Autor Wątek: Republika Dave'a  (Przeczytany 15974 razy)

Piwek

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Republika Dave'a
« dnia: 25 Listopada 2008, 01:31:37 »
Czy ktoś znalazł sposób na zmianę wyników wyborów w tej republice. Nakłoniłem jego żone żeby startowała ale nie byłem w stanie przekonać innych by na nią głosowali. Próbowałem też pokręcić się przy urnie wyborczej ale nic mi z tego nie wyszło.
Pozdrawiam

Jarek138

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #1 dnia: 25 Listopada 2008, 09:24:27 »
U mnie to samo, odszedłem w siną dal, bo znalazłem BubbleHeada

Holden

  • Major
  • *
  • Wiadomości: 1572
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #2 dnia: 25 Listopada 2008, 11:08:47 »
Ja próbowałem coś wykonbinować ale raczej nie ma sposobu , Dave zagłosuje na siebie a jego druga żona zawsze na niego . Ma dwa głosy więc kontr kandydat musi mieć 3 , problem w tym że jak przekonamy resztę do kandydowania to głosują na siebie ...

Arotis

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #3 dnia: 29 Listopada 2008, 13:48:53 »
zabijcie żonę jak śpi umiejętnością piaskowego dziadka. Może to pomoże?

Ghostfire

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #4 dnia: 29 Listopada 2008, 14:14:34 »
Jest prosty sposób meldujesz Davowi że wszyscy już zagłosowali jak on podchodzi do urny i wyjmuje pierwszy głos to urna jest otwarta i możesz wyjąć na Dave'a.Swoją drogą jest w tym bug jak się namówi zastępce i żone na start w wyborach i z urny wyjmie się głosy na Dave'a to ma się 2 prezydentów.

mattejko

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 60
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #5 dnia: 12 Kwietnia 2009, 18:44:41 »
a można samemu kandydować na prezydenta? ja zawsze brałem to, że uważali mnie za ambasadora pustkowi (można jeszcze było chyba zostać obywatelem republiki) i jak pytam się czy mogę kandydować to Dave mówi mi, że tylko obywatele mogą.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #6 dnia: 12 Kwietnia 2009, 19:25:16 »
Nie, nie można kandydować.
Użytkownik został zbanowany.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #7 dnia: 28 Lipca 2010, 17:17:22 »
Też mam z tym problem. Jak wszyscy już oddali głosy to Dave podchodzi, otwiera urnę i wtedy wyciągam głosy na niego. On czyta 2 głosy na siebie 1 na żonę, potem mówi że jego żona wygrała, a jak podchodzę i z nim gadam to on nadal jest prezydentem, a do żony mogę powiedzieć "przykro mi że nie wygrałaś". Nie wiem gdzie robię błąd, albo może to jest bug. Nie mam pojęcia, ale jeśli chodzi o tą strzelbę w sejfie to przecież można go otworzyć kluczem dla Crowley'a.

Valholl

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Sierpnia 2010, 18:55:08 »
Też mam z tym problem. Jak wszyscy już oddali głosy to Dave podchodzi, otwiera urnę i wtedy wyciągam głosy na niego. On czyta 2 głosy na siebie 1 na żonę, potem mówi że jego żona wygrała, a jak podchodzę i z nim gadam to on nadal jest prezydentem, a do żony mogę powiedzieć "przykro mi że nie wygrałaś". Nie wiem gdzie robię błąd, albo może to jest bug.

Mam to samo... Wkurza. Ja polecam zabić ich wszystkich. I tak zero pożytku z nich :P.

PipaBoy5000

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Republika Dave'a
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Września 2010, 12:35:22 »
No to panie i panowie służę pomocą.

Da się zmienić wyniki, tylko pokombinować. Receptura jest taka:

1. Nakłaniamy jego dupcie aby głosowała, mamy jeden głos.
2. Mówimy Dave'owi że już wszyscy zagłosowali.
3. I w momencie gdy idzie do skrzynki podliczyć głosy, włamujemy się szybko do niej.
Kradniemy nie potrzebne i włala.

Rezultat:

Dave'owi gula skacze i mówi że znika założyć nową republikę.
Wyrusza do miasta Deathclaw'ów po czym ginie. (nawet jak oczyścisz miasto, one się zrespią)
"There is no need to pretend.., simply do what u can"