Autor Wątek: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...  (Przeczytany 355517 razy)

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #760 dnia: 05 Października 2016, 09:47:18 »
40 Milionów HomoPutinus (dawniej HomoSovietus) będzie między 4 a 7 października chowanych po bunkrach.

To Rosjanie już naprawdę nie mają co robić z pieniędzmi? Dlatego świat powinien w tym czasie zaciskać kciuki bo z Ruskimi nigdy nie wiadomo i choć mija się to z ideą zaskakującego ataku to takie marnotrawstwo pieniędzy potencjalnie może być uzasadnione próbą przeprowadzenia prewencyjnego ataku.

Do tego dochodzi to że Prezydent Słowacji coś tam ostatnio powiedział że jest zdania iż w najbliższych miesiącach w europie wybuchnie wojna

To mało istotne, takie plotki krążą praktycznie zawsze i to ich brak jest powodem do obawy. Prawda jest jednak taka że woja taka nie ma sensu.. nie że Ruscy należą do logicznych więc nigdy nie wiadomo.

Obama nie podpisał oświadczenie w którym zawarte było stwierdzenie że USA w razie wojny nigdy nie zaatakuje pierwsza głowicami nuklearnymi.

To mało istotne bo gdyby miało dojść do takiego ataku to papier go nie powstrzyma a Ruscy sami zawarli w planie strategicznym stwierdzenie że mogą to zrobić więc i Obama byłby idiotą zachowując zbytnią pobłażliwość. Z drugiej strony reakcja Rosji może być odpowiedzią na żart o Trumpie.. w końcu w tych zawarta często jest odrobina prawdy.

Chiny ogłosił sojusz wojskowy z Rosją...

Trzymaj przyjaciół blisko a wrogów najbliżej.. nie wiem jaki jest Chiński odpowiednik ale mają oni fajne powiedzonko o czekaniu nad rzeką aż wrogowie nią spłyną (aka mądra osoba czeka na okazję). Sojusz wojskowy z Rosją nie wiele znaczy bo Rosja nie jest partnerem handlowym Chin w przeciwieństwie do Europy i USA.. jest tylko zasobnym wujkiem który psioczy na sąsiadów i nie potrafi zrobić użytku z tego co ma a Chiny są w potrzebie przytakując Rosji by zajść ją od placów. Ironią jest tu to że Rosja naprawdę łudzi się że Chiński model gospodarczy może być dla niej przyszłością co tylko pokazuje ich ignorancję co do ekonomii bo Chiny mają ten sam model co zachód a tylko odmienne warunki społeczne. Do tego w grę wchodzi Japonia i w sumie świadomość Chin że to Amerykanie w zasadzie trzymają ich w miejscu.

Rodrrik

  • Mł. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 309
  • "Władza jest zawsze gwałtem na ludziach"
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #761 dnia: 05 Października 2016, 14:50:34 »
To Rosjanie już naprawdę nie mają co robić z pieniędzmi? Dlatego świat powinien w tym czasie zaciskać kciuki bo z Ruskimi nigdy nie wiadomo i choć mija się to z ideą zaskakującego ataku to takie marnotrawstwo pieniędzy potencjalnie może być uzasadnione próbą przeprowadzenia prewencyjnego ataku.

Dla mnie osobiście prawdopodobne jest to że właśnie między 4 a 7 ruscy wyślą w piach resztę świata chowając swoich po bunkrach. Taki o to jak sam napisałeś prewencyjny atak, po którym 40 milionów ruskich mogło by przejąć bez większych problemów ziemię. Co prawda nie zdatną do życia ale jednak mogło by się okazać że są najliczniejszą nacją na jałowych pustkowiach.
Co prawda prawdopodobne jest to tak samo jak to że Putin odkrył ostatnio Fallouta, zakochał się i postanowił stworzyć swój Rusian - Tec.
No ale cóż, jakoś nie chce mi się wierzyć że od tak 1/3 rosyjskiej ludności będzie a właściwie jest chowana po bunkrach. Zwłaszcza że dziś całe wojska rakietowe byłego ZSRR zostały włączone w stan gotowości bojowej. Putin do tego wstrzymuje porozumienie ws. plutonu. Nie mówiąc o zerwaniu sojuszu w Syrii.
Wiem jedno : "Coś będzie się działo"

Cytuj
To mało istotne bo gdyby miało dojść do takiego ataku to papier go nie powstrzyma a Ruscy sami zawarli w planie strategicznym stwierdzenie że mogą to zrobić więc i Obama byłby idiotą zachowując zbytnią pobłażliwość. Z drugiej strony reakcja Rosji może być odpowiedzią na żart o Trumpie.. w końcu w tych zawarta często jest odrobina prawdy.

