Autor Wątek: Aktualizacje FO3 - Solucja Yody, Ciekawe Questy, Easter Eggs, Schematy, Bobblehe  (Przeczytany 2103 razy)

DoPr

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 111
http://fallout3.net/news/index.php?s=1b332ac08c77d97f7462766a8738808f&action=news&sub=vievkom&uniq=news_49248aec1641e

Aktualizacje FO3 - Solucja Yody, Ciekawe Questy, Easter Eggs, Schematy, Bobbleheads... - 22:53 - DoPr 
Sporo pozycji w temacie mojego niusa się dziś znalazło... Po pierwsze Yoda opisał dla Was Megaton i zadania jakie tam znalazł. Poza tym dodałem dziś w końcu nadesłane do mnie na maila Ciekawe Questy i Easter Eggi. Pojawił się też nowy dział, który jest propozycją do rozbudowy - dział nazywa się Schematy i podobnie jak Bobbleheads, ma za zadanie przedstawić wszystkie dostępne w grze schematy konstrukcyjne. Apropo kiwających główek... dział już właściwie zamykam na amen, gdyż wrzuciłem ostatnie brakujące zdjęcia.

Czyli podsumowując dziś rozstrzygnąłem i powrzucałem niemal wszystkie rzeczy, jakie dostałem na skrzynkę pocztową. Z niektórymi było sporo problemów by zdecydować kto jaki będzie miał udział w tym co się znajdzie na stronie... Jeśli coś się nie znalazło na stronie, to albo to odrzuciłem, albo uznałem że ktoś inny podesłał lepszy materiał. Zostało jeszcze trochę materiałów na naszym forum niusowym, ale tu nie będę ukrywał priorytetowe są rzeczy, które przyszły na maila.

Zapraszam do działów Solucji i Ciekawych Questów FO3! 
* Results may warry