Autor Wątek: Stylizacja na człowieka pustyni  (Przeczytany 22421 razy)

APOSTEL

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Stylizacja na człowieka pustyni
« dnia: 11 Czerwca 2010, 23:26:37 »
Pod koniec czerwca idę na strzelankę ASG w klimacie fallouta :D.
Należę do frakcji ludzie pustyni czyli teoretycznie mogę się przebrać za każdego (z wyjątkiem bandytów i bractwa stali). Chciałbym żebyście opisali mi możliwości ubrania się na taką osobę. Przygotowałem se już parę butelek nuka coli (w tym quantum :D)

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Czerwca 2010, 23:34:55 »
Dawaj zdjątk nuka coli quantum i powiedz czy to mozna pic, czy zabarwienie na niebiesko taka mozliwosc wyklucza :P

A jutro w zamian postaram sie cos wymyslic  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Czerwca 2010, 23:37:53 »
Zależy czy ekipa to mocni (betonowi wręcz) fani Falloutów czy szukający w serii inspiracji. Ogólnie bym poszperał w materiałach dodatkowych do Tictacsa (są w edycji CD i być może w Sadze Fallouta) - tam były przedstawione szkice Łupieżców - jakieś gogle, chusty, rękawiczki, bukłaki na wodę, itp.

Na pustynię najlepiej by się nadawało np. to >>> gogle taktyczne GI type Desert Tan
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

APOSTEL

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #3 dnia: 12 Czerwca 2010, 00:04:36 »
@nie wiem
Jak dostanę się do aparatu to podeślę :D. Da się pić bo to powerade a światło jest emitowane z diody. Choć można kupić składniki i zrobić wielkiego niebieskiego lightstica ale trochę drogo to wychodzi.

Jeżeli chodzi o ekipę to poziom stylizacji będzie wysoki (pamiętam stalkera)
Na płycie z sagi są te materiały ale postacie z tacticsa są dosyć mocno opancerzone.

Jelcyn

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Czerwca 2010, 00:19:05 »
APOSTEL, trochę szmat, kurtka skórzana bez jednego rękawa, na głowę hełmofon i gogle, rękawiczki bez palców(wełniane)na to takie skórzane rowerowe, chyba wiesz o co chodzi, spodnie, to wystarczy chyba jakieś jeansy poprzecierać i podziurawić. buty: glany albo wojaki, w stanie rozkładu wskazującym na wiek około 100lat i przebieg 50 tyś kilometrów. Na twarz jeszcze jakąś chustę typu arafatka, przy pasku manierka na wodę, plecak typu kostka, też im więcej łat i szwów tym lepiej.
Jelcyn życzy miłej zabawy  :asg

APOSTEL

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Czerwca 2010, 01:54:22 »
Jelcyn właśnie o takie coś mi chodziło zamiast jeansów wezmę stare spodnie (znoszone) skórzanej kórtki nie mam ale coś się wymyśli.
myślałem też nad użyciem bandaży w końcu są dosyć tanie
http://picasaweb.google.pl/rafal.apostel/DropBox#5481671186924441122
« Ostatnia zmiana: 12 Czerwca 2010, 02:23:40 wysłana przez APOSTEL »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Czerwca 2010, 03:07:51 »
Bandaży nie nosili przypadkiem Łupieżcy z FT? Wyglądają jak takie mumie  :D Do tego arafatka, na głowę może jakiś turban (trza tylko umić zawiązać go co by nie przeszkadzał), gogle/inne przeciwpyłowe patrzałki i stylizacja na pustynniaka jest.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Czerwca 2010, 20:33:25 »
A człowiek pustyni to to samo co pustelnik? :-X Jesli tak, to bierz przykład ze mnie: jestem tylko brodą z wielkimi oczami :ords
A poważnie, to ja mam taką skórę, w której nie chodzę i już jakiś czas zastanawiam się czy by nie oberżnąć jej rękawa - tylko z drugiej strony po co mam to robić, skoro w niej nie chodzę, a na żadne zjazdy tego typu nie jeżdżę, bo mam daleko, a poza tym nazwaliby mnie tam wąsatym brudasem, a poza tym mi się nie chce :/ APOSTEL, gdybym był na Twoim miejscu, przebrałbym się za Iana - wszak ma to być w klimacie Fallouta. Dobrześ wybrał, bo Bractwo Stali to banda ciot, a Zbójcerze są źle wychowani :zwr
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 20:37:00 wysłana przez Ordynus »

VicThor

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:03:18 »
Dawaj zdjątk nuka coli quantum i powiedz czy to mozna pic, czy zabarwienie na niebiesko taka mozliwosc wyklucza :P
Łódka Bols blue też jest niebieska i się pić da :D, że nie wspomnę o wszelkiej maści powerade'ach ogólnie dostępnych w sklepach nie wspomnę. Także Quantum da się zrobić.

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #9 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:09:26 »
(...) że nie wspomnę o wszelkiej maści powerade'ach ogólnie dostępnych w sklepach nie wspomnę.

Da się pić bo to powerade a światło jest emitowane z diody.