Widzisz, pomimo że moje poglądy są daleko od "lewaka" to wydaje mi się że w razie takiej wojny Obama lepiej pokierował by Ameryką. Trump jeśli obejmie prezydenturę to nie będzie zaraz wysyłał atomic w tych "głupich". Putina lubi i przez pierwszy rok pewnie będzie zajęty obserwowaniem budowy muru z Meksykiem. Jeśli Ruscy chcą wojny to raczej przed wyborami w Ameryce. Bo to idealny czas na zamęt w dowódctwie państwa.
"Choć droga jest bez końca
Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody
By drogi swej nie zmieniać "

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #762 dnia: 06 Października 2016, 00:12:31 »
po którym 40 milionów ruskich mogło by przejąć bez większych problemów ziemię. Co prawda nie zdatną do życia ale jednak mogło by się okazać że są najliczniejszą nacją na jałowych pustkowiach.

W teorii.. w praktyce jednak szacunki co do nuklearnej apokalipsy są ostro przeszacowane. Większość bomb uderzy w duże miasta a zadupia postaną w większości nietknięte tym bardziej jednak że znaczny odsetek bomb jest przenoszony za pomocą samolotów nie ICBM. Zasadniczo 40 mln. to również nie tak dużo (taka Polska) przy 7.2 mld. ludności ziemi i dodajmy że większość schronów jest raczej przeciwlotniczych a nie nuklearnych nie zapewniając wcale tak dobrej ochrony. Ponadto głównym celem ataku było by USA i Europa oraz w odwecie Rosja a nie sądzę by Ruskim chciało się bombardować Afrykę, co najwyżej prewencyjnie wysadzili by sąsiadów takich jak Chiny, Pakistan i indie by ci nie wbili im noża w plecy (w sumie wojna równie dobrze mogła by wybuchnąć tam). Nawet po wojnie nie zapowiada się by bez wsparcia Kremla Rosja przestała by być syfem. W sumie więc taki samobójczy ruch byłby samobójczy i nie można go porównywać do czasów Kuklińskiego gdzie można było zakładać brak odpowiedzi. No ale znowu.. to Ruscy.

Co prawda prawdopodobne jest to tak samo jak to że Putin odkrył ostatnio Fallouta, zakochał się i postanowił stworzyć swój Rusian - Tec.

Z tego co mówią to jest to tak samo prawdopodobne w jak i w przypadku Jara.. Putin wbrew temu co można by sądzić jest tak naprawdę znanym techno-ignorantem.

No ale cóż, jakoś nie chce mi się wierzyć że od tak 1/3 rosyjskiej ludności będzie a właściwie jest chowana po bunkrach.

Będzie niezły burdel.. można śmiało założyć że połowa z tego utknie po drodze.

Zwłaszcza że dziś całe wojska rakietowe byłego ZSRR zostały włączone w stan gotowości bojowej.

To akurat mnie nie dziwi.. w końcu na tym polegają ćwiczenia.

Putin do tego wstrzymuje porozumienie ws. plutonu. Nie mówiąc o zerwaniu sojuszu w Syrii.

To akurat typowe więc nie wyciągałbym z tego wniosków.. gdyby Putin nagle zrobił się nienaturalnie miły to co innego.

Wiem jedno : "Coś będzie się działo"

To akurat zapowiedziano.. Ruscy zresztą robią takie odpały regularnie tylko dotychczas nie na taką skalę.

Widzisz, pomimo że moje poglądy są daleko od "lewaka" to wydaje mi się że w razie takiej wojny Obama lepiej pokierował by Ameryką.

To akurat nie tajemnica.. przed jankesami istny wybór pomiędzy kulą a trucizną..

