Autor Wątek: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...  (Przeczytany 355544 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #780 dnia: 27 Lipca 2017, 19:09:47 »
No  :cnsd , minimum szacunku...

Stosując logikę szacunku-godnego Aq: Udowodnij mi że to nie ja definiuję szacunek, bowiem ja twierdzę że jestem personifikacją szacunku we własnej osobie, jako że mój tata pracuje w Nintendo. Wybacz, ale od pewnego poziomu nie można traktować człowieka już poważnie.

Bo tak na serio. Aq niby czytał projekt którego nie dostał nawet pan prezydent, ale jakoś nie wyczytał w nim tego co prezydent również o nim mówił. Choć Squonk zapewne powie że w końcu Duda również jest prawnikiem, a więc na stanowisku obsadziła go sitwa Unii Wolności. Tylko dwa słowa w tym zdaniu są nieprawdziwe "unia" i "wolność".

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #781 dnia: 27 Lipca 2017, 19:31:03 »
Nie traktuję poważnie ani ludzi opierających swoje wypowiedzi o popularne teorie spiskowe, ani o swój narcyzm (tak, przyznaję że wobec tego cała ta dyskusja więc jest dla mnie raczej zabawą niż dyskusją :D), ale wymagam minimum kultury opartej na nie wyzywaniu się nawzajem i nie stosowaniu argumentów ad personam. Tyczy się to wszystkich, nie tylko ciebie  :piwo2:

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #782 dnia: 27 Lipca 2017, 19:44:07 »
A to pełna zgoda.. i jeśli ktoś mnie zna to wie dlaczego nie jest to sprzeczność (demos agogos at demos agogos). A i jeszcze jedno.. wiecie kto w PiS nie poparł jeszcze ustawy w głosowaniu oprócz prezydenta? Nie kto inny jak Jarosław "Kargul" Kaczyński.. czy ludzie nie posiadają nawet krzty refleksji dlaczego tak się stało? Przypomnę tu starą tezę że Kaczyński jest jedyną osobą w tej partii która wie co robi.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #784 dnia: 28 Lipca 2017, 10:15:10 »
Trzeba być albo totalnie ślepym i jednocześnie głupim, albo też żyć dobrze dzięki uzyskanym od nich "nadaniom", by nie widzieć jaki wpływ po 1989 roku miało środowisko Unii Wolności. I tylko wykarmieni urbanowym NIE troglodyci zaczną dodawać, "ale Kaczyńscy też byli przy okrągłym stolcu". Owszem byli, ale ich wpływ na rzeczywistość - z małymi przerwami do 2005 roku - od kiedy rozstali się z Wałęsą był znikomy.

Dlaczego uważam, że trzeba być głupim by tego nie widzieć?

Bo dajmy na to tylko głupek będzie śmieszkował z Adriana-Dudy w "Uchu Prezesa", a nie widział kto odpowiada za konstytucję (i wiele innych, chorych rzeczy w kraju), w której rola prezydenta jest taka jaka jest. Nie wspominając już o tym, ile ustaw zawetował "idealny" dla nich prezydent Komorowski.

Ale co kto lubi  :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #785 dnia: 28 Lipca 2017, 15:48:29 »
Zaufałem autorytetom prawniczym dochodząc do wniosku, że w dużej mierze mogę nie wychwycić jakichś ukrytych kruczków prawnych i skupiłem się bardziej na dyskusji wokół całej ustawy (która w sumie z obu stron była oparta na takich samych argumentach) niż na samej ustawie. Teraz, kiedy przeczytałem ją w całości, okazuje się że znowu przeszacowałem rządzących i ich zabiegi prawnicze są równie prostackie co socjotechniczne... Ten tekst nawet nie ukrywa tego, że likwiduje autonomię sędziów  :blk Jedynym uprawnieniem jakie nie jest przyznane ministrowi sprawiedliwości jest chyba tylko prawo pierwszej nocy, a i to pewnie tylko dlatego, że w wielu przypadkach może je spokojnie wymusić grożąc wyrzuceniem z pracy. Dziwi mnie tylko podejście Kaczyńskiego do całej sprawy - czy on nie zdaje sobie sprawy, że tak podrasowany minister sprawiedliwości prędzej czy później będzie chciał więcej władzy i zwróci się przeciwko niemu? A kiedy ma w rękach sądy i prokuraturę, to nie będzie naprawdę nikogo, kto go powstrzyma.

