Trzynasty Schron - Postapokalipsa i Fallout
Listopad 18, 2017, 08:33:56 *
Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Zaloguj się podając nazwę użytkownika, hasło i długość sesji
Aktualności: Czy wiesz że... na Trzynastym Schronie wciąż działa system ankiet. Oddaj głos w aktualnej ankiecie

Strona główna   Pomoc Kalendarz Zaloguj się Rejestracja  
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Fallout 3 Game of the year edition  (Przeczytany 7659 razy)
LoveFist
Szeregowy
*

« : Marzec 23, 2010, 12:40:06 »

Chciałbym zapytać czy gdy przejdę teraz podstawową wersję Fallout'a 3 to czy później bede mógł zainstalować dodatki(które Cenega wydaje 8 kwietnia - wszytskie 5) i kontynuować gre dalej? czy trzeba grac od nowa?
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #1 : Marzec 23, 2010, 12:49:31 »

Po przejściu "starej gry" nie będziesz mógł zaliczyć DLC , chyba że masz Broken Steel który umożliwia grę po zakończeniu podstawki.
LoveFist
Szeregowy
*

« Odpowiedz #2 : Marzec 23, 2010, 14:42:00 »

ale bede mogl przejsc gre i pozniej dopiero zainstalowac broken steel i kontynuowac gre czy musze miec odrazu zainstalowanego broken steel'a zeby kontynuowac gre moja postacia?
Shael
St. plutonowy
*

« Odpowiedz #3 : Marzec 23, 2010, 16:20:43 »

Musisz mieć Broken Steel aby kontynuować grę swoją postacią po zakończeniu podstawki.
Szakal119
Sierżant
*

« Odpowiedz #4 : Marzec 23, 2010, 18:05:53 »

Kiedy Ty chciałeś zainstalować dodatek? Jak już skończyłeś grę?
Instalujesz Broken Steel na już istniejącą grę. W podstawowej grze zwiększa Ci poziom doświadczenia do 30, a po osiągnięciu wystarczająco wysokiego poziomu możesz też spotkać czasem nowych wrogów np. Weterana Supermutantów (twarde skubańce). Kończysz fabułę trójki i automatycznie zaczyna się fabuła dodatku.
« Ostatnia zmiana: Marzec 23, 2010, 18:08:06 wysłane przez Szakal119 » Zapisane
MaDremer
St. szeregowy
*

« Odpowiedz #5 : Marzec 26, 2010, 19:26:15 »

Witam mam pytanie (może wybrałem zły temat ale zaryzykuje) odnośnie tych dodatków, otóż brzmi ono tak:
Co dokładnie te dodatki wnoszą do Fallout'a 3
1.Operacja Anchorage- wiem tylko, że nasz bohater ma wejść w kapsułę która będzie symulować wydarzenia w Anchorage
2.Dzióra (The Pitt)- z tego co mi wiadomo to chodzi o jakąś arenę z walkami
3.Broken Steel- to jest pewnie to największe DLC wnoszące 10 poziomów doświadczenia czyli do 30
4.Point Lookout- zupełnie, totalnie, całkowicie nie mam pojęcia co dodaje ten dodatek
5.Statek Kosmiczny Zeta (Mothership Zeta)- no z tego co mi wiadomo to dodaje obszar area 51 i...
No i to wszystkie dodatki, no to teraz uprzejmie proszę powiedzieć mi co dodają i to czego o nich nie wiem. Tak czy inaczej kupie je wszystkie, ale chciałbym wiedzieć co mi te dodatki dodadzą do podstawki.
PS: częste użycie słowa "dodać" w różnej formie jest celowa (błędy i pomyłki również)
Jim Cojones
Podporucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #6 : Marzec 26, 2010, 19:37:51 »

Recenzje trzech pierwszych są na Schronie: http://trzynasty-schron.net/dzial,ogrze_f3.htm. Dwa ostatnie są na tyle niefallowe, że chyba Morbid uznał, że nie warto ich sprowadzać z zagranicy, więc niestety nie zostały przez nas (hurr durr) pokryte.

Firepower mate! Separates the men from the boys.
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #7 : Marzec 27, 2010, 18:01:03 »

Jeśli chodzi o dwa ostatnie dodatki z tego co wiem to Point Lookout dodaje nowy bagienny obszar na który dostajemy się łodzią parową i jest to w zasadzie taki retro-horror. Zaś w Mothership Zeta gracz zostaje porwany przez okręt obcych i jest to w zasadzie takie retro-SciFi z Ufolami. Tak więc jak słusznie zauważył Jim Cojones te dwa ostatnie dodatki są mocno "niefallowe" (pominę tu to że Fb3 też jest "niefallowy").
Morbid
Porucznik - Redaktor
*

« Odpowiedz #8 : Marzec 30, 2010, 04:32:16 »

Mam Fallout 3 Game of the year edition. i jak znajdę odrobinę wolnego czasu na pewno coś o nich skrobnę. Niestety muszę cały ten crap przechodzić od nowa ponieważ format dysku pochłonął moje stany gry  ;p
« Ostatnia zmiana: Marzec 30, 2010, 04:34:50 wysłane przez Morbid » Zapisane
Rextor
Sierżant
*

Mr Fallout Tactics

« Odpowiedz #9 : Maj 12, 2010, 23:31:27 »

Empik sobie za GOTY życzy 130zł, w tym podstawka i pięć dodatków. Biorąc pod uwagę, że same dodatki kosztują sporo ( broken steel + point lookout 50 zł i the pitt + poeration anchorage 50 zł ) to wychodzi na to, że podstawka jest za darmo Tongue. Ciekawe jak to dalej będzie. F3 na ps kosztuje 70 zł. Zdzierstwo  Embarrassed.

Ace
SLAYER kurwa
Gen. brygady - Redaktor
*

Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu

« Odpowiedz #10 : Maj 13, 2010, 07:54:43 »

ale cenega potwornie dała dupy z tłumaczeniem dodatków. nie dość że czekaliśmy rok z okładem, to jeszcze dostaliśmy wersje kinową..

Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku
Rezro
St. chorąży
*

Why you people care so much where your souls are?

« Odpowiedz #11 : Maj 13, 2010, 10:44:37 »

.... to jeszcze dostaliśmy wersje kinową..

To akurat dobrze, tyle że skro spaprali już podstawkę to mogli zachować chociaż ciągłość bo tak jest jeszcze bardziej do kitu.
moonfall84
St. kapral
*

« Odpowiedz #12 : Maj 13, 2010, 14:27:16 »

Gdyby zeszli trochę z ceną F3: GOTY na PS3 to też bym kupił Smiley Przechodziłem już angielską wersję na PC ale ostatnimi czasy spodobały mi się konsole Cheesy

Pozostaje czekać na New Vegas.
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  

Skocz do:  

Kanał RSS Trzynastego Schronu Postapokalipsa PL na Twitterze Trzynasty Schron na Facebooku Trzynasty Schron na Tumblr Trzynasty Schron na Instagramie Postapokalipsa bez ograniczeń! Radia Trzynastego Schronu na TubaFM Trzynasty Schron na YouTube
Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006-2011, Simple Machines Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!