Autor Wątek: Fallout Online (via Rus)  (Przeczytany 25090 razy)

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Fallout Online (via Rus)
« dnia: 06 Grudnia 2008, 18:42:54 »
Wiem że temat o rosyjskim FO jest już jako temat do komentowania newsa, ale chciałbym poznać wasze zdanie. Czy ktoś w to grał? Jakie są szansę projektu na "rozwój"? Rozmawiałem z paroma osobami które twierdzą że ta koncepcja rozwija się od dłuższego czasu. To się liczy? To kolejny Fallout?
« Ostatnia zmiana: 18 Sierpnia 2009, 18:58:40 wysłana przez nie wiem »

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Kwietnia 2009, 21:17:34 »
Postanowiłem ruszyć temat.

Ja aktualnie gram.  ;) Czy jest jeszcze na forum jakiś wędrowiec po online'owych Pustkowiach? Proszę się ujawnić, wątek nie gryzie.
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Kwietnia 2009, 21:39:26 »
No jasne że tak, ja od początku zamkniętego testu gram :P lans mode off, teraz jest masa nowości na trzecim serwerku... Ale nie gadajmy tutaj o nich, bo na życzenie ekipy fonline temat na shamo został zamknięty ;)

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Kwietnia 2009, 21:51:11 »
Właśnie ciekawiłem się czemu zamknęli... brałem to pod uwagę, ale nie sądziłem, że komuś z ekipy FOnline chciałoby się dopominać o zamknięcie.
W sumie to była też jakaś "reklama" projektu, no ale w regulaminie jest stosowny zapis i trza się go trzymać. Więc może tutaj niech tylko dopisują się uczestnicy testu, bez żadnych szczegółów. :P
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Kwietnia 2009, 08:24:24 »
Miałem w planie jeszcze zagrać, po zakończeniu ostatniej bety, jednak  z przyczyn niezależnych ode mnie (płytka z FO mi wpadła do rynny), będę musiał z tym zaczekać aż się ociepli.

Ile (na oko) gra teraz osób? Na ostatniej becie było ok. 200, a teraz? (Bez szczegółów oczywiście... Bez nazwisk proszę.)

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwietnia 2009, 10:33:25 »
Powiem tak: nie ma tłumów (w końcu to test zamknięty) 8) ...do rynny? Jak żeś to zrobił? :D
« Ostatnia zmiana: 12 Kwietnia 2009, 10:35:48 wysłana przez Morbid »

RadioActive

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 88
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Kwietnia 2009, 07:30:41 »
Test zamknięty... Nie wiesz może kiedy znowu będzie otwarty? Bo gdzieś czytałem że w te wakacje, ale niezbyt optymistycznie to wygląda.

Co do płytki to okazało się, że wypadła bratu przy świątecznych porządkach (przez okno śmieci wyrzucał).

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwietnia 2009, 12:04:07 »
No na lato ma być, tyle wiemy. Zawsze możesz napisać do Cveta z prośbą o możliwość testowania już teraz :P

Co do płytki to okazało się, że wypadła bratu przy świątecznych porządkach (przez okno śmieci wyrzucał).

O kurde, co za patent... Punkt dla Ciebie :D

Flash

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Kwietnia 2009, 20:43:17 »
Chłopaki o co tu wogóle chodzi z tym Falloutem Online?
Chętnie bym spróbował o ile nie trzeba mieć 3 :P prosze o wyjaśnienie ;)

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Kwietnia 2009, 20:46:55 »
Chłopaki o co tu wogóle chodzi z tym Falloutem Online?
Chętnie bym spróbował o ile nie trzeba mieć 3 :P prosze o wyjaśnienie ;)


Proszę o wyjaśnienie co to jest "3"  :P

No to jest Fallout 2 w wersji MMO :) Mocno przebudowany, ale na pierwszy rzut oka wygląda jak stary dobry "EF2"

A spróbować to spróbujesz dopiero na lato gdzieś, no chyba że osobiście poprosisz admina o dostęp do tablic/klienta etc...

Flash

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #10 dnia: 15 Kwietnia 2009, 20:58:29 »
Hmm apetycznie a do kogo musze kierować prośby etc. i do tego trzeba coś ściągać?
(to mi przypomina jak jesteś w Enclave i jak weźmiesz nauka na kompa to Fallout 2, jest w 3D i ma tryb Multiplayer :P)

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #11 dnia: 15 Kwietnia 2009, 21:17:12 »
Zarejestruj się na forum FOnline i napisz  peemkę do Cveta z prośbą o udział w becie. Jak będziesz miał szczęście, to potem postępuj tylko według dalszych instrukcji. Simple.

