Autor Wątek: Kurhan  (Przeczytany 4355 razy)

Kwiato

  • Wiadomości: 2
Kurhan
« dnia: 30 Lipca 2009, 15:10:24 »
Witam wszystkich! zarówno ludzi jaki i mutanty:P
Otóż ostatnio grając w fallouta trafiłem na dziwny kurhan który leżał koło obozu bandytów którzy stacjonowali niedaleko domu Dukova, przypadkiem najechałem na krzyż który wbity był w ziemie i okazało się że jest możliwość rozkopania grobu. W kurhanie znalazłem trochę kapsli, stimpacka oraz 3 cz. listu który opowiadał o o ekspedycji która ma na celu dowiedzenie się co w ruinach stolicy przyciąga mutki. Z listu dowiedziałem sie ze udali się w strone cytadeli więc wyruszyłem w tamtą stronę ale niestety nic nie znalazłem:P i tu moje pytanie czy ktoś znalazł te kurhany i odnalazł wszystkie części listu?

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Kurhan
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Lipca 2009, 17:06:38 »
Cytuj
Z listu dowiedziałem sie ze udali się w strone cytadeli więc wyruszyłem w tamtą stronę ale niestety nic nie znalazłem:P
Mógłbyś dokładniej, tzn. ruszyłeś i co? Nie znalazłeś cytadeli czy jak?
« Ostatnia zmiana: 31 Lipca 2009, 14:58:35 wysłana przez Satan »
Użytkownik został zbanowany.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Kurhan
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Lipca 2009, 17:44:30 »
Cytuj
i tu moje pytanie czy ktoś znalazł te kurhany i odnalazł wszystkie części listu?

Satan, przecież Kwiato wyrażnie napisał o co mu chodzi, On nie szuka cytadeli tylko <patrz na qoute> :) Kwiato, powiedz mi jak się nazywa w pip boyu ta notka, to postaram Ci się pomóc.

Kwiato

  • Wiadomości: 2
Odp: Kurhan
« Odpowiedź #3 dnia: 31 Lipca 2009, 14:23:42 »
Witam
Tekst nazywa się - notatka zespołu ekspedycyjnego cz. 3.

Pilarious

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 350
  • Mister Handy
    • TENACIOUS D
Odp: Kurhan
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Sierpnia 2009, 17:00:37 »
Hmmm... Ciekawe... Osobiście nigdy się z tym nie spotkałem. Możesz zrobić screena mapy w Pip-boy'u w miejscu gdzie jest owy kurhan?