Autor Wątek: Zając poleca na Święta  (Przeczytany 2663 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Zając poleca na Święta
« dnia: 01 Kwietnia 2010, 02:12:26 »

Kresy Rzeczpospolitej... O nudzie dawno tu zapomniano...

Pokój przesłuchań w siedzibie Trzynastego Korpusu Kresowego, godzina 6:00, cały czas trwa inwestygacja wielkanocnego Zajączka, którego podczas powrotu z kolejnej wyprawy na daleki wschód, przypadkiem złapał DoPr.
- Konkurs Dystrykt 9 DVD to za mało! - zdenerwowany Holden uderzył pięścią w stół.
- Ciekawe jak smakuje zajęcze sushi. - Mruknął niby od niechcenia stojący w cieniu i przypatrujący się przesłuchaniu DoPr.
- Wy sobie nie zdajecie z tego sprawy - Squonk w końcu na poważnie się rozkręcił i podjął w styl przemowy dawnego polityka - ale inni szatani są tu czynni!!
- Taa?? Np. jacy?? - DoPr się wyraźnie zainteresował.
- Układ, spisek, zdrada, trójkąt zależności, kwadrat powiązań oraz zmowa z Posterunkiem Pocztowym!! Ale znajdziemy teczkę na takiego jak ty! - Squonk wstał i zdecydowanie zaczął gestykulować prawą ręką.
- Panowie to jakaś paranoja! - Zajączek zawył i zestrzygł uszkami. - Powiem już wszystko. O tu, w futerku mam coś was zainteresuje.

Zza pazuchy wyciągnął zwinięta w rulon kartkę, którą zaczął czytać na głos:

Lista rzeczy, które można nabyć w ramach wielkanocnego prezentu - przynoszonego przez Zająca - jakie są polecane przez Trzynasty Schron:


Gry komputerowe

    * Metro 2033
    * Machinarium


Książki

    * Alpha Team
    * Metro 2033
    * 2012 Gniew ojca: Dzieci Boga
    * Dzień tryfidów / Poczwarki


Filmy DVD

    * Dystrykt 9


- To trzeba było tak od razu brachu, a nie że siedzę do późna w nocy i się uczę stylu dawnego polityka co się kaczkom nie kłaniał. - Squonk smutnie oklapł na fotelu, bo stracił okazję by się pochwalić kolejnymi bon motami.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Odp: Zając poleca na Święta
« Odpowiedź #1 dnia: 01 Kwietnia 2010, 13:47:31 »
ja nie wiem czy w Japonii wiedzą w ogóle co to ten uszaty z jajkami w koszyczku :))
* Results may warry

Pacza

  • Gość
Odp: Zając poleca na Święta
« Odpowiedź #2 dnia: 01 Kwietnia 2010, 22:04:46 »
uszaty ma głębokie futerko ;]

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Zając poleca na Święta
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Kwietnia 2010, 09:56:23 »
Bo to brama do wejścia w inne wymiary  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.