Autor Wątek: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania  (Przeczytany 25994 razy)

Chrzysztof

  • St. chorąży sztab. - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 327
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #20 dnia: 08 Czerwca 2011, 00:04:24 »
Jest ich więcej ale te 2 + TrackMania Nations Forever wydają mi się najprofesjonalniej zrobione i najbardziej wciągające.

------

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #21 dnia: 08 Czerwca 2011, 09:22:33 »
Jerzy
Cytuj
Jeśli wierzyć młodemu (nie sprawdzałem, ale strasznie narzekał na tłok) , to w ten łikend na Steamie CoD Black Ops za darmo (i legalnie- rzecz jasna) do pobrania.

Jerzy możesz coś więcej powiedzieć o tej rewelacji? Skąd posiadasz takie info?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #22 dnia: 08 Czerwca 2011, 11:20:02 »
@Aq, po zalogowaniu się na konto steamowe wyskakiwało info, że weekend jest z CoD Black Ops Multiplayer za darmo. Skończyło to to się około 17:00 w poniedziałek (pewnie ze względu na różnice czasowe). Tak więc warto zerkać do steamowego konta, żeby wiedzieć co i jak.
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #23 dnia: 08 Czerwca 2011, 12:37:26 »
No dobrze, ale czy, ktoś z teko skorzystał?
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Jerzy

  • Major - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1568
  • Nie możesz być lisem, lwem też nie, bądź jeżem
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #24 dnia: 08 Czerwca 2011, 14:46:43 »
Nie korzystałem, bo i po co, skoro już dawno młody tnie. Nie wiem czy to działało, ani jak.
Historia uczy nas tylko tego, że jeszcze nigdy, nikt się z niej niczego nie nauczył.
Coś się kończy, coś się zaczyna- apokalipsa jest wokół.

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #25 dnia: 16 Czerwca 2011, 22:38:28 »
Według danych z gryonline  Fallen Earth (rpg postapo) niedługo będzie za darmo z miko płatnościami, chciałby ktoś w to grac?

link do newsa http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59901
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #26 dnia: 16 Czerwca 2011, 22:46:43 »
Według danych z gryonline  Fallen Earth (rpg postapo) niedługo będzie za darmo z miko płatnościami, chciałby ktoś w to grac?

Słowo "za darmo" i mikropłatności nie idą w parze (choć korporacje uważają inaczej).

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #27 dnia: 16 Czerwca 2011, 22:52:06 »
no nie będzie wymagany abonament, za to za prawdziwe pieniądze dostępne będą jakieś rare itemy i funkcje, ja ogólnie lubię taką formę bo mogę sobie pograć a kto ma kasę to może sobie ja wydać, wszystko jest w porządku o ile te mikropłatności nie utrudniają życia graczom którzy chcą z nich nie korzystać.
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #28 dnia: 16 Czerwca 2011, 23:01:00 »
Ja to wiem jednak wydawcy czasem tego nie wiedzą... dlatego ja wolę nazywać je grami "prawie za darmo".

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #29 dnia: 16 Czerwca 2011, 23:05:04 »
No tak
 ale miło by było mieć jakieś post apokaliptyczne MMO, wizualnie też jest całkiem ładne, ale w sumie nie wiadomo jak się w to gra
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #30 dnia: 16 Czerwca 2011, 23:07:55 »
Jak zniosą abonament to można będzie się przekonać?

pucka

  • Schronowa wisienka
  • Mł. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 138
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #31 dnia: 16 Czerwca 2011, 23:10:48 »
jeśli zniosą i nie będzie żadnych trudności to spróbuje się przekonać ale mam nadzieje ze w tych próbach nie będę sama bo źle u mnie z angielskim XD

oficjalna strona gry
http://www.fallenearth.com/
(ładuje mi się tak jak by chciała a nie mogła)

jeśli chodzi o zniesienie abonamentu to to może się długo rozwlekać w czasie ale nie trące nadziej
Jestem WISIENKĄ na biodegradowalnym torcie Trzynastego Schronu

szmergiell

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 466
  • [nothing important]
    • symulacja projektu
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #32 dnia: 20 Czerwca 2011, 17:06:23 »
Spóźniłem się z poinformowaniem współtowarzyszy forum, ale w sobotę była oferta dzienna na Left 4 Dead 2 na Steamie. W cenie 4,76 euro (niecałe 19 złotych) można było sobie kupić pełną grę.
Ja wyrobiłem się z zakupem w ostatnich trzech godzinach i już mam ją na dysku od soboty ;)
“The difference between fiction and reality? Fiction has to make sense.”
- Tom Clancy