VicThor, a jednak wspomniałeś! No, ale toć APOSTEL mówi c'tak? Niektóre płyny do samochodu też są takie niebieskawe. Nie wiem co to za płyny, bo nie znam się na motoryzacji - za to wiem, że mają coś z alkoholem wspólnego ;D
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 21:22:29 wysłana przez Ordynus »

Jelcyn

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:22:30 »
pewnie chodzi ci o płyn chłodniczy albo do spryskiwaczy. Jednak takie wspomniane napoje będą lepsze, zawsze można otworzyć butelkę i wypić ;)

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:36:28 »
Chłodniczy? Nie, już bardziej rozgrzewający :zwr No ale nieważne. Chodzi w każdym razie o to, by APOSTEL miał na sobie: ponczo (nie pończochy, lecz ponczo!), pilotkę (taką skórzaną copkę, którą nosił na głowie Kardynał Pilotka z hiszpańskiej inkwizycji), ciężkie buciory (bo tylko takie przeżyją wojnę), okulary do spawania (szkoda, że nie będzie nic widział, ale wyglądać będzie wprost zaje :cnsd), jakieś portki (wytarte i brudne, ale nie oberwane czy dziurawe), blizna na pół ryja (żeby było wiadomo, że nie ma ch :cnsd), jakieś zwierzę towarzyszące (kura, kaczka, drób... albo pies! albo wszystko wymieszane!), naramienniki z opony samochodowej (albo lepiej jeden naramiennik), no i opcjonalnie: ponadczasowy zegarek Montana (bo ma 16 chrono-melodyjek) albo skrzydła husarskie (bo wkrótce będą na topie).
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 23:08:46 wysłana przez Ordynus »

VicThor

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:42:08 »
blizna na pół ryja (żeby było wiadomo, że nie ma ch :cnsd)

a to jakiś znak rozpoznawczy jest?  :P

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #13 dnia: 13 Czerwca 2010, 21:48:07 »
blizna na pół ryja (żeby było wiadomo, że nie ma ch :cnsd)
a to jakiś znak rozpoznawczy jest?  :P

No człowieku, to wspaniały defensywno-taktyczno-szturmowy kamuflaż jest: jak będzie miał bliznę i będzie dzięki temu wiadomo, że nie ma ch :cnsd to Bractwo Stali się nim nie zainteresuje, gdyż:

Bractwo Stali to banda ciot (...)
:ords

APOSTEL

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 11
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #14 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:02:07 »
Na życzenie zdjęcie nuka coli
quantum ma folię ponieważ kapsel nie jest szczelny a nie mam dostępu do kapslownicy
http://picasaweb.google.com/rafal.apostel/DropBox?pli=1&gsessionid=vIKhXI2Hn34-1Vi2gxZOHw#5482350757571601410

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #15 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:09:17 »
A fuj, mam nadzieję że majonez nie przeżyje wojny! Nawet fajnie wygląda taki niebieski płyn w butelce po koli. Fajnie brzmi też słowo kapslownica i postanowiłem nauczyć się go na pamięć. A nie można zatkać butelki korkiem od wina pod pretekstem "brakowało mi trzech kapsli do strzelby bojowej"? ;D Tylko pamiętaj, że Nuka-Cola uzależnia!

Jelcyn

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #16 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:13:08 »
ten tekst o strzelbie ekstra, ale buteleczki pierwsza klasa  :ords

VicThor

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #17 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:36:33 »


No człowieku, to wspaniały defensywno-taktyczno-szturmowy kamuflaż jest: jak będzie miał bliznę i będzie dzięki temu wiadomo, że nie ma ch :cnsd to Bractwo Stali się nim nie zainteresuje, gdyż:

Bractwo Stali to banda ciot (...)
:ords
Jest w tym jakaś pokrętna logika ;) choć ze względu na stopień rozpanoszenia się Bractwa po pustkowiach nie jestem pewny czy są aż tak wybredni. Zawsze się jakiś otwór znajdzie bez względu na stan posiadania ch :cnsd  

A quantum wygląda naprawdę fajnie .. przydałaby się tylko mała przeźroczysta kapsułka w której umieścilibyśmy diodę led (jakąś ekstra jasną) i baterię zegarkową. Kapsułę do środka butelki i to by był mega realizm.  8)
« Ostatnia zmiana: 13 Czerwca 2010, 22:38:09 wysłana przez VicThor »

Makotnik

  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 649
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #18 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:40:34 »
Da się pić bo to powerade a światło jest emitowane z diody
A quantum wygląda naprawdę fajnie .. przydałaby się tylko mała przeźroczysta kapsułka w której umieścilibyśmy diodę (...)

No i znowu! ;D Co prawda jej nie widać, ale może o to właśnie chodzi... APOSTEL, a mógłbyś zrobić jakieś zdjęcie w ciemnicy, coby było widać diodę w akcji? :)

Jelcyn

  • St. kapral
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Stylizacja na człowieka pustyni
« Odpowiedź #19 dnia: 13 Czerwca 2010, 22:44:42 »
dioda by raczej kiepsko i sztucznie wyglądała, ale myślę, że takie coś byłoby na miejscu. Tylko delikatna poświata i co najważniejsze, równo by oświetlało http://www.allegro.pl/item1072734579_swiatlo_chemiczne_kup_i_wez_drugie_tyle_gratis.html