Niesamowicie bawi mnie krzyczenie "Wygraliśmy wybory będziemy robić co chcemy a wy cicho siedzieć i macie zerowy wpływ na rzeczywistość tak działa demokracja!!!!1111 xD xD xD" żeby sekundę później mówić "Ale zobacz jak smutno że Kaczyński nie miał żadnego wpływu na rzeczywistość jak przegrał wybory ;( ;( ;( Sierpę i młotę czerwono chołotę ;( ;( ;("

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #786 dnia: 28 Lipca 2017, 16:11:42 »
Trzeba być albo totalnie ślepym i jednocześnie głupim, albo też żyć dobrze dzięki uzyskanym od nich "nadaniom", by nie widzieć jaki wpływ po 1989 roku miało środowisko Unii Wolności.

Ale nie jest to przedmiotem debaty.. tym jest fakt że PiS podjął próbę wprowadzenia w Polsce autorytaryzmu w związku z faktem że Sąd Najwyższy śmiał wydać wyrok stwierdzający że ułaskawienie kogoś przed zakończeniem procedury sądowej jest złamaniem standardów praworządności. Co jest oczywiste dla wszystkich mających choć minimum inteligencji. Jeśli ktoś tego nie wie to minister PiS Mariusz Kamiński skazany nieprawomocnym wyrokiem za nadużycia w CBA (uprawomocnienie dotyczy jedynie odwołań a wiec jest to skazanie) w skutek działania sitwy jest wciąż w rządzie, mimo że ułaskawienie dotyczy jedynie prawomocnie skazanych a więc takich którzy w sejmie na mocy prawa być nie powinni. Sitwa broniąc swojego przegięła pałę do tego stopnia że ustawę zawetował ten co ułaskawiał. No ale czym że są te fakty w porównaniu do teorii spiskowych o Uni Illuminati?

I tylko wykarmieni urbanowym NIE troglodyci zaczną dodawać, "ale Kaczyńscy też byli przy okrągłym stolcu". Owszem byli, ale ich wpływ na rzeczywistość - z małymi przerwami do 2005 roku - od kiedy rozstali się z Wałęsą był znikomy.

Ponieważ Kaczyńscy byli znani z tego że nie potrafią się z nikim dogadać.. no ale również to nie jest przedmiotem debaty.

Dlaczego uważam, że trzeba być głupim by tego nie widzieć?

Tak jak tego do czego dąży syn Rosyjskiego agenta..

Bo dajmy na to tylko głupek będzie śmieszkował z Adriana-Dudy w "Uchu Prezesa", a nie widział kto odpowiada za konstytucję (i wiele innych, chorych rzeczy w kraju), w której rola prezydenta jest taka jaka jest. Nie wspominając już o tym, ile ustaw zawetował "idealny" dla nich prezydent Komorowski.

Ale co ma piernik do wiatraka? Komorowski jednak od czasu do czasu wetował i nie łamał konstytucji. No ale u was to tylko murzynów biją..

Ale co kto lubi  :hyh

Jedni wolą bagietki, inni hamburgery a PiS woli Ruski kawior.. nic nowego.
« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2017, 16:34:16 wysłana przez Rezro »

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #787 dnia: 28 Lipca 2017, 17:00:24 »
Gratuluję Aq.. dowiodłeś że umiesz korzystać z google.. niemniej przy tym dowiodłeś również że nie potrafisz korzystać z mózgu co tylko potwierdza moją wcześniejszą opinię o tobie. Poza tym zakładam że wiesz czyn się rożni ustawa od projektu?