Trump jeśli obejmie prezydenturę to nie będzie zaraz wysyłał atomic w tych "głupich". Putina lubi i przez pierwszy rok pewnie będzie zajęty obserwowaniem budowy muru z Meksykiem.

Wręcz przeciwnie.. Trump to jedyna osoba na tyle hora by przeprowadzić prewencyjny atak jądrowy.. na tym polega zresztą żart co do jego pierwszej decyzji jako prezydenta. Lubienie w polityce to kwestia nieistotna a mur to wcale nic nowego.. zresztą sporo osób nie wie że to Obama jeszcze jako kongresmen go zaprojektował.

Jeśli Ruscy chcą wojny to raczej przed wyborami w Ameryce. Bo to idealny czas na zamęt w dowódctwie państwa.

Wręcz przeciwnie.. organy państwa są dość silne i to okres wymiany kadry tuż po wyborach jest najbardziej wrażliwy. Do wyborów ludzie są na stanowiskach i w razie czego tam pozostaną.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #763 dnia: 06 Października 2016, 12:01:03 »
Lol, muszę o tym powiedzieć! Pachoły z PiS by zapewnić funkcjonowanie swojej pseudo-komisji w sprawie Amber Gold która oczywiście nie rozwiąże nic poza nieudolnym próbami obarczenia Tuska, ZABLOKOWALI wprowadzenie poprawki rozszerzającej kontrolę KNF na parabanki (przypomina że to dzięki KNF sprawa została wykryta). Mówiąc wprost PiS ponownie z powodu swojej małostkowości stwarza poważne zagrożenie dla Polski i Polaków. Czy ktoś się nawet dziwi?

 :pen: :pen: :pen: :pen: :pen: :pen: :pen:

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #764 dnia: 08 Listopada 2016, 09:40:30 »
Sorry za TVN, ale nie chce mi się szukać "obiektywnych" źródeł:
http://www.tvn24.pl/trzech-sedziow-tk-odmowilo-udzialu-w-rozprawie-komentarze,690058,s.html

W absolutnym skrócie: Trzech aktywnych sędziów wybranych dotychczas przez PiS odmówiło udziału w posiedzeniu domagając się złamania prawa w kwestii niedopuszczonych do orzekania sędziów wybranych przez PiS do rezerwy (no bo w końcu nie było wakatów). Nie ma tu większych wątpliwości że sprawa kwalifikuje się do dyscyplinarki ale zablokowało to działanie trybunału w trakcie wyborów nowego prezesa. Zobaczymy jak spawa potoczy się dalej choć zapewne jak zawsze zdecyduje konstytucja dla której będzie to poważny test.

PS: Dziwne że nikt nie napisał jeszcze niczego o Mistralach Macierewicza, no ale w sumie to coś czego można by się po nim spodziewać..

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #766 dnia: 19 Marca 2017, 14:43:40 »
Spokojnie.. nic o polityce ale lekcja ekonomii. W serialu Iron Fist (którego recenzję dam niedługo) w odcinku czwartym ok. 20 min. pojawia się wątek cen sprzedaży leku. Oczywiście kontekst wydarzenia jest inny ale chyba tego nie zaadresują więc myślę że należą się wyjaśnienia. Otóż firma opracowała lek którego koszt produkcji wynosi 5$ ale chcą go sprzedać za 50$. Dodajmy że transakcja dotyczy głównie krajów trzeciego świata ale.. właśnie dlatego zapłaci za niego WHO. Co więcej prawdopodobnie nie wyjaśnią że zazwyczaj koszt produkcji to ułamek ceny nie bez powodu. W tych 50$ tylko 5$ stanowią koszta produkcji zazwyczaj zaś 40$ to koszty badań (dlatego ceny nowo opracowanych produktów spadają tak gwałtownie wraz spłatą takowych, a bez badań nie będzie nowych leków a więc potencjalnie więcej ofiar) i co najwyżej 5$ koszta operacyjne w tym ułamek tego trafia do udziałowców.

