Autor Wątek: DLC nie dla pc.  (Przeczytany 13725 razy)

pawelx

  • St. sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 117
« Ostatnia zmiana: 24 Listopada 2009, 18:08:41 wysłana przez pawelx »

Linux_Fan

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopada 2009, 13:29:26 »
Co za ch...a  >:(
Mam nadzieję, ze kiedy ukażą się już dla PC, to: 1. Ceny będą bardziej zachęcające, 2) dołączą również "Mothership Zeta". na razie lipa.
FC Barcelona - tryplet 2009!
Pittsburgh Penguins - Puchar Stanleya 2009!

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopada 2009, 15:34:00 »
Dżizas, pazerność ludzka nie zna granic...  :(

BTW: czy można te dodatki oficjalnie skądś pobrać? Czy skazani jesteśmy na buszowanie po empikach?  ;)
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

LordDarkSpider

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Stycznia 2010, 00:28:18 »
Mam wiadomość dla wszystkich graczy. Dodatki do Fallout3 PL nie wyjdą w ogóle tj. na jakieś 75-100%  Cenega wyraźnie pokazuje, że ma głęboko w d.u.....szy polskich graczy i fanów tej gry http://forum.freeware.info.pl/ . Nic tylko naleśnikiem ich ....... no wiadomo co zrobić :P jest to moim zdaniem dyskryminacja (polskich fanów i graczy), totalny absurd, żenada, że to właśnie ta firma wygrała przetarg na wydanie tej gty Właśnie za to, iż ta firma w ogóle jest nie odpowiedzialna nie jest rzetelna  i do tego otwarcie pokazuje, że nas Polaków ma w 4 literach.

Sorry, Sorry. A jednak wyszły <hahaha> ale za to jakie ....... tak pięknie zdubbingowane <hahaha> kumpel kupił ostatnio i mi pokazał, że dodatki są perfekcyjnie przetłumaczone ale tylko napisy <hahaha>
« Ostatnia zmiana: 05 Maja 2018, 09:15:53 wysłana przez LordDarkSpider »
I'm Hard How Steel I'm From HELL

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Stycznia 2010, 00:55:34 »
A po co komu dodatki jak jest game of the year?

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Stycznia 2010, 09:22:43 »
A po co komu dodatki jak jest game of the year?

W wersji PL na PC ? Proszę znajdź mi :)

Dr Rectum

  • St. chorąży - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 837
  • Hadouken!
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Stycznia 2010, 19:54:12 »
W Polsce tak ale nie PL. W sumie to nawet się cieszę, że nie będzie. Ja się wychowałem na angielskich i z własnego doświadczenia wiem, że spolszczenia ssą na maxa, tak gier jak, anime i filmów. Ostatecznie przekonał mnie do tego tekst przy polskich napisach do jednej serii anime "Napisy od xxx poprawione bo poprzednie były  ZBYT DOSŁOWNE"... myślałem że pierdolnę z krzesła... A te tłumaczenie do F3 to też podobno była kiszka.

"The truth lies beyond Rectum"
"I do because i care"
"Ja wam dam cenzurować!!"

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Stycznia 2010, 20:21:25 »
Dość krzywdzące twierdzenie.

Niekoniecznie zgodzę się z tezą postawioną przez Rectuma, iż polonizacje zasysają ;) Trochę dziwi mnie ten wpis, zważywszy na to, że jeżeli chodzi o polonizacje np. gier - to wszystko idzie ku lepszemu i stoją na naprawdę wysokim poziomie. Ba, nawet muszą, gdyż większość osób podkładająca głosy pod polską wersje musi być zatwierdzana przez twórców (tak to się ma np. przy grach BioWare) - tak więc jakiś poziom trzymać musi.

Generalnie to nasze lokalizacje w przypadku gier, gdzie fabuła jest naprawdę ważnym elementem produkcji (cRPG, przygodowe), trzymają naprawdę wysoki poziom. W przypadku gier strategicznych i strzelanin - tu jest różne - przyznaje, jednakowoż nie uważam, żeby było aż tak drastycznie źle. Dużo zależy też od dystrybutora i jego funduszy - wiadomo, że takie EA czy Cenega zrobi dwadzieścia razy lepszą polonizacje od takie np. LEMa.

Tłumaczenie Fallout 3 kaszanką? Też nie podzielam tego zdania. Jak dla mnie trzymała niezły poziom (w szczególności podkład głosowy). Co prawda było pewnie kilka błędów i od premiery w trójeczkę nie grałem (to coś mogło mi umknąć), jednak nie pamiętam jakiejś wtopy maksymalnej, która drastycznie uprzykrzała mi radość z rozgrywki.