Dziwi mnie tylko podejście Kaczyńskiego do całej sprawy - czy on nie zdaje sobie sprawy, że tak podrasowany minister sprawiedliwości prędzej czy później będzie chciał więcej władzy i zwróci się przeciwko niemu? A kiedy ma w rękach sądy i prokuraturę, to nie będzie naprawdę nikogo, kto go powstrzyma.

Myślę że tak. W końcu gdyby Kaczyński nie wiedział o co biega toby nie wstrzymywał głosu. Wyjaśnienie sprawy jest tak naprawdę proste.. Kaczyński ma swoje lata i już wcześniej szukał następcy, tym razem jednak chodzi o co innego.. Kaczyńskiemu zależy obecnie tylko na zemście za "zbrodnię Smoleńską" a Ziobro zapewne obiecał mu jej dopełnić wsadzając do pudła domniemanych winnych (PO) zamiast faktycznych winnych (Kancelaria Prezydenta Lecha Kaczyńskiego.. przypominam o aferach: Gruzińskiej i Paliwowej, które to miały pośredni wpływ na katastrofę).

Niesamowicie bawi mnie krzyczenie "Wygraliśmy wybory będziemy robić co chcemy a wy cicho siedzieć i macie zerowy wpływ na rzeczywistość tak działa demokracja!!!!1111 xD xD xD" żeby sekundę później mówić "Ale zobacz jak smutno że Kaczyński nie miał żadnego wpływu na rzeczywistość jak przegrał wybory ;( ;( ;( Sierpę i młotę czerwono chołotę ;( ;( ;("

A mnie to nie bawi bo to jota w jotę doktryna "demokracji" Rosyjskiej. Na zachodzie jednak dominuje system republikański z systemowym podziałem władzy i w którym zwycięscy dostają tylko fragmenty władzy szachowanej z wszystkich stron przez pozostałe organy władzy (słuszna krytyka sądownictwa sprowadza się tu do niedoboru uprawnień naszych instytucji z patologiczną prokuraturą posiadającą ich nadmiar.. no ale jak ktoś nie rozróżnia obu instytucji to będzie winić jednych za drugich). Niektóre kraje takie jak USA idąc wręcz w ekstremę dając obywatelom konstytucyjne prawo do zbrojnej rebelii na wypadek gdyby rząd podjął działania w stylu PiS'u (choć to tylko potwierdzenie political reality). Zaś nawet mówiąc o zachodnim demokratyzmie jako takim daje on nadzwyczajne prawo do łamania prawa właśnie w podpowiedzi na działania w stylu PiS'u. Jest więc naprawdę tylko jedna doktryna na którą Kaczyńscy mogą się powołać i nawet w PiS'ie powoli zaczyna się to zauważać.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #788 dnia: 28 Lipca 2017, 23:25:11 »
Rezro powiem to ostatni raz na tym forum jesteś debil. I żeby nie było, że kogoś obrażam. To tylko fakt.
« Ostatnia zmiana: 28 Lipca 2017, 23:27:42 wysłana przez Aq »
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #789 dnia: 29 Lipca 2017, 14:48:10 »
Zaufałem autorytetom prawniczym dochodząc do wniosku, że w dużej mierze mogę nie wychwycić jakichś ukrytych kruczków prawnych i skupiłem się bardziej na dyskusji wokół całej ustawy (która w sumie z obu stron była oparta na takich samych argumentach) niż na samej ustawie. Teraz, kiedy przeczytałem ją w całości, okazuje się że znowu przeszacowałem rządzących i ich zabiegi prawnicze są równie prostackie co socjotechniczne... Ten tekst nawet nie ukrywa tego, że likwiduje autonomię sędziów  :blk Jedynym uprawnieniem jakie nie jest przyznane ministrowi sprawiedliwości jest chyba tylko prawo pierwszej nocy, a i to pewnie tylko dlatego, że w wielu przypadkach może je spokojnie wymusić grożąc wyrzuceniem z pracy. Dziwi mnie tylko podejście Kaczyńskiego do całej sprawy - czy on nie zdaje sobie sprawy, że tak podrasowany minister sprawiedliwości prędzej czy później będzie chciał więcej władzy i zwróci się przeciwko niemu? A kiedy ma w rękach sądy i prokuraturę, to nie będzie naprawdę nikogo, kto go powstrzyma.

