Autor Wątek: Solucja Yody oraz Ciekawe Questy  (Przeczytany 2054 razy)

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
Solucja Yody oraz Ciekawe Questy
« dnia: 25 Listopada 2008, 11:01:23 »
http://fallout3.net/news/index.php?s=a416c885368c0a6a548e6db0ad11c353&action=news&sub=vievkom&uniq=news_492bc8f6c4af3

Solucja Yody oraz Ciekawe Questy - 10:44 - DoPr 
Jest to taka aktualizacja z wczoraj na dzisiaj i częściowo jeszcze z przed kilku dni. W każdym razie zapraszam do działów, które wpisałem w temacie tego niusa. Yoda opisuje kolejny etap poszukiwań ojca, a w nadesłanych przez was zadaniach można przeczytać np. o wezwaniu pomocy z Krypty 101, czy miejscu w którym można sprzedawać technologie (podziękowania dla: Makakao, Piotr J.). Jest również mała adnotacja do opisu Alien Blastera autorstwa Zax'a, dzięki. Poza tym taka dużo starsza aktualizacja, ale nie była okraszona niusem - skuzz0r podesłał krótki opis do "Pistolet na pale kolejowe" w Schematach - również dziękuję.

Muszę jeszcze poprzeglądać kilka miejsc gdzie mogliście coś nadesłać, ale już dzisiaj chciałem zakomunikować, że aktualizacje działu Ciekawych Questów skończą się mniej więcej w ten piątek, do czasu aż ktoś nie przejmie nad nim pieczy. Mimo wszystko, bardzo się cieszę, że cała akcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem. Bobbleheady przerosły moje najśmielsze oczekiwania, a Schematy również już bardzo ładnie wyglądają. Ogólnie to jak wygląda dziś cały dział Ciekawych Questów, to przede wszystkim wasza zasługa - dziękujemy! :) 
* Results may warry