Autor Wątek: Wklęsły napis na metalowej płytce  (Przeczytany 3761 razy)

Vegeir

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 320
  • 42
    • POSTAPO
Wklęsły napis na metalowej płytce
« dnia: 18 Marca 2010, 21:51:23 »
jestem dosłownie załamany, zmęczony i zdenerwowany. Próbowałem zrobić przyciski na swoją stronę, które ładnie by się komponowały ze wszystkim. Do tego celu potrzebowałbym czegoś w stylu "wybitego" napisu na teksturze metalu. Efektem ma przypominać footer na Trzynastym Schronie. Chodzi mi o to, by wyglądało to naturalnie, żeby tekst wyglądał jak 'odciśnięty' w teksturze.

Nie proszę was o tutoriale, bo sam naprawdę bardzo długo męczyłem się, korzystałem z tutoriali, próbowałem dopasować styl do swojej tekstury i nie wychodziło. Za ładnie zrobiony napis jestem gotów wypłacić wynagrodzenie w postaci gotówki.

http://i40.tinypic.com/72g94g.png
Tutaj macie przycisk, na którym potrzebowałbym napis. Potrzeba mi (na razie) 3 takich "NAWIGACJA", "FORUM", "INFO". Bardzo proszę o pomoc.


Jabłko

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Wklęsły napis na metalowej płytce
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Marca 2010, 11:21:35 »
Musisz mi pokazać w jakim stylu chcesz to mieć bo dużo możliwości. Jak zobaczę to powiem Ci jak to zrobić. Może coś takiego chciałeś?
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."