Autor Wątek: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami  (Przeczytany 8947 razy)

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Witam, ma ktoś taką wersję tej czcionki? Niestety, ta która jest w sieci, np. na NMA jest tylko z angielskimi znakami. Byłbym wdzięczny za wersję ISO-easteurope.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Lutego 2010, 20:27:56 »
Ghotic 821 Condensed BT?? Mamy ją też u nas >>> http://trzynasty-schron.net/pliki/czcionka.zip

Choć ja się przyznam, że do własnych zastosowań polskie znaczki dorabiałem na piechotę.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Lutego 2010, 21:03:19 »
Choć ja się przyznam, że do własnych zastosowań polskie znaczki dorabiałem na piechotę.

Juz zassałem, ale nie ma polskich czcionek, i w tym sęk. Na dorabianie się nie piszę, za dużo roboty.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lutego 2010, 00:09:57 »
Nawet Ausir nie wie skąd to by można było pobrać (a on wie o Falloutach wszystko)  ;D Zagadaj do cubika, który to i owo zjadł przy moderce F2. Albo przez PM albo mejlem podanym na jego stronie >>> http://cubik2k.w.interia.pl/
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aurelinus

  • Sojusznicy 13S
  • *
  • Wiadomości: 625
    • Mój miniblog tematyczny
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lutego 2010, 11:03:23 »
Się zobaczy. Zna ktoś programik do edycji czcionek czy cos takiego? Może jednak się skuszę na zabawę.

EDIT: ok, znalazłem, może w wolnej chwili przerobię, chyba, że ktos pomoże. Bo tej bety nigdy nie skończę :cry:

EDIT2: Maaam! Zrobiłem ;)
« Ostatnia zmiana: 22 Lutego 2010, 15:04:31 wysłana przez Aurelinus »

Maijus

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Kwietnia 2010, 00:31:28 »
Się zobaczy. Zna ktoś programik do edycji czcionek czy cos takiego? Może jednak się skuszę na zabawę.

EDIT: ok, znalazłem, może w wolnej chwili przerobię, chyba, że ktos pomoże. Bo tej bety nigdy nie skończę :cry:

EDIT2: Maaam! Zrobiłem ;)


Czy mógłbyś umieścić tutaj efekt swej jakże ciężkiej pracy? Bo każdemu przydać się może :D

Sory za wykop sprzed 2 miesięcy, ale musiałem :)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Poszukuję oryginalnej czcionki z Fallout/Fallout 2 z polskimi znakami
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Kwietnia 2010, 13:11:37 »
I nam by się przydała więc zapodawaj!  :P
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.