Edit 2: Tu było coś, ale już wsio ok.

Edit: Mogłeś już sam wstukać w google  ::) http://fonline.ru/forum/

Edit 3:

Cytuj
jak wpisałem FOnline to mi cos po rosyjsku wyskoczyło xD
Jak w temacie - via Rus. U dołu możesz zmienić język nawigacji na angielski.

Cytuj
a dużego trzeba miec farta żeby sie dostać??
To pytanie nie do nas.

Cytuj
nieźle i jak ktos nie rozumie po rosyjsku to jak mam do cvet'a napisać??
Po angielsku?  ;D

Cytuj
i co w tej peemce zawrzeć żeby było dobrze?
Numer konta i pin  :D

Cytuj
jest troche łatwiej
No właśnie, jak nie znasz języka to albo google albo /www.translatica.pl/

W ogóle nie zamkną nam tego tematu, jak na Shamo, jeżeli będziemy w ten sposób rozmawiać?  ???
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2009, 22:27:42 wysłana przez Little Boy »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Flash

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #12 dnia: 15 Kwietnia 2009, 21:31:37 »
Dzieki, wdzięczny bym był gdybyś dał jakiegoś linka albo cośek w tym guście :)
jak wpisałem FOnline to mi cos po rosyjsku wyskoczyło xD
ale dzięki 
a dużego trzeba miec farta żeby sie dostać??
nieźle i jak ktos nie rozumie po rosyjsku to jak mam do cvet'a napisać??
i co w tej peemce zawrzeć żeby było dobrze?

jest troche łatwiej
http://translate.google.pl/translate?prev=hp&hl=pl&js=n&u=http%3A%2F%2Ffonline.ru%2Fforum%2F%0D%0A&sl=ru&tl=pl
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2009, 22:00:37 wysłana przez Flash »

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Kwietnia 2009, 21:42:21 »
Mi tam działa, nie róbcie updejtu kiedy gra was o to nie prosi :P Ściągnij jeszcze raz klienta albo spróbuj uaktualnić go jeszcze raz.

Na 213 nie dzieje się nic nowego. Grałem tam jakiś czas, ale nuda mnie już z niego przegoniła ;)


http://fonline.ru/news.php

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Kwietnia 2009, 21:49:00 »
Cytuj
i tam działa, nie róbcie updejtu kiedy gra was o to nie prosi Język Ściągnij jeszcze raz klienta albo spróbuj uaktualnić go jeszcze raz.
Kiedy ona mnie prosiła...

Cytuj
Edit 2: Tu było coś, ale już wsio ok.
Napisałem, że ok, bo właśnie pojawił się news i teraz ściągnęło mi się kilkanaście mega... i znów to samo.

Zrobiłem tak jak pisałeś, ściągnąłem jeszcze raz (po ponowne uaktualnianie nic nie dało)... i nic. Ten sam napis. Zaraz szlag mnie trafi.  >:(
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2009, 22:44:07 wysłana przez Little Boy »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #15 dnia: 15 Kwietnia 2009, 22:52:29 »
a zmieniłeś port z 4000 na 4001? no i mam nadzieje że tego nie wpisałeś zaraz po ip :P

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #16 dnia: 15 Kwietnia 2009, 22:53:51 »
Teraz to dowaliłeś... jasne, że nie.
« Ostatnia zmiana: 15 Kwietnia 2009, 23:16:59 wysłana przez Little Boy »
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #17 dnia: 15 Kwietnia 2009, 22:58:48 »
To ja nie wiem ;) mi zawsze działa i nigdy z tym problemów nie miałem... Rozumiem że świeża wersje nie updejtowałeś?

Little Boy

  • Chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 178
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #18 dnia: 15 Kwietnia 2009, 23:15:54 »
Po tym jak była świeża, a mimo to nie działała, spróbowałem update'ować. I null, nicht, zero. Ten sam komunikat. Idę spać...
"Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną. Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na okres pokoju zasługuje. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę, wysoką, ale wymierną. My w Polsce nie znamy pojęcia pokoju za wszelką cenę. Jest jedna tylko rzecz w życiu ludzi, narodów i państw, która jest bezcenna. Tą rzeczą jest honor."

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout Oline (via Rus)
« Odpowiedź #19 dnia: 15 Kwietnia 2009, 23:45:37 »
No to trzeba zaczekać aż serwer załapie nowy update.