Niesamowicie bawi mnie krzyczenie "Wygraliśmy wybory będziemy robić co chcemy a wy cicho siedzieć i macie zerowy wpływ na rzeczywistość tak działa demokracja!!!!1111 xD xD xD" żeby sekundę później mówić "Ale zobacz jak smutno że Kaczyński nie miał żadnego wpływu na rzeczywistość jak przegrał wybory ;( ;( ;( Sierpę i młotę czerwono chołotę ;( ;( ;("
Sędzia Milewski to za działania jakiej ustawy wyrażał gotowość do bycia w dyspozycji na telefon? I co mu się po tym stało? Czy został wyrzucony z zawodu na zbity pysk, czy poklepany po główce przez swoich?

Ministra zaś można łatwo odwołać jak urośnie, więc władzę nad nim ma ten, kto kontroluje sejmową większość. To też jest efekt działania obecnej konstytucji, i fałszywego zdziwienia salonu "kto tak naprawdę rządzi Polską".
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #790 dnia: 29 Lipca 2017, 16:42:56 »
Cytuj
Rezro powiem to ostatni raz na tym forum jesteś debil. I żeby nie było, że kogoś obrażam. To tylko fakt.
Fakt jest taki, że jeśli Rezro faktycznie ma iloraz inteligencji odpowiadający temu co kiedyś nazywał się debilizmem, to ta wypowiedź świadczy tylko o skrajnym chamstwie a nie - jak byłoby w przypadku braku dowodu na niskie IQ - skrajnym chamstwie i skrajnej głupocie. Warto o tym pamiętać zanim zacznie się kogoś wyzywać stosując przestarzałe terminy medyczne  :blk

Cytuj
Sędzia Milewski to za działania jakiej ustawy wyrażał gotowość do bycia w dyspozycji na telefon? I co mu się po tym stało? Czy został wyrzucony z zawodu na zbity pysk, czy poklepany po główce przez swoich?
Co ma wspólnego domniemane złamanie prawa przez jakiegoś sędziego z faktem, że zbyt duże uprawnienia ministra sprawiedliwości pozwalają mu sterować sądami? Jedno nie wyklucza drugiego, więcej - nie wchodzi z nim w żadną interakcję.

Cytuj
Ministra zaś można łatwo odwołać jak urośnie, więc władzę nad nim ma ten, kto kontroluje sejmową większość.
To odpowiedź mniej więcej tak sensowna jak twierdzenie, że panspermia wyjaśnia skąd wzięło się życie. Nic nie wyjaśnia, przesuwa pytanie tylko o poziom wyżej. Jak dla mnie nie ma różnicy czy za to, że ktoś umarł ze starości wsadzi mnie do więzienia superminister czy superprezes który go kontroluje. Inna sprawa, że odwołanie ministra to jednak jakaś procedura i jeśli minister kontroluje policję i sądy, to w momencie w którym Pan Prezes choćby pomyśli o odwołaniu go, do domu Pana Prezesa o 4 nad ranem może wpaść oddział specjalny, wybić mu resztkę zębów, a potem również zamknąć za czyjąś śmierć ze starości.

Cytuj
fałszywego zdziwienia salonu "kto tak naprawdę rządzi Polską"
Bardzo śmieszy też przypisywanie innym nieistniejących emocji. Nikt się niczemu nie dziwi, wszyscy wiedzą że Polską rządzi grupa mało kompetentnych ludzi, którzy od 25 lat nie zajmują się niczym innym :D

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #791 dnia: 29 Lipca 2017, 16:51:21 »
Rezro powiem to ostatni raz na tym forum jesteś debil. I żeby nie było, że kogoś obrażam. To tylko fakt.

Ocena kogoś kto nie potrafi odpowiedzieć na pytania i przejrzeć oczywistej oczywistości dobrze znanej równocześnie podając się za autorytet, jest warta tyle co nic i tylko świadczy o tobie.

Sędzia Milewski to za działania jakiej ustawy wyrażał gotowość do bycia w dyspozycji na telefon? I co mu się po tym stało? Czy został wyrzucony z zawodu na zbity pysk, czy poklepany po główce przez swoich?

Ale ponownie co ma piernik do wiatraka? Dobrowolna korupcja a prikaz z góry to dwie różne sprawy. Poza tym kto był ówcześnie ministrem sprawiedliwości i czyim obecnie ministrem jest ów pan? Choć unikając oskarżeń o demagogię akurat Gowin zlecił śledztwo w sprawie, a sędziemu upiekło się jedynie dzięki pozycji świadka koronnego, no bo jak przy aferze ośmiorniczkowej ważniejsze jest kto za tym stał.

Ministra zaś można łatwo odwołać jak urośnie, więc władzę nad nim ma ten, kto kontroluje sejmową większość.

Czyli osoba co ma teczki i wyrokiem sądu najwyższego może unieważnić praktycznie wszystko oraz wydać nakaz aresztowania rządu i sejmu?, bowiem tym co hamuje gigantyczny autorytet sądu jest prawo.. no ale wiemy jak z przestrzeganiem prawa w republikach bananowych. Stosując ten sam argument, Putina również można łatwo odwołać.. tyko niech ktoś spróbuje to się przekona która instytucja zajmuje się tak naprawdę odwoływaniem.

To też jest efekt działania obecnej konstytucji, i fałszywego zdziwienia salonu "kto tak naprawdę rządzi Polską".

Wybacz ale mieszają ci się fakty.. to o czym mówisz to normalna rzeczywistość.. rząd rządzi, sejm obraduje, sąd sądzi (fakt, mamy nieco zbyt luźny system sądowniczy ale bez przesady). To co mamy teraz to prezydenta decydującego kogo zaprzysiąc mimo że ma on tu jedynie rolę reprezentatywną oraz ułaskawiającego skazanych nim ci zostaną skazani, premiera komentującego wyroki sądu i odmawiającego ich uznania bo tak się "panu wydaje", no i "sędziów" z "odzyskanego" przez PiS Trybunały Konstytucyjnego stwierdzających przed przyjęciem ustawy jej konstytucyjność, co może by zabawne gdyby nie to że ta instytucja nie działała w legalnym składzie. Istny Kargul i Pawlak, Dyzma i Bareja.. a ty to jeszcze popierasz? Już widzę jak leczysz sobie na serio wysypkę na ręce metodą Asha Williamsa..
« Ostatnia zmiana: 29 Lipca 2017, 16:59:05 wysłana przez Rezro »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #792 dnia: 29 Lipca 2017, 17:08:04 »
Nikogo nie popieram ad personam. Propsuję tylko tym, którzy chcą wywalić z polskiego życia społeczno-politycznego złogi po trupie Unii Wolności, i polipy po duchowych spadkobiercach KPP. Szkoda, że robi to PiS a nie jacyś lepsi, ale cóż zrobić...

Teraz Rezro musisz udowodnić że o grubej kresce gadał Kaczyński, ale jak Piątkowi się udało wykazać że Macierewicz bierze kasę od Putina, to pewnie i to też :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #793 dnia: 29 Lipca 2017, 18:20:29 »
Inna sprawa, że odwołanie ministra to jednak jakaś procedura i jeśli minister kontroluje policję i sądy, to w momencie w którym Pan Prezes choćby pomyśli o odwołaniu go, do domu Pana Prezesa o 4 nad ranem może wpaść oddział specjalny, wybić mu resztkę zębów, a potem również zamknąć za czyjąś śmierć ze starości.

