Autor Wątek: Co zawiera edycja Premium Games?  (Przeczytany 14771 razy)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Co zawiera edycja Premium Games?
« dnia: 19 Listopada 2009, 02:15:12 »
Czyli dokładnie TO??  :-\
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #1 dnia: 21 Listopada 2009, 02:13:13 »
No i wie ktoś coś na ten temat?
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #2 dnia: 21 Listopada 2009, 03:06:52 »
Seria Premium to jedynie seria wydawnicza. To normalny fallout, być może w innym pudełku. Albo tylko opakowany ładnie. Może od razu z wszystkimi patchami. Może przygotowane pod polskie DLC. Ale na gadżety bym nie liczył..

I to tylko moje zdanie.

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #3 dnia: 21 Listopada 2009, 04:01:05 »
W zestawie widziałem dwa pudełka DVD. Według "makaronu" ze strony Cenegi druga płyta w takiej serii (ale nie wiadomo czy akurat konkretnie w przypadku F3) ma zawierać solucje gry, materiały, i takie tam. Dlatego chciałbym wiedzieć, czy te materiały mają coś wspólnego z fandomem, a jeśli tak, to czy - zakładając najgorszą opcję - nie zostały od nas "pożyczone".

Owszem - można by się zapytać o to Cenegi, ale po tym co było w zeszłym roku jakoś nie mam ochoty  :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Veron

  • Gen. broni - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 1550
  • Gdy słucham, co mówisz, słyszę kim jesteś
    • Trzynasty Schron
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #4 dnia: 21 Listopada 2009, 05:36:58 »
A nie jest to bezprawne?
Projekt '13'

Polskie uniwersum postapokaliptyczne!

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #5 dnia: 21 Listopada 2009, 12:03:06 »
Ktoś musiałby sprawdzić. Albo uprzejmie napisać do Cenegi z tajnego maila, żeby nie skojarzyli. Jak się okaże, że zrobili samowolkę, to będzie niezła beka... I wtedy albo przyjdzie nam ugadać się z nimi w sprawie praw autorskich, albo sądzić się.

PS. Za pare dni przyjdzie mi nowy zasilacz, a to oznacza, że będę mógłodpalić nową grafikę, która byćmoże nie będzie się nagrzewała do 70 stopni, więc istnieje realna szansa na to że w tym roku dałbym radę dokończyć swoją solkę...
« Ostatnia zmiana: 21 Listopada 2009, 12:05:47 wysłana przez Ulyssaeir »

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #6 dnia: 21 Listopada 2009, 12:28:00 »
Oj na razie nie wiadomo co tam jest, więc ciężko kogoś bić  :P Problem jest taki, że nigdzie nie zczaiłem konkretnego opisu, więc równie dobrze na dodatkowej płycie może być coś smacznego, ale równie dobrze może być to tylko film znany z EK o tym jak robiono "trójkę"  :)

No chyba, że Ausir... :-[
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

Ulyssaeir

  • Kapitan - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 729
  • The Catalyst
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #7 dnia: 21 Listopada 2009, 15:24:50 »
Zadzwoeni tam anonimowo we wtorek

Zagłoba

  • Porucznik - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 425
  • Prima Polonia, indopo i cristiani
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #8 dnia: 21 Listopada 2009, 16:53:12 »
Solucja to pewnie zwyczajowo ta pochodząca z Gry Online. A te szumne materiały to pewnie łatki, instrukcja przekraczająca 10 stron (teraz to towar luksusowy), jakieś arty czy inne pierdółki (tapety, mapki, film "Making of" etc.).

Wątpię, aby sobie cokolwiek "pożyczyli", bo aż tacy głupi to oni raczej nie są ;)

Squonk

  • Schronowy Inżynier
  • Gen. armii - Redaktor
  • *
  • Wiadomości: 8805
  • Wytyczając kierunek - Emanacja azymutem!
    • Trzynasty Schron
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #9 dnia: 21 Listopada 2009, 19:17:16 »
Nie, nie oni, raczej jakieś strony rzekomo "fanowskie", które w przeszłości wiele razy od nas brały do siebie materiały  >:( Stąd warto by wiedzieć co tam jest  8)
Możemy dojść od sukcesu do upadku, od marzeń do urny z prochami. Możemy spaść z czerwonego blasku rakiet, do 'bracie, czy mógłbyś mnie poratować'.

zmstr

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Września 2010, 20:15:27 »
Kurde rozkminka taka, dopiero przeczytałem temat :P Ja mam edycję Premium Games :D Pudełko zawiera 2 boxy na CD, w tym jeden z grą, drugi CD zawiera:
- prace graficzne
- tapety
- wygaszacze
- filmiki i wywiady
- inne materiały video
- wszystkie patche i łatki
- poradnik
- ścieżka dźwiękowa

W zasadzie płyty nie przeglądalem, poza patchami i łatkami, ale zawartość właśnie spisałem z boxa :D Trzeba by przejrzeć te materiały :D

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Października 2010, 02:08:13 »
zmstr coś się pomyło na 2 płycie DVD nie ma ścieżki dźwiękowej z gry, dodam że cenega pojechała po całej linii :face: wrzucając na płytę nic nie wnoszący słowotok pana Skiby i tego drugiego człowieka. Skiba to osoba która może mówić o żarówkach przepalonych na wsi Wólka 2 w czasie gry w pac-mana z kosmitami :ufok A sam dodatek w postaci DVD dość skromny, szkoda...

Jeśli ktoś będzie miał zamiar kupić Fallouta to polecam opcję Fallout 3 (tylko gra na 1 DVD) albo wersję full z dodatkami w postaci płyty dvd z patchem, artami itp., +  dvd z 5 dodatkowymi misjami. Opcja po środku to wyrzucanie kasy w błoto - patcha 1.7 można ściągnąć ze strony cenegi lub mojego chomika http://chomikuj.pl/id-seven
« Ostatnia zmiana: 03 Listopada 2010, 16:52:02 wysłana przez id-seven »

zmstr

  • Sierżant
  • *
  • Wiadomości: 73
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #12 dnia: 03 Listopada 2010, 16:27:25 »
Faktycznie doczytałem teraz na pudełku, że płyty Premium Games zawierają oryginalną ścieżkę dźwiękową (w przypadku wybranych tytułów) :tkk
Wrzuciłem płytkę, przejrzałem zawartośc i faktycznie masz rację :)
Jedyna rzecz, która przykuła moją uwagę to są artworki, które są naprawdę ciekawe :)

id-seven

  • Sierżant sztab.
  • *
  • Wiadomości: 94
  • *RaDiaTioN Fr3e*
Odp: Co zawiera edycja Premium Games?
« Odpowiedź #13 dnia: 03 Listopada 2010, 16:59:05 »
Gdyby premium DVD zawierał muzykę z gry byłoby super, szkoda że to ty zmstr mylisz się a nie ja.