Choć kapitaliści kierują się zazwyczaj chciwością to nie można być idiotą i uważać że większość tej kasy trafia do materaców bogaczy. Co populiści zazwyczaj ignorują to jest to że większość zarobionej kasy trafia na inwestycje które to są faktycznym źródłem dobrobytu nawet z perspektywy szaraczków jako że im więcej towaru tym jest on tańszy, nie mówiąc już o poprawie jakości z powodu modernizacji produkcji. Nawet kasa wydana na potrzeby własne milionerów trafia na dół bo w końcu kto te towary luksusowe i usługi wykonuje? Szarzy ludzie..

Mówię to bowiem ludzie powszechnie mają kompletnie złe pojęcie o tym jak działa świat i myślą że wszystko sprowadza się do kasy.. jak na ironię w wyższej ekonomii ta sporo traci na znaczeniu bo liczy się własność i skomplikowane zależności, jak np. to że producenci konsol sprzedają sprzęt poniżej kosztów produkcji by zarobić więcej na grach. Niestety elementarne braki w rozumieniu ekonomi nawet na najwyższym szczegółu, jest największą plagą trapiącą obecny świat. Mam nadzieje że dało to wam coś do zrozumienia.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #767 dnia: 21 Marca 2017, 21:35:00 »
jak producenci drukarek i urządzeń kopiująco-drukujących na tonerach,
jak rolnictwo na nawozach,
jak dystrybutorzy energii elektrycznej na urządzeniach przesyłowych,
itd, itp

ameryki nie odkryłeś, kwestia tego czy zdrowo myślący człowiek daje się zwieść konsumpcjonizmowi i czy potrafi z rynku wtórnego za minimalną cenę zdobyć coś dla siebie potrzebnego.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #768 dnia: 22 Marca 2017, 16:04:24 »
Ameryki odkryć nie zamierzałem, ale zirytowało mnie potraktowanie tego po macoszemu.. sam film świetny ale mogli się nieco bardziej postarać.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #769 dnia: 24 Lipca 2017, 20:34:43 »
No to mamy wojnę na górze..  :tkk

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #770 dnia: 24 Lipca 2017, 20:55:16 »
Byłoby ciekawie, ale nie mogę się zgodzić. Jak dla mnie to wygląda raczej na przepychankę na linii Ziobro-Duda. Gdyby chodziło o jakąś większą walkę czy sprzeciwienie się Kaczyńskiemu, prezydent nie powtarzałby przy każdej okazji jak świetny jest "obóz dobrej zmiany" i jak nieszczęśliwym przypadkiem te dwie ustawy im nie wyszły, bo za dużo dają ministrowi sprawiedliwości (tutaj pełna zgoda). Odczytuję to raczej jako deal typu: "podpiszę wam tę jedną ustawę o której najmniej się mówi, a te dwie napiszcie jeszcze raz tak żebym to ja mógł robić to co Zbyszek, bo jednak to ja jestem prezydentem i słabo trochę było do tej pory", przeprowadzony w taki a nie inny sposób (publicznie, bez wcześniejszego ustalenia - bo raczej go nie było, nie przepycha się w nocy rozpaczliwie ustawy jeśli wie się, że i tak zostanie zawetowana) głównie dlatego, że prezydentowi pewnie było przykro że jest Adrianem i chciał zrobić coś pokazowego.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #771 dnia: 24 Lipca 2017, 21:19:27 »
Byłoby ciekawie, ale nie mogę się zgodzić. Jak dla mnie to wygląda raczej na przepychankę na linii Ziobro-Duda.

Też tak myślałem ale do wystąpienia Beaty Szydło która oficjalnie ogłosiła jakie stanowisko zajęła partia.. wojna. Duda oficjalnie został uznany przez prezesa za zdrajcę i nie ma już innej opcji jak iść na konfrontację bo prezes nie wybacza.

Gdyby chodziło o jakąś większą walkę czy sprzeciwienie się Kaczyńskiemu, prezydent nie powtarzałby przy każdej okazji jak świetny jest "obóz dobrej zmiany" i jak nieszczęśliwym przypadkiem te dwie ustawy im nie wyszły, bo za dużo dają ministrowi sprawiedliwości (tutaj pełna zgoda).

