Ankieta

FPP czy TPP?

FPP
26 (74,3%)
TPP
2 (5,7%)
Jeden psiur ;]
7 (20%)

Głosów w sumie: 35

Autor Wątek: FPP, czy TPP?  (Przeczytany 18467 razy)

Poprostupolski

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: FPP, czy TPP?
« Odpowiedź #20 dnia: 28 Lipca 2009, 22:06:29 »
Nie rozumiem, może za mało grałem w najnowsze gry, ale czemu uważacie, że animacja postaci jest tak beznadziejna? Według mnie jest świetna! Ma parę bugów, ale myślę że nie aż tak wiele, aby je wytykać w ten sposób...

Co do głównego pytania zawartego w temacie, używam oba widoki mniej więcej tak samo. Widok FPP jest bardzo przydatny z wspomnianych przyczyn. Jednak TPP pozwala mi jakby bardziej poczuć klimat. Zresztą można nacieszyć się postacią. Tym jak wygląda, co ma na sobie i jak pięknie idąc powoli kręci pupą (Gram kobietą - przyzwyczajenie z poprzednich Falloutów. Zawsze wiązały się z tym jakieś profity i nietypowe rozwiązania problemów ;]). Z tych powodów nie podzielam waszego niezadowolenia.

Satan

  • Zbanowany
  • *
  • Wiadomości: 986
Odp: FPP, czy TPP?
« Odpowiedź #21 dnia: 28 Lipca 2009, 22:13:05 »
Cytuj
Nie rozumiem, może za mało grałem w najnowsze gry, ale czemu uważacie, że animacja postaci jest tak beznadziejna? Według mnie jest świetna! Ma parę bugów, ale myślę że nie aż tak wiele, aby je wytykać w ten sposób...
Mi się tam animacja postaci bardzo podoba (napewno lepsza niż w oryginałach, heh [uprzedzam fakty: mówię o animacjach, nie o samej grafie]), i w TPP też czasiem przechodzę (np. podczas podróży, czy aby pojarać się postacią ;)). Niestety, animacja zaczyna się kaszanić gdy dochodzi do walki w zwarciu, celowaniu nie wspominając. Ale fakt, że TPP jest bardziej klimatyczne i przy okazji bardziej zbliżone do starego klimatu :)

Cytuj
Gram kobietą - przyzwyczajenie z poprzednich Falloutów. Zawsze wiązały się z tym jakieś profity i nietypowe rozwiązania problemów ;]
Przyzwyczaj się, że w Fo3 tego nie znajdziesz :P
Użytkownik został zbanowany.

Poprostupolski

  • St. szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: FPP, czy TPP?
« Odpowiedź #22 dnia: 28 Lipca 2009, 22:45:27 »
W sumie fakt - mocno ugrzeczniony, w stosunku do poprzednich części, jest ten Fallout ;]. W prawdzie czasami pojawia się dodatkowa opcja dialogowa, ale to nic w porównaniu np. F2, gdzie mechanika samochodowego rozrywało od nadmiaru seksu, kiedy to po raz chciałem mieć zniżkę na baterie ;D 

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: FPP, czy TPP?
« Odpowiedź #23 dnia: 17 Listopada 2009, 15:42:16 »
FPP - do walki oraz do szukania przedmiotów na półkach :P
TPP - do biegania w terenie oraz do ... śmiania się z pokracznie chodzącej/biegającej postaci ;)

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: FPP, czy TPP?
« Odpowiedź #24 dnia: 27 Listopada 2010, 17:48:09 »
FPP
:snd