Dokładnie! Na tym polega trójpodział władzy że policja (zazwyczaj podlegająca władzy wykonawczej) może aresztować ale nie może podjąć decyzji o aresztowaniu (choć i tak instytucja ta jest realnie najsilniejsza), tą decyzję może podjąć jedynie sąd ale ten zaś nie może decydować o podstawie prawnej.. jest on niejako maszyną dla której (przynajmniej w teorii) liczy się tylko prawo, zaś o podstawie prawnej decyduje sejm/parlament który jednak nie ma żadnej realnej siły by podjąć decyzję o aresztowaniu. Dzięki temu żadna z tych instytucji przynajmniej w teorii nie może dokonywać aktów samowoli bowiem instytucje te wzajemnie się szachują i w normalnym kraju po złamaniu prawa przez sejm, rząd czy prezydenta, sąd automatycznie podjął by procedure.. nie, nie unieważnienia wadliwego prawa.. Impeachmentu, bowiem nie ma o tym mowy by któraś z instytucji łamała prawo. Niestety u nas PO które jak najbardziej winię, nie wyciągnęło wniosków z afer CBA i nie zabetonowało prawa na wypadek powrotu PiS do władzy, a że Polacy w przeciwieństwie do Amerykanów którzy dla zasady głosują na prezydenta z przeciwnej frakcji niż parlament tego nie zrobili to mamy spisek dwóch instytucji kryjących swoje akty bezprawia i bezsilny sąd który nie jest w stanie dosłownie nic z tym zrobić. Na "szczęście" pozostaje jeszcze metoda klasyczna której niedopuszczanie jest celem demokracji, o czym lemingi polityczne oczywiście nie wiedzą.

Bardzo śmieszy też przypisywanie innym nieistniejących emocji. Nikt się niczemu nie dziwi, wszyscy wiedzą że Polską rządzi grupa mało kompetentnych ludzi, którzy od 25 lat nie zajmują się niczym innym :D

Nie wszyscy.. z zasady ci co się najbardziej burzą dokonali tego odkrycia niedawno i teraz projektują swoje emocje na innych. Tak działają te całe ruchy oburzonych/niedouczonych ala Kukiz.

Nikogo nie popieram ad personam. Propsuję tylko tym, którzy chcą wywalić z polskiego życia społeczno-politycznego złogi po trupie Unii Wolności, i polipy po duchowych spadkobiercach KPP. Szkoda, że robi to PiS a nie jacyś lepsi, ale cóż zrobić...

Zadać sobie pytanie o cel.. a celem PiS'u nie jest odsunięcie UW czy KPP (chodzi ci o rozwiązaną w 38'mym Komunistyczną Partię Polski ???). Ich celem jest wprowadzenie w Polsce autorytaryzmu, co na dzień dzisiejszy jest praktycznie faktem bo autentycznie omal tak się nie stało. Zaś skoro o złogach mowa to nie zapominajmy że najwięcej byłych członków PZPR'u jest właśnie w PiS'ie co też tłumaczy ich mentalność.

Teraz Rezro musisz udowodnić że o grubej kresce gadał Kaczyński, ale jak Piątkowi się udało wykazać że Macierewicz bierze kasę od Putina, to pewnie i to też :hyh

