnia: 13 Października 2008, 19:12:01 »
[...]
Marzy się mi gra gdzie każdy mój krok będzie w pewien sposób krokiem w nieznane;gdzie fabuła pozwoli zatracić się w owym świecie;gdzie przestanie mi towarzyszyć w najdalszych zakątkach umysłu myśl jeszcze następny lvl.postaci(wyścig szczurów  ;)).
Większe zróżnicowanie;nie istnieje coś co jest czystym dobrem bądź złem.
[...]

Patrz --> Awaken