Bo prezydent nie chciał iść na konfrontację i zapewne wciąż liczył na refleksję jak Aniołki Kaczyńskiego przed wyrzuceniem z partii. On nie robi tego zresztą ze szczytnych powodów, bo te "za dużo władzy" tak naprawdę oznacza utratę części kompetencji prezydenta.. pycha PiS okazała się szczałem w stopę bo bycie ignorowanym to jedno ale zamach na zabawki Dudy to nawet dla aparatczyka za dużo.

Odczytuję to raczej jako deal typu: "podpiszę wam tę jedną ustawę o której najmniej się mówi, a te dwie napiszcie jeszcze raz tak żebym to ja mógł robić to co Zbyszek, bo jednak to ja jestem prezydentem i słabo trochę było do tej pory", przeprowadzony w taki a nie inny sposób (publicznie, bez wcześniejszego ustalenia - bo raczej go nie było, nie przepycha się w nocy rozpaczliwie ustawy jeśli wie się, że i tak zostanie zawetowana) głównie dlatego, że prezydentowi pewnie było przykro że jest Adrianem i chciał zrobić coś pokazowego.

Zapewne takie było założenie, ale z drugiej prezes tak naprawdę nie dał mu innej opcji.. poza tym jest jeszcze coś. Nie mówi się jeszcze o tym ale Duda zasugerował wprost że na jego decyzję miały wpływ głosy w samym PiS które wyraziły niezadowolenie z powodu zmiany ustroju Polski na autorytarny. W PiS'ie mimo wszystko obok czerwonych jest grupa post-Solidarnościowców dla której szokiem było gdy dowiedzieli się że przegłosowali zamach stanu. Mimo wszystko jeśli dojdzie do powstania frakcji prezydenckiej to jest nadzieja dla kraju.
« Ostatnia zmiana: 24 Lipca 2017, 21:26:53 wysłana przez Rezro »

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #772 dnia: 24 Lipca 2017, 22:56:52 »
Zobaczymy. Problem w tym że zamach stanu został już dawno przegłosowany w związku z pozbawieniem nas trybunału konstytucyjnego. Wypowiedzi randomowych polityków PiS są faktycznie trzymane w tonie dość postapokaliptycznym, więc kto wie... Zostaje czekać czy prezes powie "jednak złożył mi spóźniony hołd, ja wymyśliłem mu karę, więc nadal możemy go lubić", czy może "właśnie sobie przypomniałem że ty też zabiłeś mi brata"  :/

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #773 dnia: 25 Lipca 2017, 09:48:30 »
Dokładnie. Niemniej strawa Trybunału była jeszcze na tyle śliska że można było wmawiać sobie że to faktycznie "odbijanie go z rąk złej Platformy". Upoważnienie jednak prokuratora generalnego do usuwania sędziów i członków rady sądowniczej to jednak już coś rodem z Sędziego Dreda..

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #774 dnia: 25 Lipca 2017, 19:07:03 »
Napisz gdzie to jest zapisane?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #775 dnia: 26 Lipca 2017, 17:44:24 »
Nie ma to jak argument z ignorancji? Co nie? Kim dla ciebie jest taki profesor Andrzej Rzepliński, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej mecenas Jacek Trela, Przewodniczący KRS Dariusz Zawistowski, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Maciej Bobrowicz, I prezes Sądu Najwyższego profesor Małgorzata Gersdorf, czy były prezes Sądu Najwyższego Adam Strzembosz mówiący dokładnie to samo (do znalezienia w 10 sekund). No ale ty jak zawsze wiesz lepiej, choć wątpię byś projekt sam przeczytał..

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #776 dnia: 26 Lipca 2017, 17:54:26 »
Nie ma to jak argument z ignorancji? Co nie? Kim dla ciebie jest taki profesor Andrzej Rzepliński, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej mecenas Jacek Trela, Przewodniczący KRS Dariusz Zawistowski, prezes Krajowej Rady Radców Prawnych Maciej Bobrowicz, I prezes Sądu Najwyższego profesor Małgorzata Gersdorf, czy były prezes Sądu Najwyższego Adam Strzembosz mówiący dokładnie to samo (do znalezienia w 10 sekund). No ale ty jak zawsze wiesz lepiej, choć wątpię byś projekt sam przeczytał..
Nikim. Prawnicza sitwa wyhodowana na złogach po dawnej Unii Wolności, zasilana obornikiem ze środowiska Wyborczej i TVN. Dla leszczy nadzwyczajna kasta, ale kto tam co lubi.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 955
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #777 dnia: 26 Lipca 2017, 19:42:08 »
no właśnie czytałem projekt i dlatego proszę abyś zacytował.
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #778 dnia: 27 Lipca 2017, 17:29:29 »
Nikim. Prawnicza sitwa wyhodowana na złogach po dawnej Unii Wolności, zasilana obornikiem ze środowiska Wyborczej i TVN. Dla leszczy nadzwyczajna kasta, ale kto tam co lubi.

