Autor Wątek: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer  (Przeczytany 9817 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« dnia: 16 Marca 2010, 02:03:21 »

Regulamin konkursu:

1. Konkurs nosi nazwę "Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer".
2. Organizatorem konkursu jest redakcja Trzynastego Schronu, przy wsparciu TIM Film Studio.
3. Nagroda w konkursie została ufundowana przez polskiego wydawcę filmu Gamer na DVD/BD - firmę TIM Film Studio.
4. Udział w konkursie może wziąć posiadacz konta w serwisie Facebook, który dodał Trzynasty Schron do swoich fanów do dnia 15.III.2010. Stąd liczba uczestników jest już zamknięta.
5. Odpowiedź na pytanie konkursowe należy wysłać za pomocą systemu wiadomości serwisu Facebook na ten profil w serwisie Facebook.
6. Konkurs rozpoczyna się wraz z momentem ogłoszenia.
7. Konkurs trwa do godziny 23:59, 21.03.2010r.
8. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach Trzynastego Schronu najpóźniej 23.03.2010r.
9. Zwycięzcę konkursu wytypuje redakcja Trzynastego Schronu. Warunkiem otrzymania nagrody jest przesłanie swoich danych adresowych na ten profil w serwisu Facebook w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników konkursu.
10. W konkursie nie mogą brać udziału członkowie redakcji oraz stali współpracownicy.
11. Po wysłaniu zgłoszenia z odpowiedzią, nie podlega ono modyfikacjom.
12. Wysłanie zgłoszenia na adres konkursowy jest jednoznaczne z akceptacją powyższego regulaminu oraz wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych przez redakcję Trzynastego Schronu.
13. Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do modyfikacji regulaminu.


Pytanie konkursowe:

W jakim innym filmie, odtwórca głównej roli w filmie Gamer - Gerard Butler - razem ze swoją garstką kilkuset towarzyszy, z wielkim poświęceniem broni swojej ojczyzny przed hordami ze wschodu?


Nagroda:


Egzemplarz filmu Gamer na DVD.
« Ostatnia zmiana: 22 Marca 2010, 00:08:35 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #1 dnia: 16 Marca 2010, 04:26:29 »
Stali współpracownicy to nie korespondencyjni na szczęście :P. Umieściłem swoją kandydaturę!

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #2 dnia: 16 Marca 2010, 07:22:43 »
Grrr... nie. Nie zmusicie mnie do dołączenia do książkomordy, chociaż nagrody ładne. Nie chcę kolejnego odciągacza. Teraz to FB robi się na drugą NasząKlasę -- jak Ciebie tam nie ma, to jesteś cienias.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #3 dnia: 16 Marca 2010, 08:45:31 »
Nasza Klasa stała się polem trzepania lansu dla niedogrzanych niuni i niedowartościowanych nastolatek, zaś Mordoksiąg jest tak pojebany, że ja do tej pory tego nie kumam, ale widzę, że tam łatwo zdjęcia z gołą dupą (jak na NK) się nie zapoda  ;D

No i dzięki temu Schron ma w sieci taki własny zakon wiernych fanów  ;)

BTW:
A jak się mikrokonkurs spodoba, to pomyślimy o częstszej takiej formie "dystrybucji" jakichś małych rzeczy na rzecz czytelników.
« Ostatnia zmiana: 16 Marca 2010, 08:52:35 wysłana przez Squonk »
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

kostuch102

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 83
  • ------[]--
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #4 dnia: 16 Marca 2010, 12:35:13 »
niestety, nie mam facebóka ;)
Piszę poprawnie po polsku.

Alfred Nobel jest uważany za wynalazcę dynamitu tylko dlatego, że poprzednich wynalazców nie udało się zidentyfikować.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #5 dnia: 16 Marca 2010, 13:58:29 »
E tam kiepsko, ja na żadnym to typu portalu nie mam konta.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Odp: Schronbookowy mikrokonkurs - Gamer
« Odpowiedź #6 dnia: 16 Marca 2010, 18:15:58 »
Ciekawe ile będzie uczestników konkursu, biorąc pod uwagę ilość fanów. Nie wiem czy mam coś nie tak ustawione ale wiadomości na tablicy Trzynastego Schronu nie są u mnie wyświetlane w aktualnościach. Jak dla mnie to facebook też jest z lekka pojebany, ale ma ciekawe niektóre rozwiązania :).
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski