Autor Wątek: Kategorie forum  (Przeczytany 5844 razy)

qba340

  • Plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 48
Kategorie forum
« dnia: 19 Listopada 2008, 19:51:40 »
Może administrator założył by jeszcze jakieś kategorie fora. Na przykład jakieś techniczne ale np. nie związane z falloutem albo jakieś gry słowne lub tym podobne. Ja na przykład nie wiem czy można grać w xboxa na telewizorze który ma tylko wejścia EURO. Prawda że mógłbym zamieścić to pytanie na innym forum, ale wole tutaj bo jest to dla mnie wygodniejsze. Mam nadzieję że moja prośba zostanie przeanalizowana. Dzięki

Hawk

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 12
Odp: Kategorie forum
« Odpowiedź #1 dnia: 19 Listopada 2008, 19:59:20 »
Coz, pomysl w miare dobry. Forum techniczne w zasadzie moze sie przydac jako taka lekka odskocznia i niejako pomoc dla niektorych. Ba! Byc moze i mnie sie rowniez przyda, bo bede w najblizszym czasie kupowal komputer.

Btw. Najlepiej utworzyć kategorie "strona techniczna" i fora, tudzież jak kto woli "tablice" - "komputer" i "konsole"
« Ostatnia zmiana: 19 Listopada 2008, 20:01:28 wysłana przez Hawk »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kategorie forum
« Odpowiedź #2 dnia: 19 Listopada 2008, 22:46:41 »
W sumie to nie wiem :P W założeniach forum te miało być przede wszystkim forum ne komentowanie newsów, potem na obrabianie tyłka redakcji i materiałom zamieszczonym na Schronie. Potem jednak trochę się to uelastyczniło, jednak nie ma żadnej decyzji gdy chodzi o zmianę tezy, że schronowym forum poruszającym sprawy typowo falloutowe czy postapowe jest forum Shamo.

Jednak z drugiej strony nikogo nie będziemy przecież na Shamo wołami ciągnąć, skoro podoba im się ten grajdół  ;D

No dobra - zobaczę co i jak i założe taki dział na takie dyskusje.
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Kategorie forum
« Odpowiedź #3 dnia: 19 Listopada 2008, 22:52:27 »
Po przeanalizowaniu sytuacji, decyzja jest taka:
- powstanie dział na dyskusje związane z tematyką techniczno/naukowo/historyczną/ogólną.
- nie powstanie dział na żadne gry/zabawy słowne polegające na nabijaniu postów na forum.
- w nowo postałym dziale będzie dopuszczona szersza tematyka dyskusji niż tylko PA/Fo - jednak wszelkie spamerskie dyskusje będą ucinane i wyj...wane.

 8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.