Autor Wątek: Jak wygląda Schronek  (Przeczytany 27371 razy)

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Jak wygląda Schronek
« dnia: 30 Listopada 2009, 14:54:24 »
Wódki dajcie- szybciej będzie. ;) Schronicznie to ja cierpię na brak snu. Nie wiem, przyjedź z czymkolwiek i mnie wylecz :D
Literki już widzę podwójnie, znowu będą darli ze mnie łacha jak tylko zasnę ( a zdarza mi się , oj zdarza )
Trzymam fason tylko dlatego, że dziś wypłata. Normalnie, to bym rano zadzwonił do mojego szefa i powiedział, że wykładam i nie robię  :-X .


ED:Chodziło mi raczej o formę błagająco pytająco proszącą -   Muszę iść do izolatki ??? - tak jak dziecko, które pyta czy musi iść dzisiaj do szkoły.
« Ostatnia zmiana: 30 Listopada 2009, 15:37:19 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #1 dnia: 30 Listopada 2009, 15:40:24 »
Nieeee, jedyna izolatka w tym bunkrze jest zamieszkiwana przez tego kudłatego potwora Squonk... to znaczy Schronka, który pożera offtopujących użyszkodników  :-*

Cholera wie, czy redaktorów też pożera, ale zawsze można temu inteligentnemu zwierzęciu wmówić, że będzie miał niestrawności ;]
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #2 dnia: 30 Listopada 2009, 18:28:40 »
To mi nasunęło myśl, ze trzaby ogłosić casting na to jak w ogóle wygląda Schronek :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #3 dnia: 30 Listopada 2009, 21:24:16 »
Literki już widzę podwójnie (...)

Wybieraj tę środkową  ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #4 dnia: 30 Listopada 2009, 21:38:04 »
Nie, nie! To chyba podpucha z tą środkową.

Znaczy nie wiem, tak mi się wydaje.

Dobra, zaraz tu przyjdzie jakiś moderator jeszcze i nam postu pokasuje...  :-X
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #5 dnia: 01 Grudnia 2009, 07:22:25 »
To mi nasunęło myśl, ze trzaby ogłosić casting na to jak w ogóle wygląda Schronek :-[

A mi to nasunęło pomysł na konkurs, ale znając tą dzicz siedzącą po kontach w schronie, nie będą chcieli się bawić  :D Drętwusy przysłaliby nam dwa rysunki na krzyż na pierwsze i drugie miejsce. Albo przyszła by tylko jedna praca i to w dodatku na żadne :P Pewnie skończy się tak, że Squonk wezwie mnie go "kwadratowego gabinetu" wręczy rozkaz i będę musiał wejść do tego potworka i go sam nasmarować ;)
 
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #6 dnia: 01 Grudnia 2009, 09:15:32 »
Po meeegaaaazajebistym odzewie na konkurs podstawkowy jakoś nie mam zaufania do konkursów twórczych  :D
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #7 dnia: 01 Grudnia 2009, 09:41:32 »
Znaczy co mam iść do tej izolatki, zobaczyć jak wygląda i go narysować ? A nie mógłby ktoś mi go po prostu opisać? No dobra wejdę tam. Pożyczy ktoś kija jak byłby agresywny?  AAAAA ugryzł mnie ! Żartowałem  :) Grzeczny Schronek Grzeczny. Siad Schronek !

ED: No to mam gada! Było ciężko, ale się udało.  Schrtonek agresywnie reaguje na słowa "...Szukaj Outpost szukaj..." - szaleje jaki pies na słowa szukaj kota ;)


Mogę go trzymać w swojej kwaterze? Mogę? Proszęęęęę !   ;D
« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2009, 14:47:26 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Sakul

  • Mł. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 157
    • Kontestacja
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #8 dnia: 01 Grudnia 2009, 16:15:49 »
Hmm, a czyja to krew? Wygląda tak, jakoś prawdziwie ;)
Nie wszyscy Polacy byli dobrzy i szlachetni, nie wszyscy Żydzi niewinni, nie każdy Niemiec to zbrodniarz. - "Początek" Andrzej Szczypiorski


nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #9 dnia: 01 Grudnia 2009, 16:18:47 »
Ugryzł mnie w nogę  ;) - no przecież narysowana i cieszę się , że robi wrażenie prawdziwej  :)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #10 dnia: 01 Grudnia 2009, 16:21:53 »
No to znalazł się nasz pupil :D

Trzymaj go z dala od wejścia, bo jak by ktoś z Odpustu chciał nas odwiedzić, to (nie)szczęście murowane :P
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #11 dnia: 01 Grudnia 2009, 18:33:10 »
Że puchaty to na pewno powinien taki być  :) Ale co do reszty? Hmm... Ten nasowy przypomina mi jedno z podstawowych wcieleń Bena Tena, którego od biedy obejrzę kiedy w telewizorni sama whoojnia a na Kartoonie nic innego nie leci.

Zważcie, że dość postapo jest Oscar - lubi pojemniki na śmieci, więc może i odpady promieniotwórcze by lubił  ;D



Choć znowuż jest on dość humanoidalny a nie zwierzakowy  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #12 dnia: 01 Grudnia 2009, 19:13:54 »
Że puchaty to na pewno powinien taki być  :) Ale co do reszty? Hmm... Ten nasowy przypomina mi jedno z podstawowych wcieleń Bena Tena, którego od biedy obejrzę kiedy w telewizorni sama whoojnia a na Kartoonie nic innego nie leci.

Nosz cholerka, Scott właśnie mi pokazał to wcielenie Bena 10, rzeczywiście nieco zbliżony, ale zęby na inne, kolor i trochę inną budowę ciała, ale podobniasty bo też oczu w nim nie widać  :D Musiał mi kiedyś wejść podprogowo jak go Scott kiedyś oglądał   ::)



« Ostatnia zmiana: 01 Grudnia 2009, 19:28:51 wysłana przez nasa3000 »
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Grudnia 2009, 19:16:36 »
Scott?? ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #14 dnia: 01 Grudnia 2009, 19:31:43 »
No tak ma na imię mój syn,. Czemu? Bo jak szukaliśmy jakiegoś imienia dla dziecka, w pewnym momencie powiedzieliśmy jednocześnie Scott i tak już zostało. Stwierdziliśmy, że to dobry omen. ( Jest pierwszym Scott'em w Polsce  ;)  )
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #15 dnia: 01 Grudnia 2009, 19:47:23 »
Hmmm... a mi się zawsze wydawało, że Schronek to młodszy brat Molloha  :-X


nie wiem

  • Leseferyzm schronowy!
  • Gen. brygady - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 4777
  • Sejmik szlachecki musi być, a nie porządek!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #16 dnia: 01 Grudnia 2009, 20:13:25 »
Moloh Schronkowi swego czasu buty pastował  :-*
Oto człowiek stał się taki jak My (...)

***

Leseferyzm i konsultacja podstawą działania zdrowego systemu schronowego!

Sajdon

  • Marszałek 13S
  • *
  • Wiadomości: 306
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #17 dnia: 01 Grudnia 2009, 23:00:59 »
Teń pomarańczowy jest dobry! Taki podobny do Deatchclawa z koloru :D

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8804
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #18 dnia: 01 Grudnia 2009, 23:10:54 »
Ale mało zwyrolski i otwierający nas na ludzi oglądających Bena 10  :D Choć gdyby Schronek miał wyglądać jak Oscar, to strach pomyśleć kto by zaczął wchodzić na 13S  :-X

Jeszcze by nas z jakimś Polańskim czy innym Krolopem skojarzyli  ;)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

nasa3000

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 891
  • Bring on the Apocalypse
    • Dark Side Of Design
Odp: Jak wygląda Schronek
« Odpowiedź #19 dnia: 02 Grudnia 2009, 07:15:07 »
No to skoro wlazłem, nie do tej izolatki co trzeba ( skąd mogłem wiedzieć, że to nie schronek ), musicie mi go opisać. Jak bym miał zrobić portret pamięciowy. Bo na razie wiem tyle, że jest kudłaty (a kudły się długo rysuje więc nie chcę popełnić znowu jakiegoś faux pas) ;)
Dzień dobry, wszyscy umrzemy!
    "...Zawsze się zastanawiałem jak to by było wyreżyserować i zagrać główną rolę w filmie o zombie. Poszedłem więc do lokalnego domu starców, ukradłem wszystkie wózki inwalidzkie i kule. Podłożyłem ogień i czekałem na zewnątrz z łopatą i bejsbolem..."