Autor Wątek: Fallout 3 Game of the year edition  (Przeczytany 13030 razy)

LoveFist

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Fallout 3 Game of the year edition
« dnia: 23 Marca 2010, 11:40:06 »
Chciałbym zapytać czy gdy przejdę teraz podstawową wersję Fallout'a 3 to czy później bede mógł zainstalować dodatki(które Cenega wydaje 8 kwietnia - wszytskie 5) i kontynuować gre dalej? czy trzeba grac od nowa?

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #1 dnia: 23 Marca 2010, 11:49:31 »
Po przejściu "starej gry" nie będziesz mógł zaliczyć DLC , chyba że masz Broken Steel który umożliwia grę po zakończeniu podstawki.

LoveFist

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #2 dnia: 23 Marca 2010, 13:42:00 »
ale bede mogl przejsc gre i pozniej dopiero zainstalowac broken steel i kontynuowac gre czy musze miec odrazu zainstalowanego broken steel'a zeby kontynuowac gre moja postacia?

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #3 dnia: 23 Marca 2010, 15:20:43 »
Musisz mieć Broken Steel aby kontynuować grę swoją postacią po zakończeniu podstawki.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #4 dnia: 23 Marca 2010, 17:05:53 »
Kiedy Ty chciałeś zainstalować dodatek? Jak już skończyłeś grę?
Instalujesz Broken Steel na już istniejącą grę. W podstawowej grze zwiększa Ci poziom doświadczenia do 30, a po osiągnięciu wystarczająco wysokiego poziomu możesz też spotkać czasem nowych wrogów np. Weterana Supermutantów (twarde skubańce). Kończysz fabułę trójki i automatycznie zaczyna się fabuła dodatku.
« Ostatnia zmiana: 23 Marca 2010, 17:08:06 wysłana przez Szakal119 »

MaDremer

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #5 dnia: 26 Marca 2010, 18:26:15 »
Witam mam pytanie (może wybrałem zły temat ale zaryzykuje) odnośnie tych dodatków, otóż brzmi ono tak:
Co dokładnie te dodatki wnoszą do Fallout'a 3
1.Operacja Anchorage- wiem tylko, że nasz bohater ma wejść w kapsułę która będzie symulować wydarzenia w Anchorage
2.Dzióra (The Pitt)- z tego co mi wiadomo to chodzi o jakąś arenę z walkami
3.Broken Steel- to jest pewnie to największe DLC wnoszące 10 poziomów doświadczenia czyli do 30
4.Point Lookout- zupełnie, totalnie, całkowicie nie mam pojęcia co dodaje ten dodatek
5.Statek Kosmiczny Zeta (Mothership Zeta)- no z tego co mi wiadomo to dodaje obszar area 51 i...
No i to wszystkie dodatki, no to teraz uprzejmie proszę powiedzieć mi co dodają i to czego o nich nie wiem. Tak czy inaczej kupie je wszystkie, ale chciałbym wiedzieć co mi te dodatki dodadzą do podstawki.
PS: częste użycie słowa "dodać" w różnej formie jest celowa (błędy i pomyłki również)

Jim Cojones

  • Podporucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 541
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca 2010, 18:37:51 »
Recenzje trzech pierwszych są na Schronie: http://trzynasty-schron.net/dzial,ogrze_f3.htm. Dwa ostatnie są na tyle niefallowe, że chyba Morbid uznał, że nie warto ich sprowadzać z zagranicy, więc niestety nie zostały przez nas (hurr durr) pokryte.
Firepower mate! Separates the men from the boys.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Marca 2010, 17:01:03 »
Jeśli chodzi o dwa ostatnie dodatki z tego co wiem to Point Lookout dodaje nowy bagienny obszar na który dostajemy się łodzią parową i jest to w zasadzie taki retro-horror. Zaś w Mothership Zeta gracz zostaje porwany przez okręt obcych i jest to w zasadzie takie retro-SciFi z Ufolami. Tak więc jak słusznie zauważył Jim Cojones te dwa ostatnie dodatki są mocno "niefallowe" (pominę tu to że Fb3 też jest "niefallowy").

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marca 2010, 04:32:16 »
Mam Fallout 3 Game of the year edition. i jak znajdę odrobinę wolnego czasu na pewno coś o nich skrobnę. Niestety muszę cały ten crap przechodzić od nowa ponieważ format dysku pochłonął moje stany gry  ;p
« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2010, 04:34:50 wysłana przez Morbid »

Rextor

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 256
  • Mr Fallout Tactics
    • Strona Poświęcona Grze Fallout Tactics
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #9 dnia: 12 Maja 2010, 23:31:27 »
Empik sobie za GOTY życzy 130zł, w tym podstawka i pięć dodatków. Biorąc pod uwagę, że same dodatki kosztują sporo ( broken steel + point lookout 50 zł i the pitt + poeration anchorage 50 zł ) to wychodzi na to, że podstawka jest za darmo :P. Ciekawe jak to dalej będzie. F3 na ps kosztuje 70 zł. Zdzierstwo  :-[.

Ace

  • SLAYER kurwa
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 357
  • Jednoosobowe ramię zbrojne Trzynastego Schronu
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #10 dnia: 13 Maja 2010, 07:54:43 »
ale cenega potwornie dała dupy z tłumaczeniem dodatków. nie dość że czekaliśmy rok z okładem, to jeszcze dostaliśmy wersje kinową..


Czy Ty potrafisz zliczyć ile masz kolczyków w pysku
Nie przeszedłbyś zapewne przez kontrolę na lotnisku

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #11 dnia: 13 Maja 2010, 10:44:37 »
.... to jeszcze dostaliśmy wersje kinową..

To akurat dobrze, tyle że skro spaprali już podstawkę to mogli zachować chociaż ciągłość bo tak jest jeszcze bardziej do kitu.

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: Fallout 3 Game of the year edition
« Odpowiedź #12 dnia: 13 Maja 2010, 14:27:16 »
Gdyby zeszli trochę z ceną F3: GOTY na PS3 to też bym kupił :) Przechodziłem już angielską wersję na PC ale ostatnimi czasy spodobały mi się konsole :D

Pozostaje czekać na New Vegas.