Autor Wątek: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?  (Przeczytany 11348 razy)

Morog

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« dnia: 24 Listopada 2008, 11:52:00 »
jak w temacie?
prosze o zrozumiałe metody bo nie do końca łapie slang  ::)

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #1 dnia: 24 Listopada 2008, 15:37:51 »
Sama od czasu do czasu spadnie z nieba po wybuchu, tak jak i sam alien blaster, bo ten przy rozbitym spodku to nie jedyny egzemplarz w grze.

Morog

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #2 dnia: 24 Listopada 2008, 18:16:26 »
rozumiem, że moze sie pojawić wszędzie?

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #3 dnia: 24 Listopada 2008, 18:18:46 »
Wpisz na youtube fallout 3 alien blaster. Znajdziesz wszystkie możliwe lokalizacje amunicji i broni.

Morog

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #4 dnia: 24 Listopada 2008, 18:28:56 »
widzialem
ale może jestem ślepy ale niewiele z tych filmików widze

manny_calavera

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
  • A pirate I was meant to be ;D
    • My YouTube profile
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #5 dnia: 25 Listopada 2008, 01:07:44 »

MaDremer

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #6 dnia: 26 Marca 2010, 18:54:50 »
Co do tego AB to was nie rozumiem. Jedyny egzemplarz jaki znalazłem to ten przy UFO i amunicja z tego samego miejsca. No i właśnie nie rozumiem o co chodzi wam z tymi spadającymi meteorytami, bo ciągle o nich czytam. Nigdy nic mi nie spadło, ale wierze wam, bo Ognista Lanca musi się skądś brać; ale co do meteorytów to jak ta sprawa z nimi wygląda tzn. kiedy one spadają, gdzie, i czy może trzeba mieć jakieś dodatki do gry czy co trzeba zrobić żeby "dostać w łeb meteorem" i jednocześnie AB'em i amunicją ew. OL'ą ?????

Shael

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 137
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #7 dnia: 26 Marca 2010, 19:48:43 »
Czasem jak będziesz chodził po pustkowiach to usłyszysz wybuch , to właśnie meteoryt ,rozejrzyj się w pobliżu i znajdziesz amunicję.Do tego nie potrzeba żadnych dodatków.

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #8 dnia: 30 Marca 2010, 18:44:45 »
Zdobądź Mothership Zeta a będziesz amunicji pod dostatkiem. ;)
« Ostatnia zmiana: 30 Marca 2010, 18:47:37 wysłana przez pawelx »

ss24

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #9 dnia: 31 Marca 2010, 00:29:25 »
jesli mamy dodatek mothership zeta, to kiedy juz nas obcy porwa to polecam podczas przechodzenia dodatku dokonac baardzo dokladnej eksploracji wszystkich zakamarkow, znajdziemy sporo amunicji do alien blastera jak i do pozostalych broni obcych o slabszym dzialaniu, znajdziemy tez specjalny zel/klej do naprawiania broni aktualnie wyposazonej, w angielskiej wersji nazywa sie to epoxy, oraz znajdziemy tez mnostwo obcego biozelu do leczenia, leczy 24hp, ale jesli damy go medykowi ktorego uwolnimy z kriokomory, to on nam go przerobi na wersje dla ludzi i wtedy ten sam zel leczy nam juz 120hp :D lepsze niz stimpaki ;P
« Ostatnia zmiana: 31 Marca 2010, 00:35:37 wysłana przez ss24 »

Elias

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Kwietnia 2010, 12:20:24 »
Trochę to i tak przegięcie, bo do tego czasu zazwyczaj ma się tyle stimpaków, że na ich widok zaczyna człowieka mdlić ^^ Hmm, będę musiał niebawem w GECK'u dorobić ciężar tego typu medykamentom. Swoją drogą, ss24, czy przed porwaniem obcych dla się podwędzić Blastera z rozbitego statku czy przebywając w tej okolicy automatycznie zostajemy porywani, zanim do niego dobiegniemy? I czy jest możliwość zabrania towarzysza do tego jak i innych dodatków? Wracając do tematu, nie zauważyłem, żeby ktoś napisał, że amunicję do Blastera można znaleźć w Forcie In... Ip... Ie... no, Wygnańców. Legalnie można ją zabrać, jeśli będziemy przynosić im różne technologiczne syfy, wtedy będziemy mogli wejść tam na luzie.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Lipca 2010, 17:12:06 »
Jak próbowałem podchodzić do statku z każdej możliwej strony to nie udało się Blastera wziąść więc najpierw chyba trzeba się ze statku wydostać. A ja mam jeszcze pytanie odnośnie meteorytów. Czy da się jakoś łatwiej rozpoznać gdzie uderzyły, bo słyszę te wybuchy przypadkowe, ale za nic w świecie nie mogę dojrzeć gdzie. Jest może po nich jakiś grzybek czy coś co da się z daleka zobaczyć?

Saturno

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 10
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #12 dnia: 05 Sierpnia 2010, 23:59:07 »
Raczej nie widać za bardzo, ale jak jesteś w pobliżu miejsca upadku to zaczynasz łapać promieniowanie. A jeszcze trochę amunicji możesz znaleźć za przewróconą ciężarówką w kraterze w pobliżu Fort Bannister. W późniejszym etapie gry jest tam też posterunek eklawy.

Pogrom

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: Gdzie znaleźć dodatkową amunicję do Alien Blastera?
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Sierpnia 2010, 21:06:22 »
Ta przewrócona ciężarówka to jest raczej za kryptą 106, bo tam akurat już byłem. No a co do tych miejsc w których promieniuje to w sumie czasem widzę po prostu kratery, naprawdę sporych rozmiarów, nie jak ten przy ciężarówce, ale jednak są. Problem tylko w tym, że przy tych kraterach ani w środku nic nie ma...po prostu nic zupełnie.