Autor Wątek: Dyskusja do instrukcji obsługi  (Przeczytany 8186 razy)

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Dyskusja do instrukcji obsługi
« dnia: 21 Września 2008, 21:20:05 »
A może zrobić formularzyk, dla każdego, tzn niech każdy napisze własnego niusa, w końcu nie musi to być już takie profesjonalne a czysto fanowskie, aby nie było błędów i trzymało się kupy. Wy byście tylko zatwierdzali co łaniej napisane niuski, a te ciut gorzej dopiero zedytowali poprawili i zamieścili z podpisem kto dał cynk. ;)
« Ostatnia zmiana: 05 Października 2008, 14:20:39 wysłana przez Squonk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dyskusja do instrukcji obsługi
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Września 2008, 22:10:12 »
Znaczy jak? Jaki formularz?  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Odp: Dyskusja do instrukcji obsługi
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Września 2008, 22:22:49 »
Normalny formularz, klikasz, wchodzisz podajesz tekst niusa i ląduje on na Twoim biureczku do akceptacji, ty czytasz, akceptujesz, poprawiasz albo wyrzucasz. Jakbyś mnie mianował głównym skrypterem strony to można by było się tak zbawić, btw, nie wiem czy czytałeś ten wątek w którym chciałeś zmienić dział z teledyskami na php. Chociaż byś tam odpowiedział coś żebym miał wrażenie, że moja praca poszła albo nie poszła na marne.... ???

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dyskusja do instrukcji obsługi
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Września 2008, 23:16:58 »
Ostatnio na Schron nie mam dużo czasu - bo z jednej strony, by serwis żył to muszą się pojawiać newsy. A te piszę tylko ja i Ulyssaeir. Do tego dochodzą sprawy organizacyjne, którymi tylko ja się zajmuję. Jak jeszcze nałożymy do tego sprawy aktualizacyjne - które też koordynuje (bo nikogo innego nie ma chętnego na tą robotę) - to otrzymuje się z tego taki wynik, że wszystko leży na moich barach, a ja gówno z tego mam i jeszcze tracę czas.

Dlatego też pewne pomysły zbieram, archiwizuję je i z czasem poddaje pod wdrożenie.

Dlatego też pomysłem łączącym w sobie łatwość i mały czas potrzebny do jego przemielenia jest wrzucenie propozycji newsa tutaj na forum. Bo tak wiadomo kto go wrzucił i nie trzeba dawać sobie niepotrzebnej roboty - skoro tyle ciekawych rzeczy jeszcze można zrobić  :P

BTW:
To jest ta cała prawda o Trzynastym Schronie  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Zingero

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Necro City
Odp: Dyskusja do instrukcji obsługi
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Września 2008, 14:17:29 »
Squonk, powinieneś dostać medal, ale że i tak nikt Ci go nie wręczy to może daj sobie z tym spokój(?)

To i tak wszystko wygląda na jedną wielką akcję charytatywną. (czyt. zgadzam się z Twoimi przydługimi wywodami w niusach na temat bezsensowności działań nad bierzącymi sprawami).

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Dyskusja do instrukcji obsługi
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Września 2008, 14:42:38 »
Marszałka powinienem se nadać  ::) Ale trzech aktywnych (zależy oczywiście od stopnia tej aktywności) marszałków w redakcji to już by była lekka przesada  ;D

A to wszystko ma i będzie miało sens pod warunkiem, że nie będzie teatr jednej osoby - jak kiedyś to na Schronie bywało, a dziś jest jeszcze nie całkiem idealnie jak być powinno. Stąd tez pewne kwasiory - czemu niektóre materiały leżą tyle czasu.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.