Trzeba też patrzeć przez pryzmat ludzi, dla których polska wersja jest jedyną opcją do zapoznania się z grą czy filmem, a dzięki polskim napisom mogą doszlifować swój "lengłidż". Dlatego też zawsze się krzywię, gdy widzę posta "że jak to fajnie, że polskiej wersji nie będzie!".


Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #9 dnia: 19 Stycznia 2010, 06:31:54 »
Wiesz, teoretycznie łatka polonizująca Borderlands miała się ukazać w grudniu (pracownicy Cenegi zarzekali się, że wręcz nie ma innej opcji - musiałaby się trafić seria totalnych kataklizmów), a mamy połowę stycznia i nadal ani widu ani słychu o patchu. Także przedwcześnie bym się nie cieszył i poczekałbym do ujawnienia dokładnej oraz oficjalnej daty w planie wydawniczym firmy ;)

szymon12

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 58
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #10 dnia: 19 Lutego 2010, 14:34:15 »
W końcu ukazały się dodatki na PC i to po polsku. ;D
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=products&q=fallout+3+zestaw+dodatków+Pc

Linux_Fan

  • Kapral
  • *
  • Wiadomości: 25
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #11 dnia: 03 Marca 2010, 13:18:07 »
Na chwilę obecną dostępny jest jedynie pierwszy zestaw dodatków, który dziś do mnie dotarł. Wciąż nie ma w sprzedaży Fallout 3 Broken Steel + Point Lookout (zestaw dodatków) PC PL.
Zastanawia mnie jeden fakt. Otóż w formie oddzielnym "zestawów" planowane jest wydanie pierwszych 4 dodatków, bez "Mothership Zeta". Równolegle wydawana jest kompletna edycja Fallouta 3 w serii "Game of the Year". Czy posiadacze wersji premierowej będą więc pozbawieni ostatniego DLC? ::)
FC Barcelona - tryplet 2009!
Pittsburgh Penguins - Puchar Stanleya 2009!

moonfall84

  • St. plutonowy
  • *
  • Wiadomości: 52
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Marca 2010, 10:28:28 »
Z tego co się orientuję - nie mają tego w planach wydać osobno.

Jednak weź pod uwagę ile kosztuje wersja Game Of The Year (gdzie znajdziesz Mothership Zeta), a ile kosztują wszystkie 4 dodatki ...
Niestety ktoś tego nie przemyślał. Sprzedać premierowego F3 i kupić GOTY. Bardziej korzystniejszej opcji na razie nie widać.

Vlad

  • Forumowy pajac
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #13 dnia: 07 Marca 2010, 23:47:51 »
można już zamówić na stronie cenega  fallout 3 : game of the year pl na pc
Użytkownik został zbanowany.

Mixthoor

  • Szeregowy
  • *
  • Wiadomości: 1
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Marca 2010, 09:25:55 »
niby tak - ale i tak pracownicy cenegi w kazdym dziale nie wiedza kiedy nastapi premeira F3 GOTY PL na PC. Byla mowa tylko o "marcu 2010". Kupilem 2.03.2010 i chyba sobie poczekam.

Dodam, ze na stronie sklepu gram.pl jest info o premierze 8.04.2010.
Tyle czekania, zeby otrzymac caly pack z polskimi napisami. Masakra. Jedyny plus taki, ze za gre w sklepie internetowym Cenegi zaplacilem 71,99 zl.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #15 dnia: 18 Marca 2010, 01:31:26 »
Mi się na allegro udało dorwać wersje eng, jeszcze idzie pocztą ale wiem że cenegi i ich boskich polonizacji wole unikać jak picia ciepłej wódki z gwinta.

Szakal119

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 392
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #16 dnia: 18 Marca 2010, 08:12:47 »

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #17 dnia: 18 Marca 2010, 17:52:27 »
http://www.allegro.pl/item957709015_fallout_3_game_of_the_year_edition_nowa_folia_goty.html#gallery

Ja zakupiłem to, zero śladu użytkowania przez cenege, wersja eng bez żadnych "dziór" etc. Zamówiłem w wtorek wieczorem, dziś (czwartek) płytki doszły. 140 zeta razem z przesyłka. Polecam taki zakup, po co mamy zapychać kieszenie wiadomo kogo :)

Inculubum

  • St. chorąży sztab.
  • *
  • Wiadomości: 233
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #18 dnia: 18 Marca 2010, 23:13:08 »
Mam tą samą wersję, tj. europejską, bardzo sobie chwalę. Mi udało się jednak dostać taniej, więc warto próbować.

Morbid

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 410
Odp: DLC nie dla pc.
« Odpowiedź #19 dnia: 18 Marca 2010, 23:57:39 »
Zatem podaj źródło kolego drogi :) Zawsze to jakaś "owieczką" nawrócona z złej drogi  :D