Ale kogo obchodzi co gadają politycy? Politycy to zawodowi kłamcy! Jeśli nawiązujesz do ugody po okrągłym stole to faktem jest tylko to że dzięki niej jesteśmy krajem demokratycznym. Gdyby sami komuniści (a w zasadzie młodzi socjaliści z obrębu PZPR'u) wtedy władzy nie oddali to byśmy byli teraz tam gdzie dziś jest Ukraina. To jest fakt. Dla mnie na dzień dzisiejszy liczy się to że również faktem jest że to właśnie w PiS'ie jest najwięcej byłych działaczy PZPR'u (np. sędzia Andrzej "skazałem w komunie Komora za działalność opozycyjną, po to by Ziobro mianował mnie potem prokuratorem" Kryże), w czym biją nawet SLD w którym wbrew mitom działa również wielu lewicowych post-Solidarnościowców. Wybacz Squonk, ale właśnie w największym złogu PZPR'u i Ruskiej agentury w Polsce widzisz rozwiązanie nieistniejącego problemu, bo po 30'tu latach większość z tego od grubej kreski już się dawno rozeszła w cztery strony świata, z wyjątkiem oczywiście tych co poza polityką żyć nie potrafią i usilnie starają się teraz pozostać przy władzy pod hasłami de-komunizacji. Jak widać Kurski miał tu rację..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #794 dnia: 29 Lipca 2017, 19:57:13 »
Kryże? Zgrany i nudny argument.

#ziew

Dlaczego po 1989 roku nie został on wywalony na zbitą dupę przez politycznych poprzedników tych, którzy dziś wytykają Ziobrze że go wziął do siebie? Wziął boście nie zrobili porządków w sędziowskim burdelu. A jak na jakobina przystało, cel dla Ziobry uświęcał środki.

Trzeba było wywalać na zbity ryj komuchów, a nie z nimi wódę pić i gadać że to ludzie honoru :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #795 dnia: 30 Lipca 2017, 07:15:08 »
Może i zgrany, ale prawdziwy bo takich Kryże to w PiS jak mówiłem jest cała masa i w internecie można znaleźć całe listy twardogłowych komuchów których partia rzekomo walcząca z komunistami ma w szeregach, bądź z którymi współpracowała. Bo taka jest prawa że naczelni "wrogowie komuny" właśnie na komunę teraz głosują.

No i jak już mówiłem.. pełna zgoda! Jak najbardziej winię tu PO że po nierządzie lat 2005-2007 nie zrobili porządku z czymś co teraz jest źródłowym problemu. Śmieję się jednak w twarz ludziom którzy z powodu oburzenia że parę socjalistów z SLD nie zostało ukaranych po 89'tym, próbują przywrócić to co było przed 89'tym. Serio.. śmiech na sali! Jak można w ogóle zawierzać tak bezczelnej hipokryzji?

:face:

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #796 dnia: 30 Lipca 2017, 10:20:58 »
Ważne że dziś PiS rozwala pookrągłostołowy układ spod znaku Unii Wolności i postkomuny z SLD i PSL, a mniej ważne jakimi rękami to robi. Tak to na rewolucjach bywa :hyh
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #797 dnia: 31 Lipca 2017, 07:46:25 »
A niech sobie rozwalają, byle by to robili legalnie i zgodnie z zasadami demokracji bo jak najbardziej jest to możliwe. Ja tam jednak widzę różnicę między rozwalaniem Polski a politycznymi gierkami.. skoro Jarukowicz jej nie widzi to niech się nie zdziwi jak kiedyś skończy jak Mussolini czy Janukowycz, bo właśnie takie są skutki lekceważenia demokracji. Tak to w rewolucjach bywa.. a szczególnie że ta pożera własne dzieci :zomb:

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #798 dnia: 31 Lipca 2017, 14:46:25 »
Opinie o rzekomej nielegalności poczynań PiSu są tak samo wiarygodne, jak zdanie wieprzka zawożonego do rzeźnika, na temat kiełbasy.

Ale jak ktoś chce mieć Stuhra i Chajzera za autorytety...
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #799 dnia: 31 Lipca 2017, 14:46:43 »
Opinie o rzekomej nielegalności poczynań PiSu są tak samo wiarygodne, jak zdanie wieprzka zawożonego do rzeźnika, na temat kiełbasy.

Ale jak ktoś chce mieć Stuhra i Chajzera za autorytety...
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.