Aq

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 956
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #33 dnia: 13 Stycznia 2012, 20:33:58 »
Od teraz, bo dopiero to zobaczyłem, za darmo przez weekend na Steam gra Nation Red
The world is changed. I feel it in the water. I feel it in the earth. I smell it in the air. Much that once was is lost, for none now live who remember it
Darkness crept back into the forest of the world. Rumor grew of a shadow in the east, whispers of a nameless fear, and the Ring of Power perceived. Its time had now come.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #34 dnia: 03 Lutego 2012, 07:55:23 »
http://worldoftanks.com/ nie wiem czy to się łapie pod ten dział, ale jest free (prawie też hehe), do tego daje masę radości (acz trzeba się najpierw przebić przez okres jeżdżenia jakimiś loltraktorami), bez premium można grać tylko z jednym znajomym w plutonie i w zasadzie gra free nie ma jakiś innych ograniczeń kosztem premium, jedynie wolniej się farmi kase/expa.

Czołgi (oraz niszczyciele czołgów, artyleria) są podzielone na tiery, np. loltraktor szwabów jest czołgiem tieru I, gdzie panzerkampfwagen III jest już czwartego. Po tych tierach gra stara się łączyć graczy, jednak od 4-5 potrafi już wrzucić w 6-8 gdzie jeżdżąc takim hetzerem jak ja ma się raz na jakiś czas chwile hmm słabości, o tak bym to ujął :D

Jest to chyba jedyna gra z typu mmo poza fonline która potrafiła mi ukraść kilka nocek z rzędu. I mimo iż bywa czasami strasznie frustrująca, to są chwile chwały które dają naprawdę sporo satysfakcji (nie ma to jak jednym małym hetzerkiem powstrzymać w wąwozie 4 czołgi wyższego tieru).

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #35 dnia: 14 Lutego 2012, 07:54:58 »
Hm, http://play-earthrise.com/news/ miało być darmowe z początkiem roku ale nic nie piszą na razie.
Jak ktoś lubi świat dark fantasy (z lekkim otarciem o PA) to polecam MU Online ale uważajcie bo gra może Wam zabrać nawet kilka lat z życia. Gra bardziej dla miłośników Diablo z nieco innym systemem rozgrywki.

Nightmaster

  • Nocny strażnik
  • St. chorąży
  • *
  • Wiadomości: 541
  • Betonowa konserwa i ten od rila
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #36 dnia: 15 Lutego 2012, 16:04:51 »
a ja polecę darmową grę onlajn w świecie Star Trek. Gra jest na tyle wciągająca, że porzuciłem FOnline żeby latać moim piękniusim U.S.S. Hemoroid :D
link do strony z rejestracją i klientem do ściągnięcia http://startrekonline.com/
Co Cię nie zabije to zabije Cię co innego

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #37 dnia: 15 Lutego 2012, 16:28:01 »
Mój zabytkowy komputer niestety nie wydala... w kolejce do zagrania w przyszłości czeka jeszcze World of Tank's.

Kamilos

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 246
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #38 dnia: 21 Lutego 2012, 09:07:49 »
Fajnie się grało w http://totalinfluenceonline.com/ ale jakiś czas temu admini dali ciała i teraz są tam kompletne pustki.

Rezro

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 4080
  • Why you people care so much where your souls are?
Odp: Gry za darmo (lub prawie) do pobrania
« Odpowiedź #39 dnia: 17 Maja 2013, 22:02:15 »
Nowa gra przeglądarkowa w sejmowo-przekrętowych klimatach.. czy i ty chcesz wstąpić w świat polityki i malwersacji?

Co by tu powiedzieć o grze? Gra jest w stosunkowo wczesnej fazie rozwoju przez co jest nieco niezbilansowana oraz prymitywna (z drugiej strony daje to przewagę w przyszłości), do wad/zalet można też zaliczyć to że jest to w dużym stopniu gra czasowa, w której liczy się pilnowanie terminów co nie każdemu się spodoba. A zalety? Zdecydowanie pewna polityczna satyra (choć nie tak dużo jak by się chciało) która dobrze obrazuje prawdę o naszej klasie politycznej. Myślę że gra ma potencjał, ale minie jeszcze trochę czasu zanim to się na dobre rozkręci. Aha.. gra zawiera też całkiem sprawną giełdę co może się spodobać fanom maklerki.

A to link polecający..
http://malwersi.stp.pl/glosuj-rezro
(Gra z polecenia daje mały bonus)