Nawet jeśli to coś wpływowa ta Unia Wolności skoro obsadziła każde ważne stanowisko w Polskich sądach.. nie mówiąc już o UE. Wybacz ale jeśli ktoś tak jak PiS twierdzi że sam Bóg i Diabeł jest przeciwko nim, to raczej stawiałbym że to oni są tak naprawdę przeciwko wszystkim. I nawet jeśli o dziwo podzielam złą opinię o Polskich sądach to jednak leczenie wysypki ebolą nikomu na dobre nie wyszło. Sądy należy zreformować ale nie tak, wszak wiele patologii sądowych wynika z fatalnego prawa, a więc polityków piszących ustawy po nocach.. naprawdę nie chcę wierzyć że oddajesz portfel w opiekę notorycznemu kryminaliście, bo ci dziecko podbiera z niego kasę?

no właśnie czytałem projekt i dlatego proszę abyś zacytował.

Skoro czytałeś to proszę o cytaty bo i "mój tata pracuje w Nintendo". Każda łamaga potrafi powołać się na naukę i nie przytaczając żadnych dowodów domagać się dowodu że jego racja nie jest ta właściwa.. because science! I nie oszukujmy się.. ja wiem że ściemniasz, bo to nie po raz pierwszy twój poziom intelektualny rozłazi się z deklaracjami. Ja podałem swoje źródła i choć Squonk może sobie wierzyć że to sitwa to wcale nie ja pajacu muszę tu coś komuś udowadniać. To ty kwestionujesz tych ludzi, ja o ile sobie przypominam do ciebie się nie odnosiłem?

Adam

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 479
    • Szepczący w ciemności
Odp: Apokalipsa (ta pre i ta post) wpierw zaczyna się w umysłach...
« Odpowiedź #779 dnia: 27 Lipca 2017, 18:45:55 »
Cytuj
Nikim. Prawnicza sitwa wyhodowana na złogach po dawnej Unii Wolności, zasilana obornikiem ze środowiska Wyborczej i TVN. Dla leszczy nadzwyczajna kasta, ale kto tam co lubi.
:D :hyh ;D Sugerowałbym jednak zyskanie chociaż porównywalnego poziomu wykształcenia przed uprawianiem takiego stand-upu  :wrth:

Swoją drogą, właśnie przez taki brak szacunku do wykształconych ludzi czeka się w Polsce 3 lata na wizytę u lekarza, podręczniki szkolne są coraz bardziej prymitywne, a sądy działają jak działają. Polecam dalej iść tą drogą i dalej narzekać  :spk

Drugie "swoją drogą" - za to Zbigniew Zniszczę Życie Wszystkim Którzy Nie Zgadzają Się Z Tym Że Mój Ojciec Miał Żyć Wiecznie A W Wolnych Chwilach Doprowadzę Do Śmierci Tysięcy Ludzi Którzy Mogliby Żyć Gdyby Dostali Przeszczep nie jest "sitwą" i nie będzie nadużywał uprawnień?  :spk Polecam przejść się po szpitalach w Krakowie i zobaczyć jak wspaniale służy zwykłym ludziom... chyba że nie są z nim spokrewnieni i nie umierają ze starości, to wtedy mogą czekać w kolejkach sztucznie wydłużonych przez nadprogramowe kontrole które nic nie wykazują  :spk

Cytuj
ja wiem że ściemniasz, bo to nie po raz pierwszy twój poziom intelektualny rozłazi się z deklaracjami. Ja podałem swoje źródła i choć Squonk może sobie wierzyć że to sitwa to wcale nie ja pajacu muszę tu coś komuś udowadniać.
No  :cnsd , minimum szacunku...